Topánky na dovolenku k moru

papaya1234
3. júl 2024

Ahojtee. Chystám sa na dovolenku k moru a rozmýšľam, aké topánky si zbaliť. Niečo, v čom nebude teplo, neopáli ma trápne a zároveň sa nebudem zaborovať do piesku a tak. Čo je podľa vás najvhodnejšia obuv k moru? Niečo čo môžem vziať na pláž ale aj na ulicu. Nejaké konkrétne tipy?

vsadeviem
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zorkahorka
3. júl 2024

Ja som mala na plaz len slapky a do mesta sandale. Cim som starsia, tym toho beriem menej 😀

januska12323
3. júl 2024

Sandále do mesta, šľapky k moru a tenisky keby náhodou.

tanyan
3. júl 2024

Určite nie kroksy... 😉 (foto z netu)

lilianka28
3. júl 2024

@papaya1234 Ja toho neberiem veľa, aj tak väčšinu dňa sme pri mori:
kožené tenisky - v tých aj cestujem + slúži aj ako obuv v prípade zlého počasia
sandále - večer do mesta
žabky - k moru
My cestujeme autom a žabky mám hodené len tak pod sedadlom. Keď cez deň začne byť horúco, botasky prezujem za žabky.

gab1sol
3. júl 2024

@papaya1234 ja beriem vždy niečo na večeru, prechádzku do mesta (vhodné aj k šatám), šľapky na pláž (tam ich vyzujem, takže za tú chvíľku, čo prejdem, mi nikdy neopalilo nohy), obuv do vody (klasika, z decathlonu, tiež ich mám obuté len do vody) a cestujem v teniskách, ak by sme aj počas dovolenky išli niekam do terénu, kde šľapky nie sú vhodná obuv.

simca06022011
3. júl 2024

@tanyan napr toto sa nam nikdy nestalo :D to by ten clovek tie papuce nemohol vyzut cele leto a aj tak by take krasne bodky nemal :D

simca06022011
3. júl 2024

jeden kus slapky, ktorym nevadi ze skoncia vo vode (mozno). Potom zabky (male, neumele = malo miesta zaberu a niekedy aj po izbe, alebo len v okoli niekde v cistom chcem zbehnut), a potom kozene sandale v ktorych vydrzim dlho chodit. Opalenie neriesim, nikdy som nemala opalene nic na nohach... vsak na plazi dam vsetko dole z noh a opalujem sa bosa.

tilly
3. júl 2024

Ja nosím jedny biele tenisky, väčšinou len na let, espadrilky a gumené žabky. Espadrilky a žabky sa dobre zložia do batožiny, nezaberu skoro žiadne miesto.

henrikir
3. júl 2024

tiez som z tych, ktori sa drzia toho minimalizmu zubami-nechtami 😂 cim proste toho menej beriem, tym lepsie. dokazem prezit cele leto s jednymi slapkami a som s tym uplne v pohode. 😂

maca1984
3. júl 2024

Ja mávam vždy tenisky obuté na cestu. Do kufra beriem jedny sandálky, dvoje žabky -jedny na pláž, jedny "len tak" a jedny šlapky. A áno, toto mám vždy, a vždy všetky využijem.

tenerifka
3. júl 2024

Do lietadla tenisky (musia byt pohodlne a o nieco vacsie), tie vyuzijem aj pri vyletoch. Do kufra jedny sandalky, jedny zabky a jedny escarpines (tie uzavrete topanky do vody, uz nic nenechavam na nahodu, raz som sa porezala o koral)

minenkak
3. júl 2024

@papaya1234 k moru nič ak je piesok a do mesta večer tiež nič,iba ak sú cesty horúce šľapky

sendy1977
3. júl 2024

@simca06022011 moj manzel mal take bodky 😅. Sice nie až tak vyrazne ale mal. To sme sa cca 2 h prechádzali po plazi. On sa naterel, len nart zabudol natriet 😀

lelecik
4. júl 2024

@papaya1234 ja som mala na cestu tenisky, do mesta a do restiky sandále a pohodlné šľapky(Birkeny). Na pláž som chodila zo zásady bosá. K bazénu som sem-tam išla v gumených šľapajach, ale asi len 3krat, inak bosa

evaachesa
4. júl 2024

Ja som mala zabalené len sandále a k vode žabky. Cestovala som v teniskách.

princezna_bosorka
4. júl 2024

@papaya1234 salt water sandals - do mesta a aj k vode + tenisky na turistiku.... prip. si kup boty do vody 😜

tilly
5. júl 2024

https://www.interez.sk/slovenky-prezradili-ktor...

Hmmm. Moderná žurnalistika 🤦‍♀️
To čo už je, keď niekto urobí článok z diskusie na modrom koniku 🤣...

evaachesa
6. júl 2024

@tilly jemine koniec toto. 🤣👍
Inak strašne nerada čítam tento interest, veď to je viac reklamy ako článku. 🤷🤦🏻‍♀️

mclissa
6. júl 2024

Ja beriem vzdy jedny slapky ktore vynosim aj na plaz, aj do mesta. Sandale na platforme, tenisky co mam obute ked cestujem. Nic ine.

tilly
6. júl 2024

@evaachesa mne to vyhodilo na Google len tak. A hneď podľa názvu som vedela, že to bude MK

januska12323
7. júl 2024

@tilly jeej už je aj zo mňa celebrita 😍