Sú tieto šaty vhodné do kostola?

14. apr 2024

Tieto saty k lodickam?poradite co k tomu?

veronika2316
14. apr 2024

Podľa mňa sú dosť krátke aj keď záleží asi akú máš postavu a výšku. A neviem ako myslíš čo k tomu možno nejaké sako?

autor
14. apr 2024

@veronika2316 ano..mam 171cm a 80kg

autor
14. apr 2024

@veronika2316 a mam ich o čosi dlhsie ako modelka na fotke

hipuska
14. apr 2024

Do kostola sa patrí nosiť saty po kolená. Tieto sú kratke

sandra811
14. apr 2024

Krátke

smajlik323
14. apr 2024

Za mňa nevhodná dĺžka do kostola

luliu
14. apr 2024

Nie sú vhodné, kratke

miamaria
14. apr 2024

Nie sú vhodné do kostola za mňa

iveta7677
14. apr 2024

Určite nie.

zdena1990
14. apr 2024

@miamaria 🙂to by ste pozerali dnes aké krátke mali v kostole ...každá druhá ešte aj 40+ už to asi neplatí...

bloger
14. apr 2024

Tieto určite nie sú vhodné.

kikinder
14. apr 2024

Nevidím prečo dôvod prečo nie keďže do kostola chodia už aj staršie dámi oblečené ešte horšie ako pubertacky

bykaterina
14. apr 2024

Nie sú to vhodné saty do kostola. (V štátoch ako Taliansko, Izrael atď by ťa takto ani nepustili. Ani ako turistu. )To že niekto si dá také neznamená že sú ok.

gemerka17
14. apr 2024

Záleží, či chceš potom tieto šaty využiť aj na iné príležitosti, chodíš do kostola pravidelne alebo len občas, pripadne ideš do kostola na dedine, kde si každý všetko všíma a komentuje alebo niekde kde to je každému šuma fuk. Pripadne majú to byť šaty, kde teraz ťa idú reprezentovať ako veľkú kresťanku a tebe zaleží na názory druhých čo si o tebe pomyslia v tom kostole a potom ťa budú rozoberať.
V každom prípade ak si takéto šaty vezmeš, aj tak budeš oblečená v tej lepšej polovici ako ľudia čo sa v kostole budu nachádzať.

stanulienkat
14. apr 2024

Tie saty nie su vhodne ani do kostola, ani na tvoju vysku/hmotnost.

autor
14. apr 2024

@stanulienkat ako vies?videla si ma ako mam kila rozlozene na tele?

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beata_k
14. apr 2024

Ved sa v nich odfot ty a zhodnotime, ak tvrdis, ze ich mas dlhsie ako modelka

tykat
14. apr 2024

Pre mna kostol = zakryte ramena a kolena, ziadna vynimka. Takze tieto saty nie.

hopsas
14. apr 2024

Nie v žiadnom prípade. Do kostola zahalené kolená a zahalené ramená. V Taliansku to máš aj na cedulkach v kostoloch, to len u nás sa chodí do kostola na hanbu sveta.

hanka1205
14. apr 2024

Určite nie

ankare
14. apr 2024

Sú dosť krátke.

andreatytler
15. apr 2024

Mne by v kostole vadil ten rozparok na sukni. Je sice velmi kratky, ale je tam. Pre mna ma kazdy rozparok len jeden ucel - byt otvorene a okato sexi. To mi nepasuje ku kostolu.

mantilka
15. apr 2024

Oblečenim v kostole vzdavas účtu Bohu aj spoločenstva. Je to miesto modlitby, nikto by nemal byť rušený. Priamo od muzov som počula, že sa sťažujú na ženy v minišatách a minisukniach. Majú problém sa sústrediť na modlitbu, sv. omšu. Niet divu, všetky dobre vieme akí sú zraniteľní muzi. Nikto by nechcel impotemta...je to pre nich prirodzene, že ich ženy priťahujú a myšlienkami potom uliehajú inde. Viem, dnes je problém si kúpiť normálne šaty/suknu po kolená. Test správneho oblečenia je, keď si sadnes...ako vysoko máš sukňu?

stanulienkat
15. apr 2024

@monsterablue ake vyjadrovanie? Ved som slusne napisala. 80 kil je fakt dost na tu vysku. Je jedno ako je rozlozena vaha. 80 kil je 80 kil. To je kus chlapa.

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kathhii
15. apr 2024

Sú dosť krátke... Keby že sú ti tesne nad kolená tak by ešte mohli byť...

malinovka333
15. apr 2024

@zdena1990 keby len kratke.u nas chodia s leginami vytiahnutymi az na usich tricko do pasa. Videla som tak mamu 3deti. Ale aj viacere tak chodia.fakt uz sa ludia ani do kostola nevedia obliect

bylinka25
16. apr 2024

Podľa mňa sú krátke na dĺžku. Nie sú vhodné na také miesto, ako je kostol. A ešte k tomu ten rázporok. Rukávy v pohode, ale dĺžka by mala byť pod kolená. Nehovorím, že až po zem,ale niečo dôstojnejšie.