Vyskúšali ste legíny na kúpanie?

jaruska18
30. máj 2024

Ahojte, vyskúšali ste uz niekedy kupacie legíny? Ide o to ze kamarátka ma väčšie stehna, zadok. Roky nebola na kúpalisku kvoli tomu, no teraz ako som si objednavala plavky tak som si všimla aj tieto legíny. Nosia sa normálne na kúpalisko? Bola by som velmi rada keby ide s nami tento rok, no chcela by vediet na ne nazor...ďakujem 🙂

kiki68
30. máj 2024

Ved bud toto, alebo tenke neoprenove v nejakych potapacskych potrebach. Dnes su naozaj rozne, je to urcene pre zeny, co potapaju v tych teplejsich vodach napriklad. Ja som toho videla mraky uz pred 10 rokmi na eshopoch pre potapacov. A zeny mali krasne a rozne potlace a vzory

melanta
30. máj 2024

Ak pôjdeš do vody v normálnych plavkách, nikto si nebude všímať tvoje stehná. Ale ak pôjdeš do vody v legínach, všimne si ťa každý. Neviem, čo znamená väčšie stehná a zadok. Ale k vode chodia aj ženy, ktoré majú 150 kíl a majú normálne plavky. A nerieši ich nikto. Nikto nejde k vode, aby ťa sledoval. Takže v pohode si daj normálne plavky a užívaj si život.

lalilla
30. máj 2024

@melanta presne. Na kupku je xy plnych zien muzov deti…nikto to riesit nebude, ale ak pojde v leginach vsetci budu na nu pozerat preco ide do bazena oblecena, nie nenapadne ich ze to su kupacie leginy…nikdy som nevidela niekoho na kupku v leginach a keby vidim tiez cumim po clovekovi. Takze za mna ked chce byt stredobod pozornosti smelo do legin

slavomira236
30. máj 2024

@lalilla presne este za nou plavcik pride ze si ma dat plavky

martinkatinka
30. máj 2024

Ja napriklad nosim cele plavky a to som stihla, ale trochu mi vadi moje brucho. No to je len moj pocit, nikto by neriesil, kebyze vidi moje brucho....
Podla mna ked si da nejake normalne plavky, na to tuniku, ktoru si da dole, ked vlezie do vody, tak to bude ok, nikto to naozaj riesit nebude.

lusyyy36
30. máj 2024

Ja nosím kratasy na kupanie, ako du panske tak máš aj damske. Ci to niekto riesi neviem, bývam v AT, tu to isto nikomu nepride divne lebo veľa zien tu nosí sortky. Na sk som ich tiež mala a nemám pocit, že by sa niekto obzeral

prasiatko30
30. máj 2024

daju sa kupit aj zavodne plavky s tymi sortkami - pokial nechces mat nohy volne

zuzanka.zuzu
30. máj 2024

@prasiatko30 toto vyzerá dobre na vyšportovaných telách, nie na obéznej, taká by v týchto vyzerala skôr ako zápasník v ťažkej váhe 😂

prasiatko30
30. máj 2024
len_nig
30. máj 2024

Nikto si ťa, teda kamarátku 😂 všímať nebude. Sama nemám ideálnu postavu a plavky nosím normálne. V živote som sa na nikom nezdržala pohľadom dlhšie ako pár sekúnd, či bola tá postava pekná alebo nie. Každému to je naozaj jedno ako vyzeráš, ver mi.

prasiatko30
30. máj 2024

@zuzanka.zuzu preco musite byt tak negativne - ja som to videla aj na silnejsích postavach - zase namakane plavkyne maju svalnate hrube nohy vela krat. Poznam aj ludi co maju problemy s ukladanim tukov na zadku a na stehnach a na plavanie pouzivaju prave taketo plavky - vyhoda je ta ze to je neopren sa mi zda a stiahne to tie svaly alebo tuky so svalmi. vsak si ich nemusi kupit svetlo modré predavaju aj cierne

ibrunova
30. máj 2024

Ja keď som tak sledovala ženy na pláži, tak 1 z 50 mala naozaj dokonalú postavu. Mám skúsenosti, že najlepšie robia postavu dvojdielne plavky s vyšším pásom. Všetko ostatné skôr núti sa pozrieť, v takýchto legínach so širokými stehnami nebude vôbec vyzerať dobre..

anjelicek26
30. máj 2024

Kľudne takéto tankini vyzerajú dobre a rýchlo schnu

zuzubb007
30. máj 2024

Myslím, že týmto oblečením bude pútať pozornosť este 100 x viac ako plavkami s veľkým zadkom, navyše aby nebol trapas, že plavčík príde za ňou, prosím Vás treba sa kúpať v plavkách nie nohaviciach, aj ľudia budú kukať v čom sa kúpe, takže ak chce pozornosť nech si kúpi, za mňa je to hrozne, radšej klasika koho zaujíma či má 120 kil či kolko

zobaka
30. máj 2024

@zuzanka.zuzu 😂😂😂

orl
30. máj 2024

Nech si oblečie radšej plavkove šaty (napr. BONPRIX)

mamatroch
30. máj 2024

@jaruska18 ja som si kupila vlani a su super. K tomu volny tankinovy vrch (dolu rozsireny)👌 Tiez sa necitim dobre v klasickych bikinach a cele plavky som nechcela. Som s nimi spokojna. Zakryju, co treba a ked idem k vode, prehodim si uz len dlhsie tricko navrch a idem. A nemala som pocit, ze by tam po mne ludia extra pozerali...

svetlonos
30. máj 2024

@jaruska18
a napadlo ta už rešpektovať kamaratku, ze koli tomu verejne k vode chodit nechce??
Prosila ta o to aby si pre ňu hladala alternatívu plaviek?
Ja mam znamu, ktorá chytila paniku, keď ju jej teraz presviedčala, ze pôjde na kupko a hotovo, nech netobi drámu. Teta ma 60 kg, veľkosť 36 a dievca nadváhu, obecná a veľkosť ani neviem. Tete hlava nepoznala, ako sa dievca citi. Až som jej povedala, nech ju necha laskavo na pokoji, keď nechce tak nechce!
Skus to pochopiť aj ty.

kiki68
30. máj 2024

Ja to pouzivam ked mi je zima. Tiez v jazerach mam radsej short sleeve neopren. Som fajnova, viem 😂

lusyyy36
30. máj 2024

@zuzubb007 ved to sú plavky a nie normálne nohavice.

sisaka
30. máj 2024

@jaruska18 a čo šatové plavky? Tie leginy podľa mňa len zvýraznia stehná, zadok…
U nás (Kanada) nosia ženy s nadváhou zväčša niečo takého. Je to decentné a zakryje to najhoršie partie…

anabel2341
30. máj 2024

@jaruska18 som tiež pribrata na kupalisko chodím normalne v plavkach samozrejme celé nie dvoj dielne, na kupalisko sa chodime schladiť a zaplavať si nie očumovať druhe ženy ake maju plavky a postavu
Ja by som si tieto leginy možno dala keby idem do jazera :D možno aj to by som si lepšie dala kratase :D

katka700
30. máj 2024

@sisaka Plavkove šaty do A vyzerajú dobre len na vysokej žene s veľkými prsiami a/alebo s postavou presýpacie hodiny/ jablko. Taký pekný optický trik kozy, op-art v modrej a pohľad sa vráti na kozy a tvár Ak je v tvári pekná silnejšie stehná či celulitídu si nikto ani nevšimne.
Predstav si to na postave hruška, prsia menšie nie je na čo pozerať , najuzsie miesto v páse (ktoré by bolo ideálne zvýrazniť) zakryté tým op-artom takže pohľad ide dole, sukienka do áčka čo končí v najširšom mieste stehien a tam presne sa zastaví pohľad "ta ma ale tlste nohy" Pre "hrušku" radšej tankini vrch a tie legíny na kúpanie.
Ale súhlasím s názorom že na kúpalisku sa taký outfit nemusí stretnúť s pochopenim. Zažila som nervneho plavčíka čo hukal na chlapcov v bermudach nech si dajú normálne plavky bo mu vynášaju z bazéna vodu 😂

sisaka
30. máj 2024

@katka700 to je asi vec vkusu, ja byť tučná, tak volím sukňu, nie sa natrepať do legin, tie z nikoho štíhlu osobu nespravia….
To viem, že na Slovensku bol (aspoň kedysi) problém s bermudami, u nás tie mini plavky, čo nosia chlapi na Slovensku nik nenosí, ani malé deti, takže som si vypočula pindy, keď som bola so synom na kúpalisku. Minuly rok ale bol v pohode, aj muž aj syn mali bermudy a nik nič nehovoril …

1ryba
1. jún 2024

Keď je niekto tlstý, môže si dať na seba aj stan a aj tak to všetci uvidia. Každému je nejaká pani ukradnutá. Pri mori by si dala ešte aj brazílky alebo tangá a nikto by to neriešil. To len tu sme sa niekde zasekli. Či tlstý, či chudý teplo je teplo a voda je našťastie pre každého. Nech si kúpi prvé pekné plavky, ktoré jej sadnú a ide smelo k vode.

tilly
1. jún 2024

Moja mamina to bežne nosí. Nie je obezna, ale má kŕčové žily.

ekira1
1. jún 2024

@sisaka s bermudami bol problém v termálnych kúpeľoch, že sa v bermudach nosí von z bazéna veľa liečivej vody. Ale manžela ani syna zatiaľ nikto neupozornil, zrejme už od toho popustili..