Veľký zadok a stehná - nohavice na leto

23. jún 2023

Mám 172cm a 80kg a chystám sa schudnut lebo som už zufala že sa mi na mne nič nepáči, kedysi som nosila veľkosť S😃 mám problém že neviem si kúpiť na seba kraťasy, pritom vidím vonku aj pevnejšie baby odo mna a nosia rôzne kraťasy a hocičo ale mne nejak žiadne nepasujú alebo skôr necitom sa v nich pohodlne. Mám chudší pas a potom začínajú šíroke boky a zadok mam dosť veľký 😃aj stehna
Najradšej nosim legíny a už som si tak zvykla na taku latku že dať si potom rifle je utrpenie
Mám momentálne jedny riflove kraťasy z takej tej pevnejšej latky nie elasticke ale vždy sa Mi klin uplne zaryva stačí že si sadnem a zdvihnem sa a už to musím popravovat co je to zaryté až neviem kde
Tak má zaujíma baby s podobnou postavou co v lete nosíte ? Zaujímajú má vyslovene nohavice nie šaty, tie nechcem nosit každý den. Pripadne aký strih šortiek

luccija
23. jún 2023

Nad kolená voľné splyvave z jemného materiálu podobne majú teraz v Zare.Alebo riflové, ale nie obtiahnuté také áčkové pozriem potom fotky

feketekocur
23. jún 2023

Problem v zaryvani sa rozkroku nie je v tvojej postave ale v tom, ze sa vyrobcovia snazia usetrit, krasne je yo popisane tu: https://www.modnipeklo.cz/2010/08/proc-nemuzete...

Cize to chce nieco bud nie z klasickeho retazca alebo usit...blbe viem :-/

marcellka32
23. jún 2023

Z Bonprix som kúpila voľné nad kolená

viestta
23. jún 2023
elmivelmi
23. jún 2023

leginovr kratase?Teraz su aj moderne

wiwi28
23. jún 2023

Ja mám podobnú postavu ako popisuješ a kratase nenosím, nenosila som ich ani ako 50kg lebo sa v nich necítim dobre. Nosím dlhé ľanové nohavice voľného strihu. Sedí to mojej postave, dobre to vyzerá a v lete sa to vetrá viac ako obtiahnuté, zaryte kratase. A posledné 2 roky sukne a šaty skoro každý deň. Hlavne šaty sú super, nemusím vymýšľať kombinácie a teraz aj napr. v Sinsay kúpiš super midi šaty do 20€.

kp7333
23. jún 2023

V Tchibe maju veci aj pre plnostihle zeny, aj riflove kratasy, ktore su pohodlne ako leginy. Skus pozriet na ich stranke. Velkosti vacsinou sedia.

danica2711
23. jún 2023

@viestta tie sú krásne! Síce nepotrebujem, ale asi sa zlomím, díky

sulavikova
24. jún 2023

Nenosím žiadne nohavice/ rifle/kraťasy (okrem lyžovačky a aj tam mám na nich lyžiarsku sukňu), mám iba šaty a sukne lichotiace postave. Jar/ leto/jeseň/zima🥰 momentálne 164/58

lapersefona
3. júl 2023

Lanove nohavice sú širšie strihane a človek sa v nich tak nepoti

mmmonika
3. júl 2023