Úzke legíny

kk87
19. sep 2023

Mam otázočku... sice som nasla nejaké fóra k tejto téme ale veľmi mi nepomohli. Dcerka, 7r. je velmi tenucka, proste spageta. Aj leginy keď jej kúpim, tak na nej visia. Viete mi porad ktorá značka vyrába hlavne úzke leginy? Prip. s nastaviteľným pásom.
Tieto značky mam vyskusane:
- H&M - široké
- Lindex - kupovala som tie s nastaviteľným pásom, ale posledne roky som nejako v ich kolekcii nenasla nič co by sa mi páčilo
- pepco - celkom OK, ale kvalita nic moc, 3x operiem a strácajú farbu
- reserved - veľké

Máte niekto skúsenosti s týmito značkami? Nech nekúpim zbytocne.
Next, Zara, United colors of beneton, iné....

mamickalisticka
19. sep 2023

@kk87 next majú super leginy, mám síce malé dvojky 2.5r a kupujem leginky vždy od jednej pani z druhej ruky, ale teda stále su v super stave, nežmolkuju sa, farba drží a teda oni ich vôbec nešetria. Tie nextove môžem iba odporúčať. Dokonca ich nosia už druhú sezónu a sú fakt dobre padnuce na dlhšie obdobie.

nikasmile
19. sep 2023

@kk87 skús primark alebo zara.

puupava15
19. sep 2023

@kk87 skúste takkto a tesco , ja mam tiež chudu dcéru kupujem v pepcu ale ked sú akcie tak v takku a tescu

syslik81
19. sep 2023

nemam rada primark ale maju uzke nohavice a tie boli mojej super .. zo zary nema sice leginu ale bezne manchestrove ci riflove tam kupujeme .. tiez z h&m niektore sedia ale treba odskusat

anavixy
19. sep 2023

Ja mam sice len 2 rocnu ale leginy z reserved co ma su uzke podla mna, uzsie nez ostatne.. no neviem ci aj tie pre vacsie 🤔

bu1bu
19. sep 2023

Mam 7 ročnú špagetku a iné ako zo Zary jej už ani nekupujem, tie jedine jej sedia.