Ako vám sedia veľkosti búnd LittlePeople?

23. aug 2024

Sedia vám bundy littlepeople? Objednala som 4 druhy veľkosti ktorú syn nosí aktuálne. Je ako v mechu. Aj na vašich deťoch tak visia? Podla nich sú vraj schválne väčšie ale na ich stránke vôbec tak nevyzeraju. Bude vyzerať ako cigančatko z osady ktoré nosí bundy po staršom bratovi. Malo kto pochopí že je to ,,móda ". Čo si o tom myslíte? Mam rada ich kvalitu ale vadí mi ten strih.

autor
23. aug 2024

Takto to ma vyzerať? Pochopili by ste že je to móda mikina za 34e keby ste v tom videli dieťa? Mam obavy že si budú v škôlke myslieť že nemá čo nosiť.

alzbeta311
23. aug 2024

Nepáčia sa mi

pralinka86
23. aug 2024

Ved kup inde 🙂 je tolko moznosti a kvalitné najdes aj inde

klip0
23. aug 2024

Mne sa to páči. Ak sa ti to ale nepáči alebo máš pochybnosti, tak kúp inú. Je kopa možnosti a za tie peniaze vyber radšej niečo s čím budeš spokojná

autor
23. aug 2024

Ďakujem za názory. Viete mi poradiť niečo rovnako tak kvalitné? Tieto LP veci sú nezničiteľné a rastúce, preto od nich rada kupujem ale s mikinami nemám skusenosti. Aj bombery pekne sedeli.

lucia13022023
23. aug 2024

Mali sme overal od little People a sedel dobre ale teda bol na miminko. Tieto oversize veci sú pekné, ale teda musia byť tak prijateľne oversize chápeš 🤣 a ja mam rada Teplákove supravy od i love milk.