Zlomená kostica v podprsenke

pusinka263
23. máj 2024

Ahojte. Mozno somarina,ale sme zeny a tym padom sme vynaliezave 😀
Kupujem si podprsenky z astratexu. Raz som si objednala,sadla a nemam uz inu nechcem. Objednala som aj ine modely ale nesedia.ta moja je jednoducha,hladka,pod vsetko. Jednoducho pre mna dokonala. Ale...mam asi 7ks a zlomila sa mi kostica. Da sa niekde kupit nahradna kostica? V jednej som si vymenila zo starsej ale jedna podprda ostala len s 1 kosticou a ozaj nie su lacne tie podprsenky. Dakujem
Prosim len k veci komentare. Dakujem

nevenka
23. máj 2024

@pusinka263 neviem, ja to uz vyhadzujem. Lebo ked mi napriklad zacala vyliezat, tak som zastrcila dnu a zasila dierku, po kratkej dobe sa mi znova roztrhla a vyliezala a pichalo ma to do hrudnika.
Ale skus pozriet v hobby obchodoch, kadejake podprsenkove a plavkove poloyovary mavaju. Ak nemas teda velke kosiky, tak by si daco mohla najst, co by sedelo.

pusinka263
autor
23. máj 2024

@nevenka ja si ich nechavam.mam 2 take.kostice nevyliezaju len sa zlomia.je to asi tym ze pise rucne pranie ale ja teda nemam pocit pri rucn prani ze je to ozaj vyprane. Jednoducho sa mi zlomi cca v strede košíka. Su kvalitne,dlho vydrzia tak preto zhanam kostice. Dakujem za radu

zuzana_ci
23. máj 2024

galanteria, je viac veľkostí, napríklad
https://www.stoklasa-sk.sk/index.php?text=kosti...

pusinka263
autor
23. máj 2024

@zuzana_ci dakujem krasne.

julia_romeo
23. máj 2024

@pusinka263 ibaze kazda znacka ma svoje velkosti. takze je vysoka pravdepodobnost, ze ked si tam nasijes random kosticu, podprsenku ani nebudes nosit pretoze to budes citit a nebude to sediet... Ked tak si vymen obidve, ale ked rozparas tunel, znicis aj celu podprsenku..

banalu
23. máj 2024

@pusinka263 S kosticou nepomozem, ale skus dat nazov tej podprsenky vyhladat v allegro, ja som zistila, ze ta moja naj co som v astratexe kupovala !po zlavach! za 45€ stoji u poliakov aj s postovnym 22€ 😂🤦‍♀️ A je to presne ta ista 🤷‍♀️

julia_romeo
23. máj 2024

@banalu no sak ano, lebo Astratex predava vacsinou polske znacky ktore ma predrazene..

banalu
23. máj 2024

@julia_romeo pacia sa mi taketo "a co si ty nevedela" komentare. Nie nevedela som to a tak sirim dalej info, ktoru autorka mozno nema a pomoze jej 😉

julia_romeo
23. máj 2024

@banalu to si len ty tak pochopila 🙂

pusinka263
autor
25. máj 2024

@julia_romeo vymenila som za inu kosticu z rovnakeho modelu a drzi,urobila som len malu dierku na konci.len treba mi dalsie kostice. Vyskusam kupit a uvidim

pusinka263
autor
25. máj 2024

@banalu tak to som nevedela. Dakujem