Sú tieto šaty podľa vás vhodné na štátnice?

6. jún 2024

Ahojte, potrebujem poradiť, či sú podľa vás tieto šaty vhodné na štátnice?

sisa_s
6. jún 2024

Podla mna su skor letne vzdusne ako na statnice...menej vyrazny vzor by som volila a dole ukoncenie rovne, nie taketo asymetricke

yna1
6. jún 2024

No mne sa takisto na statnice pyta nieco formalnejsie, tieto mi pridu take na zahradnu party, neviem 😀 A ako je vyssie spomenute, predstavujem si skor saty bez vzoru, nejake jednoduchsie, nez su tieto. Cize za mna nie.

luba555
6. jún 2024

Ale sú krásne na inú príležitosť.

muchotrafka298
6. jún 2024

ja suhlasim s dievcatami vyssie, ze na statnice sa hodi nieco formalnejsie. Toto su neformalne letne saty na party, nie na statnice. Skus nieco jednofarebne, menej vzorov, klasicky strih.

henikap123
6. jún 2024

Radšej zvol farby čierne modré a biele. Ja keď som
statnicovala párkrát tak som zvolila takú taktitku že spravit na štátniciach zo seba chudinu, nech sa zlutuju 😀 takze najlepšie biela kosielka a čierna sukňa alebo nohavice. Predsa sú v komisii starší konzervatívni učitelia.

viestta
6. jún 2024

Mne sa na taku prilozitost pyta nieco formalnejsie, nieco co zodpoveda business casual dress code

lucia13022023
6. jún 2024

Za mňa nie

petrahl
6. jún 2024

Absolutne nie

ninusa221
6. jún 2024

Ja by som dala niečo s krátkym rukávom bude ti teplo.

janickacrazy
6. jún 2024

Sú pekné, ale na štátnice sa nehodia. Neskôr na párty po štátniciach možu byť.

kp7333
6. jún 2024

Na statniciach som mala suknu a bluzku. Nerobila som z toho vedu.

januska12323
6. jún 2024

Nie, sú príliš neformálne.

ivana11155
6. jún 2024

za mna nie. Baby hore ti davaju dobre rady, napisala by som to iste

titla
6. jún 2024

Na statnice, ako uz bolo povedane, nieco formalnejsie. Ale zas, nie je to modna prehliadka, nic extra netreba vymyslat. Sukna/nohavice s koselou su uplne postacujuce.

tinqua
6. jún 2024

Ja keby sedim na druhom konci stola, tak to neriesim, ale zo skusenosti viem, ze stari akademici modu v laske nemajú. Tiez som si kupovala saty, ktore mi vtedy pripadali ako pre staru zoschnutu sekretarku a mala ich na sebe len ten jediny krat...ked mi ich 60 rocna docentka pochvalila, vedela som, ze som dobre spravila

jaga18
6. jún 2024

Nie, vôbec

mtnns
6. jún 2024

Kdezeeee, vobec nie. Štátnice určite nieco jednofarebné, alebo košeľa a sukňa, nohavice. Ja som mala nohavicovy kostým.. Nehodia sa takéto letné farebné kombinácie.. Ako sa spomína vyššie v komisii su väčšinou starší konzervatívni ľudia a ti nemajú radi takýto štýl žiaľ.. Aj ked saticky su pekne....

dankabg
6. jún 2024

Na štátnice si určite zaobstaraj niečo iné, jednoduchý strih, jednofarebné, formalnejsie.
Tieto šaty si kúp na leto, určite ich výnosis, ale na štátnice sa to ozaj veľmi nehodí.

andreakotesova
6. jún 2024

Môj muž ti odkazuje, že môžu byť. Výstrih aj dlzka sú akurát. Keď skúša na štátniciach, nepozerá na oblečenie, ale na vedomosti 🙂 a chodia mu tam študentky veru vo všelijakých "outfitoch". Nerieši to.

martakop
6. jún 2024

@andreakotesova suhlas. Ja sedavam na statniciach a taketo saty by mna ani mojich kolegov nijako nerozhodili. Nie su vyzyvave, takze ok. Ide o to, co je v hlave

natiblaskova
6. jún 2024

Za mňa nie. Skôr niečo elegantne

sisska96
6. jún 2024

Nikto nebude pozerať v akých šatách si. Kľudne ak sa ti páči

naily
6. jún 2024

Za mňa áno v pohode. Sú slušné a ešte ich aj vyuziješ v budúcnosti.

nelka93
6. jún 2024

Za mňa pohode, u nás na štátnice prišli aj v botaskach, vraj športová elegancia

margotka17
6. jún 2024

Za mňa nie, skôr by som volila jednofarebné šaty.

1ryba
6. jún 2024

Komisii je to úplne ale úplne jedno, pokiaľ prídeš čistá, nebudú ti trčať nohavičky alebo polka poprsia. A niektorí by s tým poprsím boli aj spokojní.

elizabeta56
6. jún 2024

Mne sa tie šaty k štátniciam hodia. Ja som mala tiež letný typ šiat a bolo nás viacero. Bolo vtedy horúco a s lodičkami je to dobré. Nikomu nič neprekážalo, treba si akurát ustrážiť výstrih a dĺžku sukne. Takéto košeľové šaty sú podľa mňa ok.

pomaranc24
7. jún 2024

Závisí aj, aká škola a ako poznáš komisiu. My sme boli 9 technici v ročníku. Toto by bolo bez problémov. Akože u nás chodili chalani na skúšky bežne v kraťasoch a žabkách 😂 ale na štátnice dali oblek