Asi 13-ročný chlapec mal podkolienky

22. sep 2023

Ahojte. Viem ze v UK je to celkom bežné u malých chlapcov. Dnes som vsak videla chlapca cca 13 ročneho a mal podkolienky, aleze uplne pod kolena vytiahnute a kratasy. To je najnovsia moda, alebo prejav toho, ze je zrejme inak orientovany? Nemal dres a k tomu podkolienky, ale normalne mikina, kratasy, cierne podkolienky a biele tenisky. Mozno je to trend a uniklo mi to. Stretli ste sa s tym?

nafka0483
22. sep 2023

Preco by to mal byf prejav ze je inak orientovany???
Asi sa mu to paci tak si to obliekol.

pribinak
22. sep 2023

Dnes je moderne všetko v čím sa človek cíti prijmne. Nemusí byt hneď inak orientovaný

zuza265
22. sep 2023

A preco by bol podla teba inak orientovany? Nepytam sa v zlom, len ma to zarazilo. V zmysle, ze toto by mal byt nejaky prejav toho🙂 neviem ci je to moda, ale mozno by som si ho vsimla na ulici, ale nepride mi to zas nejak mimo… alebo ze by to musel byt znak prejav niecoho

miriam11
22. sep 2023

Áno, najnovšia móda

januska12323
22. sep 2023

Prečo by podľa toho mal byť inak orientovaný?

tiezjedna
22. sep 2023

Inak orientovaný? Akože by mal byť gay pretože má podkolienky a kraťasy?🙈 Takže keď si dievča oblečie "nasrávačky" na pol zadku tak je lesba? Omg...🙄

viestta
22. sep 2023

Jezkove oci, riesit niekoho orientaciu na zaklade ponoziek!!! Este je len rano, ale tato blbost ma velku sancu byt blbostou dna na MK.

rusalinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gab
22. sep 2023

ano, tato moda tu je uz skoro rok, a väcsinou nosia biele 🙉, nielen v botaskch, ale aj v slapkach a sandaloch. Vyzeraju sice ako ceski turisti na dovolenke 😂 .
Inak orientovani? to ako ta toto mohlo napadnut??? 😲

rusalinka
22. sep 2023
akiana
22. sep 2023

No ty kks, ja by som na tvojom mieste uz volala svatu inkviziciu od Olana. Neverim, ze tento prispevok je mysleny vazne. Futbalistov si niekedy videla?

ibrunova
22. sep 2023

A možno to boli športové kompresné podkolienky, tie chlapi nosia úplne bežne a myslím, že aj normálne nosia.

diewcatqoo
22. sep 2023

WTF..
Ja som vcera videla na namesti v Brne chlapa, ktory za sebou tahal lisci chvost. Tiez by som mala zalozit o tom diskusiu 🤔

bagerka
22. sep 2023

Takato "nova moda" je tu uz roky rokice...skatery, metalisti atd. Bezne nosia...toro so.. nasla, herec

hortenziaj
22. sep 2023

Za mňa v pohode, možno mu je ráno chladnejšie tak si dal podkolienky a naobed si ich dá dole a ma kratasy? Aspoň j by som v tom videla len tuto logiku.

zorkahorka
22. sep 2023

Asi mu bola rano zima 🤔 inak nechapem takymto poznamkam 🙈

zuzki1
22. sep 2023

Je to trendy a in som sa dozvedela od 11r synovca . A v lete boli vraj vysoké ponozky v kroksoch

kvetinka75
22. sep 2023

možno išiel na/z tréningu a nedal si ich dolu. Alebo mu bolo chladno. Toto mi fakt nenapadlo všímať si na ľuďoch. A okrem toho je to mladý chalan, v tomto veku decká na seba dajú hocičo, a hlavne to, čo letí, tak čo si obliekol, to mal.

kvetinka75
22. sep 2023

@zuzki1 tak toto som nepostrehla ale zase mne je to jedno čo si kto obuje do topánok

dadis
22. sep 2023

Ano, je to 13r progresivny liberal a gay 😅😀🤣

akiana
22. sep 2023

Ale hlavne aj keby bol inak orientovany, co nehovorim, ze je - preco je to pre teba relevantne? Alebo mas pocit, ze nahodni okoloiduci riesia, ci ty si lesbicka, alebo na chlapov? Mali by to riesit?

kvetinka75
22. sep 2023

@dadis chudák chlapec, ani len netuší čo spôsobil 😂

dadis
22. sep 2023

@kvetinka75 Mozno to boli damske podkolienky telovej farby a ide si ako Brzobohaty 😀, kks co tie zeny neriesia, najprv skaredo oblecene deti, potom spinave zeny s mastnymi vlasmi a teraz uz aj pubertaci so svojskym stylom budu na rane 😀

akiana
22. sep 2023

@dadis Nezavdacis sa proste 😁

ullala
22. sep 2023

Este som nepocula o tom, ze podkolienky su znakom inej orientacie...

veronikaszabova
22. sep 2023

No ty kokos, prave som zistila, ze moj 14 rocny syn je inak orientovany 😂😂😂😂😂 asi by som to mala oznamit jeho frajerke

kvetinka75
22. sep 2023

@veronikaszabova a hlavne synovi 😂. užitočná toto stránka, človek sa tu dozvie veci .....

autor
22. sep 2023

@gab fakt aj v slapkach a sandaloch? 😀 no teda tak mi tento modny vystrel kusok asi usiel. Ale viaceri sme sa otacali, ci dobre vidime, takze asi to zaskocila nielen mna.

tehotna40
22. sep 2023

Baby... môj sused nosi červené montérky, asi bude inak orientovaný ze ? 😮

autor
22. sep 2023

@zuzki1 vysoke ponozky v kroksoch. No teeda, rozmyslam, ako mi to kohlo ujst. Ale tusim na jednej stranke mi vyhodilo kroksy s opatkom. Tak vselijaka doba je a clovek sa potrebuje zoorientovat, ci je to modny trend, alebo prejav niecoho.