Svadobné šaty - pochybnosti

linda15
9. feb 2024

Ahojte, minulý mesiac som si bola vyberať svadobné šaty a aj som si vybrala, záloha je zaplatená, páčili sa mi a páčia sa mi aj doteraz ALE v poslednej dobe stále rozmýšľam či by som nenašla inde možno trošku lepšie 🙂 nevyznám sa v sebe, že či iba vymýšľam a mám to nechať tak alebo to mám skúsiť ešte v inom salóne.
Mali ste to niektorá? Nenašla som na toto aktuálnu tému tak by som bola rada za Vaše skúsenosti 🙂

sejbipi
9. feb 2024

Pokiaľ máš pochybnosti, tak ja osobne by som sa išla ešte niekde poobzerať. Nič zato nedáš, len tvoj čas

merrysa
9. feb 2024

@linda15 ja som tiež takto špekulovala a dopadlo to tak, že som pochodila asi 5 salónov, poskusala xy šiat a nakoniec som vzala ajtak tie úplne prvé 😀 veru, nedáš za to nič, skúsiť to môžeš

linda15
autor
9. feb 2024

Ďakujem za názory 🙂 asi to pôjdem aspoň skúsiť aby som mala kľud na duši, viem, že ide iba o jeden deň, ale aj tak chcem aby som bola čo najspokojnejšia 🙂

mk1111111111
9. feb 2024

Cim viac budes nad tym rozmyslat, tym viac pochybnosti bude.To sme my, zeny.😵‍💫🙄🤣 Mala si poskusat viac a potom dat zalohu. Zalohu Ti uz nevratia, tak jedine do toho isteho a skusit iny model.

cimage
9. feb 2024

Ja som si saty kupovala a tiez ma to chytilo. Volala som kamoske s ktorou som saty vyberala a revala do telefonu, ze som mala inu predstavu o satach. Ona ma upokojila a mala pravdu, tie moje boli naj. Pobehali sme par salonov, ale len pri tychto som mala ten pocit, ze TOTO su tie saty. Kludne skusaj dalej a uvidis.

vyrovnanaosoba
9. feb 2024

@linda15 ja som si vybrala šaty keď som sa vydávala, deň pred svadbou. Lebo dovtedy som "trucovala" a chcela som sa vydávať len v nohavicovom kostýme 🤣 nakoniec som išla okolo jedného salónu a kyvali na mňa, že zober si nás, sme šité pre teba. 🫢😘

linda15
autor
9. feb 2024

@mk1111111111 áno, to som si vedomá, že záloha je nevratná, ale v tej chvíli som bola rozhodnutá 😁 len som nečakala, že o nejaký čas prídu menšie pochybnosti

linda15
autor
9. feb 2024

@cimage ďakujem za skúsenosť, som rada, že nie som jediná, ktorá pochybovala a som rada, že si sa uistila ,že tie pravé si našla 🙂

linda15
autor
9. feb 2024

@vyrovnanaosoba 😁 tak to bol osud 😁 Takže šaty si našli teba 🙂

tamvtme
9. feb 2024

ak mas pochybnosti, tak chod este popozerat ine salony....ja som presla niekolko salonov, v kazdom som mala nejakeho favorita ale ked som nasla tie prave, ktore som si rezervovala, uz som o nich nepochybovala aj ked mojej mame sa moc nepacili, ani to ma neodradilo a vedela som, ze proste su to saty, ktore chcem a bodka 🙂

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elanor
9. feb 2024

ked skusas saty a najdes tie prave, to proste citis, ze toto su ony. Ak si ten pocit mala, tak nieje o com.
Ze nejake tie pochybnosti pridu, nuz sme zeny, vsetko velmi prezivame, nad vsetkym dumame.
Na druhej strane, za pochodenie a poskusanie inde nic nedas, len svoj cas. Ak mas cas behat po inych salonoch, ved pobehaj. Ak to naozaj neboli tie prave, ten Wow efekt isto pride pri inych, a ak pride, nuz co uz, kaslat zalohu, hlavne ze budes spokojna. A ak to boli a su tie prave, tak sa ti ziadne ine uz pacit aj tak nebudu, a budes vediet ze tie co mas zajednane su ony, a budes spokojna.
🙂

linda15
autor
9. feb 2024

@tamvtme určite sa v prvom rade musia páčiť tebe a keď ťa nič neodradí tak vtedy sú tie pravé 🙂

linda15
autor
9. feb 2024

@stvura som rada, že si to mala takto jednoduché 🙂

maryskas
9. feb 2024

@linda15 kludne chod este do nejakeho salonu skusit, ale mala som to iste, ze som zaplatila v 1.zalohu, lebo bola aj dobra cena a pocit v nich fajn...a aj tak som sa k tym prvym vratila 🙂 pre nejaky pocit si tu zalohu zaplatila, takze musela si sa v nich citit dobre :D

radkaradix
9. feb 2024

@linda15 ja som si objednala z netu a boli sice krasne, ale necitila som sa v nich pohodlne, lenze muzovi som sa v nich strasne pacila a povedal mi, ze v inych si ma nevezme :D :D :D tak som si ich nechala a veru vsetci mi ich chvalili.. to jedno poobedie som to zvladla aj v nepohodlnych satach a stalo to za to.. fotky su nadherne..

momi1_1
9. feb 2024

podľa mňa, ak nie si s nimi na 100% stotožnená, tak by som ešte hľadala ďalej 🙂 mala b si z nich byť hotová hneď na prvý pohľad 😀 ale zase ja osobne som bola taká, že som najprv našla presne podľa svojich predstáv a aj tak som stále pozerala ďalej 😀 a to bola chyba. bola som hrozne nerozhodná.

deti95060810
9. feb 2024

@vyrovnanaosoba ty si si vybrala na svadbu šaty deň pred obradom?
Wau...si lepšia ako ja...
ja som išla vyberať šaty na svadbu v utorok - svadba bola v sobotu...
pani zo salónu na mňa zhrozene pozerala že s tým sa ešte v živote nestretla.....😀
tak som stála o šaty ako aj o celú svadbu...😉

miniatura14
9. feb 2024

@linda15 Ja som bola na tom tak isto. Dala som sa ovplyvniť kamoškami, ktoré ma nahuckali aké sú krásne. Aj boli krásne, ale už ako som odišla zo salóna som mala pochybnosti, či sú to tie pravé 🙂. Nakoniec som si bola vybrať iné a neľutujem 😏

linda15
autor
9. feb 2024

@miniatura14 a zaplatila si za ne aj zálohu? 🙂

linda15
autor
9. feb 2024

@momi1_1 existuje toľko krásnych šiat a potom to človeka iba zneistí 🙂

linda15
autor
9. feb 2024

@maryskas aj som sa v nich dobre cítila len porovnávam ich s ostatnými 😁 nemôžem si obliecť všetky takže sa chcem rozhodnúť čo najlepšie aj keď ide iba o jeden deň 🙂

linda15
autor
9. feb 2024

@elanor ďakujem krásne za tvoj názor ❤️

linda15
autor
9. feb 2024

@radkaradix super, že mali úspech a keď muž bol z nich hotový tak to je veľké plus 👍😀

crazy_cat_lady
9. feb 2024

@autorka uplne poznam :D ja som si bola vyberat saty v marci, vybrala som si hned v prvom salone, krasne, nadsena. zaplatila som potom aj polovicu hodnoty ak si dobre pamatam. ale ako dni pribudali :D tak som vzdy na posteli rozmyslala, ze ci su to naozaj tie, ktore chcem. tak som sa objednala do toho isteho salonu este na jednu skusku, kde som si vybrala ine :D tie sa mi pacili viac, aj mi viac sedeli. potom som mala ist asi tri tyzdne pred svadbou na finalne skusanie a zatial co mi chystali moje vybrane saty, som si na stojane medzi ostatnymi vsimla jedny, a hovorim, ze ci si ich mozem vyskusat - ze samozrejme :D a nakoniec som si zobrala tie - padli mi ako uliate, citila som sa v nich skvele, aj vsetci chvalili, ze velmi dobry vyber :D 🙂 takze ak mas pochybnosti, popozeraj si este a vyskusaj aj ine, zato predsa nic nedas 🙂 vydavas sa iba raz (snad) :D 🙂

linda15
autor
9. feb 2024

@crazy_cat_lady a keď sa smiem opýtať tak čo ťa prinútilo o tých prvých rozmýšľať ci sú tie pravé? 🙂 prišlo to nejako pocitovo alebo si videla aj krajšie šaty tak si porovnávala ? 🙂

crazy_cat_lady
9. feb 2024

nevidela som vtedy krajsie saty, proste som tak nejak citila, ze to nie je ono :D ked som si seba predstavila, ako kracam ulickou, tak som si nevedela predstavit tie saty na sebe. no museli tam mat zo mna radost :D ale majitelka bola velmi mila a chapava a hovorila, ze to robi vacsina neviest :D

miniatura14
9. feb 2024

@linda15 Zálohu som mala zaplatenú, ale ja som si vybrala šaty v tom istom salóne. Tam mali veeela pekných 😁

selest
9. feb 2024

Tiez som mala vybrate a objednane saty, kt sa mali sit. Mala som ich vyhliadnute cez internet v salone aj som ich bola skusat zdali sa mi fajn, jednoduche kremove ale potom mi to stale vrtalo ze som vlaste vzdy chcela biele "princeznovske". Mala som asi tyzden cas na vyber siat lebo sme sa vracali do zahranicia a v posledny den som este raz obehala salony a v poslednom mi dali skusit saty a to som vedela ze toto su tie saty kt som hladala, takze nakoniec mi sili tam moje vysnivane.

tanuuulka
9. feb 2024

@linda15 ja som mala istu predstavu. A v zime bola svadobna vystava, tam som saty zbadala. Boli uplne ine ako som chcela povodne. Ale tieto sa mi zapacili, skusila som, sedeli mi, zaplatila som zalohu 🤣 boli to jedine saty, ktore som skusila. viac som po satach nepokukovala (a to sme mali svadbu az v septembri) a stale si myslim, ze som mala tie najkrajsie 🙂