Značka oblečenia do fitka

vikuus
13. máj 2024

Ahojte, aké značky si radi kupujete do fitka?

Leginy som skúšala under armour, nebbia (sedia mi najlepšie od nebbia)

Tricko som tiež skúšala under armour ale vyskúšala by som aj inú značku. Prosím odporučte rýchlo schnúce a príjemný materiál.

Podprsenka je problém. (Mám veľké, ťažké prsia a úzky obvod)
Skúsila som 4F, Decathlon, Tesco.
No tá decathlon drží pekne ale prsia mi deformuje.
Ak by ste mi tiež odporučili nejakú budem vďačná.

mamamasama
13. máj 2024

My protein, Gymshark, Shein

petamich
13. máj 2024

podprsenky mam od Victorie Secret a MyProtein, leginy mam najradsej od VS s vysokym pasom a hlavne 7/8, ktore robi malokto, teraz mam od MyProtein a nie su moj top, tricka mam Under Armour, New Balance a Decsthlon

ajajaj00
13. máj 2024

ja nosim od Victoria secret

norika23
13. máj 2024

Gym beam je v dobrej cenovej kategorii + sedia super, som s nimi spokojna (neviem ake su na velkych prsiach). Mam aj Carpatree ale tie si druhykrat nekupim.

lavender273
13. máj 2024

Lululemon. Kvoli cene som sa snazila kupit aj ine znacky, ale som zhodnodnotila ze nic moc.

lavender273
13. máj 2024

Znacka Berlei robi dobre sportove podprsenky na vacsie prsia.

sundew
13. máj 2024

@vikuus za mna nike. Kedze nemam velke prsia neviem ci robia ale tiez mam z nike a Adidas a treba vyberať podla toho co cvicis na beh/bežiaci pas high support,klasick cvicenie medium.mozno ti deformuje prsia kvoli tomu ze je to high support

majka36912
13. máj 2024

Pripadne si pozri Bonprix, od nich mam sportove podprsenky rada a cenovo super. A velkosti naozaj rozne A-F/G a 75-110 obvod, teda ako ktory model, ale tam sa da vybrat naozaj na kazdy obvod a velkost podla mna.

lenka098123
14. máj 2024

@petamich kde kupujete VS oblečko?

simca06022011
14. máj 2024

Tak legíny a tričká si kúpiš značkové a podprsenky sup do tesca, dwcathlonu. Ja mam legíny z decathlonu a podprsenky mne napr sedia športové aj v tchibo, alebo astratex som mala tiež. Mne dlho vydržia čiže XY ich nepotrebujem kupovať:D treba viac druhov samozrejme. Ale ked nájdem na tom nesterim, šľak ma ide trafiť kwd sa zohnem, poskacem a prsia von a tak.. no poznáte:D

petamich
14. máj 2024

@lenka098123 priamo z ich stranky objednavam

julia_romeo
16. máj 2024

ked sportovku, jedine Panache - https://attractiv.sk/sportove-podprsenky/panache