Trendyol - kvalita

29. aug 2024

Viem ze je tu vela diskusii o tejmto eshope ale chcem si objednat odtial vestu. Ake su vase skusebosti s touto strankou? S oblečením.. Viem ze je to cina.. Maju peknu prechodnu vestu, tak by ma zaujimalo ako je to s kvalitou, ci vyzera ako na foto atd

really8
29. aug 2024

Cina. No to co som objednala ja bolo turecko (take najdes aj v reserved). Vsetko zalezi od toho co objednas. Pri satach za 8e nemozes cakat nic extra. Tenucke latky, sem tam nitka….Ale mam odtial aj “kostym” nohavice a vesta za asi 50e a tam je to vidiet. Prijemny material, strih krasne sedi, nikde netrcali nitky.

ina2405
29. aug 2024

Mám odtiaľ pár letných šiat a sukní a nebola som nespokojná. Ale ani som nečakala za tú cenu zázrak. Za mňa ale lepšia kvalita ako Gate napr. Ak chcem lepšiu kvalitu, kupujem z Asos.

evia13
29. aug 2024

Ja mám z tejto značky dvoje letné šaty a tie sú super a mám aj zopár tričiek a tie sú o ničom. Nie je to nič moc.

dominikamacakova
31. aug 2024

Kvalita? Robíš so srandu? Ak ti nevadí, že je to oblečenie vysoko toxické tak si objednaj. Po prvom praní sa ti nerozpadne, ale viac ako sezónu s ním nerátaj.

autor
31. aug 2024

@dominikamacakova toxické? A ostatné handry od Číňanov nie sú toxické?

dominikamacakova
31. aug 2024

Tak si kúp aj od Číňanov, ja ti nebránim.