Vinyl a pančuchy

10. mar 2024

Určite ste tu niektoré, ktoré máte vinylovú podlahu.je drsná a veľmi sa deťom trhajú pančuchy a ponožky.aj včera som dala synovi ráno ponožky večer pozerám zase zodraté a na päte "sieťka"... aj vy máte taký problém?upozorňujem stále, že nech nosia papuče, ale nechcú.ja som tohto roku kúpila možno aj 20pančúch.všetky dotrhané.do školy musí pančuchy, bývame v chladnejšej oblasti.poobede sa mu už nechce prezliekať tak vyzlečie nohavice a pančuchy si nechá do večera.poraďte stránku kde kúpim naozaj kvalitné pančuchy.tatrasvit vydržali pár dní.hneď zodraté.

guiseppinka
10. mar 2024

Mam vinylku a dcera aj syn behaju bosi, ale ziaden nema potrhane pancuchy alebo ponozky... tie prederiem skor ja, ale tym, ze mam suche paty😂

gelifil
10. mar 2024

to je taky problem vyzliect si pancuchy??

viestta
10. mar 2024

Ked je to vinyl s protismykovou upravou, tak na ponozky posobi ako smirgel. Nepomoze nic len ucit na papuce a prezliekat do "domaceho"

autor
10. mar 2024

@guiseppinka aj vinyl je viacero druhov.vy asi budete mat ten co nie je drsny...

autor
10. mar 2024

@gelifil veď nie.len ponožky tiež zoderie.a bosí teraz nechcem aby tu behali.v lete to bude iné.

autor
10. mar 2024

@viestta to fakt je taký.hneď všetko zodraté.syn ešte si tie papuče zoberie.ale 2ročná ich vkuse vyzúva.neviem prečo...niekedy nosila.čoskoro jej kúpim nové papučky snád sa jej zapáčia a bude nosiť.

guiseppinka
10. mar 2024

ja mam tiez drsny, ale nie je protismykovy... iba s texturou...

gelifil
10. mar 2024

napadlo mi take ponozky s protismykovymi dobkami

autor
10. mar 2024

@guiseppinka nas je protismykovy.ale hrozne sa pancuchy a ponozky trhau

autor
10. mar 2024

@gelifil dcera ma a tie sa nepotrhali.to je pravda.a nejak sa mi to s tym nespojilo, ze to kvoli tomu.ale le syn ma nohu 30.neviem ci aj na take vacsie cisla sa vyrabaju protismykove

sagitta33
10. mar 2024

Tie klasické tatrasvit sú jedny z najpevnejších. Hrubšie asi nebudú.

autor
10. mar 2024

@sagitta33 podlaha bude na vine.nevydržali.hneď sa potrhali.budem musieť upozorňovať na papuče.aj keď syn už chápe.ale 2 ročná sa hneď vyzúva. potom už vidím, že ponožky a pančuchy zase roztrhnuté.

gelifil
10. mar 2024

vsak sa vyrabaju aj pre dospelych

autor
10. mar 2024

@gelifil mozno som len nenatrafila.ja som videla len take mensie cisla