Sťahovací korzet na bruško

haanovajana
3. júl 2023

Máte niekto skúsenosť s korzetom,hľadám nieco na bruskško.Dakujem

majuskabobi
8. júl 2023

@haanovajana ak potrebujem poporodny tak odporucam https://queenbee.sk/obchod/polozka/180?p=1&o=1

haanovajana
autor
8. júl 2023

@majuskabobi popôrodný nie.

luciakovacova0603
8. júl 2023

@haanovajana oni maju velmi zlu kvalitu tovaru,myslim ze to beru z ali..raz som od nich nieco objednavala(bohuzial,nepozrela som pred tym reccenzie) a nikdy viac.tovar som vratila,nechceli vratit peniaze,nedvihali tel,neodpovedali na maily.dostala som sa nakoniec k peniazom,ale nikdy viac🤦‍♀️

luciakovacova0603
8. júl 2023

@haanovajana myslim tu stranku Deminas,

majuskabobi
8. júl 2023

@haanovajana maju aj ine,skus pozriet. A ozaj kvalitka,pekne zabalene

majuskabobi
8. júl 2023

Ale v lete to je iny mord,taky pas,korzetJa by som skor pozrela stahujucu bielizen☺️

misuka05
27. júl 2023

Ahojte odporucam vam queenbee a mam aj zlavovy kod ak by niekto chcel vyuzit

haanovajana
autor
27. júl 2023

@misuka05 Ja som pozerala na tento korzet,a formuje vám to aj brucho?

misuka05
28. júl 2023

@haanovajana podla tohhl co bola taka doba ked zeny nosili korzety a potom mali extra chudy ten pas extremne o tom nepochybujem ze nieco to pomoze. Ale tuk sa nestrati vdaka pasu. Tuk odide jedine ak clovek schudne realne. Pas pomoze so stiahnutim pod satami, ked ho nosite zjete mensi objem jedla a teda mozete schudnut aj vdaka nemu. Ten kod na zlavu je MIA10 na queenbee.sk ak nahodou. Ten co ste poslala neviem ci bude dobry. Korzet by mal mat ocelove vystuze aby dobre drzal a tvaroval, nie akoze len obriahnuta latka na brusku. 💖

monciika
19. máj 2024

@misuka05 viem, že je to staršia konverzácia no hľadám korzety .. prosím aky je to model? Neviem presne taký nájsť na tej stranke. Sú tam 40€ alebo 20€