UGG snehule

klaudi_025
6. nov 2023

Ahojte dámy, neviem na koho sa obrátiť tak skúsim tu.
Máte niektorá doma UGG snehule? Potrebovala by som vedieť či Vám sedí veľkosť. Neviem či si kupit tak ako nosím bežne 39 alebo o číslo menšie.
Prosím poraďte 🙏🏼
Ďakujem

ivkav5
6. nov 2023

@klaudi_025 mám asi 5ks, každoročne si prikúpim nové😅
Sedí mi 🙂 Mám presne 39 bežne a aj uggy mám 39tky. Akurát čím sú nižšie, tým sa “ťažšie” obúvajú, mám tie classic ultra mini, ale dá sa to len treba sa poriadne chytiť o to putko vzadu🙏😅

klaudi_025
autor
6. nov 2023

@ivkav5 jej supeeer, ja si chcem tiež tie Classic Ultra Mini Platform a tuším teta mi vravela že jej sedia o číslo menšie ale teda podľa CM v ich tabuľkách sa mi to nezdalo 🙈😅 a kde si kupuješ? Na Fartfech alebo? Aj to sa rozhodujem, hlavne skoro všade sú vypredané 🥴

ivkav5
6. nov 2023

@klaudi_025 ja sa tomu venujem vždy v lete, ešte pred ochladením a vtedy sú dostupné na každom slovenskom e-shope- about you, zalando a podobne😆😆 Vždy ich vystihnem ešte pred vypredaním, takže v tomto neporadím. Ale z Fartfech mám už 2 iné kúsky, takže s nimi nie je problém 🙂
No a podľa mňa ti sadnú také, aké reálne nosíš, so sestrami ich takto máme každá, že svoju klasickú veľkosť 🙂

melanta
6. nov 2023

Mám 3, každé kúpené v kamennej predajni. Veľkosť sedí ako bežne nosím. Pozor, nenosiť do mokra a snehu, sú to topánky do sucha.

klaudi_025
autor
6. nov 2023

Ďakujem veľmi pekne. Ako na tie naše zimy tu na Slovensku si myslím že budú vhodne 😅 tu toho snehu moc neni.