Sú tieto šaty vhodné na svadbu?

canis_lupus
13. jún 2024

Ahojte, poraďte prosím, sú tieto šaty vhodné na svadbu? Naposledy som bola na svadbe ako dieťa, takže netuším, čo sa nosí 😁 Nie je to príliš? Štýl aj farba? Doplnky môžu byť? Svadba je v kaštieli, ja mám 181cm/62kg, len pre referenciu 😁

vanilkovazmrzka
13. jún 2024

Velmi pekne, len farbu by som zvolila jemnejsiu. Nejaku pastelovu. Cervena je prilis vyrazna.

A ak ich este len ides objednavat, urcite by som necakala ze v realite budu take pekne ako na obrazku, kedze je to shein…

really8
13. jún 2024

@canis_lupus saty fajn ale doplnky myslis tie zelene sa dale a zelenu kabelku? To je hroza

lucka_ke
13. jún 2024

skôr na ples ako svadbu

mirkava
13. jún 2024

@canis_lupus sú krásne. Za mňa aj na svadbu, možno v zime využiješ aj na ples. Ak ti sadnú, tak na svadbu top. Aj zelené doplnky môžu byť fajn. Peknú zábavu na svadbe... 😊

januska12323
13. jún 2024

Zelená s červenou? Červená je inak na svadbu veľmi výrazná, hľadala by som niečo jemnejšie.

stanulienkat
13. jún 2024

Budes supa.

mikasa_ackerman
13. jún 2024

Sú krásne, ale vo veľmi veľa kultúrach znamená keď si dáš červené šaty na svadbu, že tým oznamuješ, že si mala niečo so ženíchom, takže červenej by som sa určite vyhla😂 ale tie sandále a kabelka sú nádherné, milujem tú svetlo zelenú farbu, poslala by si prosím id na kabelku, ak je tiež zo sheinu?

canis_lupus
autor
13. jún 2024

@mikasa_ackerman sg2304269299152448 nech sa páči 🙂

canis_lupus
autor
13. jún 2024

@januska12323
@really8 nehodí sa mi k tej červenej žiadna farba, iba čierna, tú som veľmi nechcela, biela mi príde veľmi kontrastná a farebné kombo ako cirkusový stan 😂

mirkava
13. jún 2024

@mikasa_ackerman keď je ženích jej brat, tak kľudne aj červené 😁 inak nepočula som o tom ešte. V našej kultúre farba je len farba 😊

canis_lupus
autor
13. jún 2024

Ešte sú v tejto farbe, ale ja mám pocit, že v svetlých farbách vyzerám mŕtvo 😂 Prikladám aj foto, prvé, čo som našla, aby ste si vedeli predstaviť, ako vyzerám v tmavom a svetlom 😃

unicornlady
13. jún 2024

Mne sa páčia tie tmavozelené šaty, fakt pekná farba.

tripleheart
13. jún 2024

išla by som do tej zelenej

canis_lupus
autor
13. jún 2024

@mirkava najlepší kamarát môjho manžela 😂😂😂

mirkava
13. jún 2024

@canis_lupus tak asi potom isto inú farbu 😁 ale mne sa aj tak najviac páčia červené. Myslím že ti pôjdu

betulinka1
13. jún 2024

@canis_lupus za mňa červené môžu byť ale myslím si, že aj ružové by sa ti hodili. Zelené nie (aspoň podľa mňa). Ale do zeleného doplnku by som nešla. Keď už nechceš bielu, tak chod do striebornej (jemnej). Či už k červeným alebo ružovým. Inak, keď je to letná svadba a to je jedno, že v kaštieli, tak šatočky do kolená, ľahké a vzdušné. Obávam sa, že v týchto sa uvaríš pri tancovaní. Postavu máš ukážkovú, čiže môžeš ísť do akéhokoľvek strihu.

7miriam77
13. jún 2024

Zelené sú krásne ❤️🍀

vanilkovazmrzka
13. jún 2024

Mne sa najviac pacia ruzove. Ale ked nechces svetlu farbu tak tie zelene su tiez super.

martinkatinka
13. jún 2024

Zelene a k tomu tie zelene doplnky co si vybrala

muchotrafka298
13. jún 2024

Ja som raz mala bordove a dost to tam ludia riesili, lebo na vychode sa nevesta do cervenych prezlieka na redovy tanec. Takze ja by som sa uz cervenej vyhla. Skus nieco menej vyrazne, za mna pastelove farby vyzneju na svadbe lepsie.

canis_lupus
autor
13. jún 2024

@betulinka1 ja nenávidím tancovanie a svadby, už dosť, že má na mojej donútili tancovať, jediný tanec, ktorý mám rada je pogovanie na koncerte a zumba 😂😂 Doterazom som sa tomu úspešne vyhýbala, ale tak manžel chce ísť 😁
Našla som potom ešte takéto niečo, nebudem v tom tak "extra", ale zas mohla by som aspoň tie vyšívané aj bežne nosiť, no ja už vôbec neviem 🙈

really8
13. jún 2024

@canis_lupus tieto posledne su za mna uplna bomba

oblecenie99
13. jún 2024

Tie predposledné, čo si teraz dala 😉 za mňa sú ale fajn aj tie červené, najmä ak svadba bude na zámku a dá sa predpokladať, že budú mať viaceré ženy takéto róby. Ale dovolím si poznámku k tým doplnkom: k tym červeným šatám nejdú vôbec. Ani čo do odtieňu, ani čo do štylu. Takéto šaty si pýtajú niečo elegantné aj na nohe. Tie sandálky sú fajn, ja nosím podobné tiež, ale na bežný deň.

veronicka88
13. jún 2024

Nešla by som do róby🙂letné šaty po kolená v strihu ako máš tie čierne...máš neskutočnú postavu a vyzeráš super,zvýrazní to🙂

canis_lupus
autor
13. jún 2024

@oblecenie99 takže červené som už úplne vylúčila 😃 musela som hľadať niečo bez opätku, lebo s opätkom by mi tie šaty neboli dobré ani omylom na dĺžku pri 181cm a nič lepšie som nenašla 😅 ale ak si nakoniec vezmem kratšie, kúpim si niečo pekné na nízkom opätku 🤭

canis_lupus
autor
13. jún 2024

@veronicka88 chcela som sa poriadne najesť koláčov, preto som nechcela úplne obtiahnuté 😂 a vďaka 😌

buberova
13. jún 2024

Máš mega postavu a farbou sa mi páčia všetky toho strihu ako červené.. budeš kočka.. ale tá zelená kabelka a topánky mi ozaj nepasujú

tim23
13. jún 2024

Mne sa tieto páčia. Máš peknú postavu, takže máš z čoho vyberať

really8
13. jún 2024

@canis_lupus je jedno ze je to letna svadba. Je v kastiely takze by aj oblecenie malo byt na urovni. Keby bola v sade alebo v stodole mohlo by to byt neformalnelsie. Mas postavu kedy si mozes dovolit hocico. Ale naozaj asi skor tmavsie

betulinka1
13. jún 2024

@canis_lupus za mna tie prvé ružové čo si pridala 11:05. Ale zase pozor na shein, nie vždy ti príde čo vidíš. Ale tie prvé sú krásne, jemné, využiješ aj inokedy, lahké vzdušné a na letnú svadbu ako stvorené.