Vraj moje šaty neboli vhodné

26. júl 2024

Dievčatá dnes sa ku mne priniesla informácia že saty na svadbe som mala nevhodne vulgárne cirkusové a neviem aké ešte… povedala mi to moja mama .. jej sestra vydávala dceru a že takto ma poohovarali. Som z toho cela nešťastná, saty som mala krátke ale nie mini a svadba bola na štýl garden party plus boli neskutočne horúčavy minuly týždeň a ja som ešte v šestonedelí takze to mi tiež nepridalo … veľmi ma to skre ani neviem ako zareagovať pri budúcom stretnutí

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cyberk
26. júl 2024

Nijak, len sa poucit a na dalsiu svadbu zvolit nieco vhodnejsie.

vyrovnanaosoba
26. júl 2024

Nevieme zhodnotiť, kto má pravdu. Chyba fotka. Ale v každom prípade to už nezmeníš, zabudnú, o chvíľu budú riešiť niečo iné. 😀

pribinak
26. júl 2024

Daj foto

7miriam77
26. júl 2024

Ja nechápem ako môže niekto riešiť šaty druhého?? Veď predsa každý človek sa podľa mňa snaží obliecť pekne, a samozrejme, že každý má iný vkus a štýl,tak sa nikdy nebude niečo páčiť každému. Nerieš, kašli na ne. Možno len závideli, že vyzeráš super ❤️🍀

patka06
26. júl 2024

Pridaj foto, takto ťažko posúdime kto má pravdu

dzulli1980
26. júl 2024

Tým sa vôbec netráp ... aj keby si bola ako zo žurnálu, furt sa nájde niekto, komu bude čosi vadiť ...

sima234
26. júl 2024

Hlavné je, že ty si sa v tých šatách cítila dobre. Ako to ohodnotil niekto iný je jeho problém nie tvoj. Vôbec sa kvôli tomu netráp.

crazy_cat_lady
26. júl 2024

tiez by ma zaujimala fotka, ake strasne nevhodne saty si si uz len mohla vybrat.. 🙂

skusihu
26. júl 2024

to som aj ja zvedavá na fotku. Ak si nemala prsia a iné časti tela von, čo mohlo byť na nich nevhodné.

larisa
26. júl 2024

Aké šaty si mala. ??? Akosi nerozumiem mala si veľký vystrih až po pupok, že ti bolo vidieť prsia ????

tykat
26. júl 2024

Daj fotku nech vieme co mysleli pod "nevhodne vulgárne cirkusové".

tanyan
26. júl 2024

Mame by som povedala, aby sa sama nad sebou zamyslela. Tak krátko po pôrode ťa obdivujem, že si vôbec išla v tom teple a mama sa ťa mala zastať (za každú cenu) a podporiť ťa. Koniec koncov aj tvoje obliekanie je výsledkom jej výchovy. 😉

sashka22
26. júl 2024

Podľa mňa len nevedeli prežiť, že vyzeráš po pôrode stále skvelo 😃 závisť....

ivik4
26. júl 2024

Ja obdivujem kazdu ktora tak skoro po porode vobec ide na taketo ,,oslavy" a este sa nahodi.
Mna by ani nebolo 😃
Boa vsetkym sa lahko hovori

autor
26. júl 2024

Saty mi boli tesne nad kolena som veľmi nízka takze na foto pôsobia kratsie ..

petrao2
26. júl 2024

Ukaz fotku
Ale neriesila by som nekomunikujem s ludmi ktori nevedia kritizovat do oci
Tvarila by som sa ze o nicom neviem

cookie29
26. júl 2024

ja som sa po porode v sestonedeli ledva vliekla... a celkom by ma zaujimalo, co to znamena cirkusove a preco Ti to mama musela hovorit :(

simsalabim
26. júl 2024

Tak toto by som nenazvala ani vulgarnymi, ani cirkusovymi satami. Zamysleli sa vobec tie kriticky, ze zena v sestonedeli sa do mnoheho nemusi zmestit a nema cas chodit po obchodoch? Monzo nie su vhodne na svadbu, ale na zahradnej oslave podla mna neublizia.

pribinak
26. júl 2024

Mna tu ukameňujú, ale toto sú úplne nevhodne šaty na takú akciu ako je svadba , mali pravdu

Vlastne ja si ani neviem prestaviť, kde by som si obliekla takýto gýč

Dúfam, že toto sa len admin nudí a vymyslel takúto tému

irusa
26. júl 2024

úprimne ???? ako zvozia ma tu ženy pod čiernu zem, no toto fakt nie sú vhodné šaty na svadbu...ak o tebe hovorili , tak podľa mňa ich slová tie šaty vystihujú....prepáč

birika
26. júl 2024

ja by som v nich na svadbu tak blizkej osoby nesla...ale tvoj vkus a ak si sa dobre citila, kasli na reci

deti95060810
26. júl 2024

na svadbu nič moc... ale už sa netráp, nabudúce to bude lepšie.

lucia13022023
26. júl 2024

Je pravda, že šaty nie sú vhodné na svadbu a nie sú podľa mňa pekne. Ale nemuseli ta ohovárať. Neboj, ono to o pár dní vysumi a nikto si ani nespomenie.

crazy_cat_lady
26. júl 2024

no, na svadbu naozaj nie su velmi vhodne :D ale tak uz sa stalo, nezmenis to, tak uz to len pusti z hlavy 🙂

patka06
26. júl 2024

Je mi to ľúto, ale mama mala pravdu. Toto nie sú šaty na svadbu, vlastne neviem kam by vhodné boli.

fairyy
26. júl 2024

no ani podla mna nie su vhodne...ale zas ja by som to nekomentovala nijak ani keby som nevesta, len preto, ze si v sestonedeli ...bolo by mi jedno asi aj keby si v teplakovych satach prisla😂

samkolea
26. júl 2024

Velmi pekne, nech si trhnu nohou 💋

cookie29
26. júl 2024

Suhlasim, z epodla mna sa to skor hodi do baru ale nie na svadbu, na druhej strane nie je mile, ze Ta ohovaraju namiesto toho, aby ocenili, ze si prisla v sestonedeli

stanulienkat
26. júl 2024

Suhlasim s rodinou. Bohužiaľ to je trend asi dnešných mladých ľudí, ktorí aj vyššie píšu, že dôležité je, aby si sa ty cítila dobre. Nie, nie je to najdôležitejšie. Stále chvalabohu existuje určitý bonton a šaty sú naozaj také, ako opísala tvoja rodina.