Sťahujúce spodné pradlo

14. máj 2024

Ahojte, som 5 mesiacov po sekcii a ideme na svadbu. Nedokázala som ešte zhodiť mojich 18 kg navyše ( to bude nadlho), preto by som sa chcela poradiť: ideme na svadbu, poraďte mi nejaké sťahujúce spodné pradlo.. naozaj efektívne. Nejdem na svadbu polonahá , mám midi saty a vrch krajka s krátkym rukavom… no cítim sa s tými mojimi tukmi dosť zle v tých šatách…
Ďakujem za každú radu maminky

muchotrafka298
14. máj 2024

Stahovacie pradlo Ta nestiahne tolko, aby to nebolo vidiet. Sluzi na vyformovanie postavy, ked potrebujes proste nieco malo zakryt. Okrem toho je to nepohodlne, tie co velmi stahuju, v tom sa ledva nadychnes. Najlepsie je cele body, pretoze ak budes mat nohavicky, tak vsetky tuky, co chces zakryt sa ti naroluju hore a ked si sadnes, bude to skutocne neesteticke. Ked chces vacsi stahovaci efekt, tak sa to pradlo kupuje o cislo mensie. Ja v lete pod saty pouzivam vzdy body, nie ale s velkym stahovacim efektom. Skus pozriet napriklad Lindex, oni maju take body alebo si objednat z internetu a pripadne vratit. Najlepsie stahovacie pradlo ma Spańx, cena je adekvatna.