Športové legíny z prírodných materiálov

ivula7
26. júl 2024

Ahojte, poradíte športové dlhé aspoň 100 cm legíny z prírodných materiálov? Zistila som, že na polyester som kus alergická, tak by som prijala tipy na legíny: zvažujem medzi hrubým bambusom, merino a ešte materiálom, z ktorého šije Zajo. Merina sa kus obávam kvôli údržbe, hryzaniu, zatiaľ mi padli do oka Reparada bambusové leginy (bambus je vysokej gramáži 320 g, tak snáď niečo vydrží) alebo Zajo Kerala legíny. Oba modely majú aj vyvýšený pás, čo mi vyhovuje a čo aj hľadám. Ovšem pri Zajo ten materiál je tiež kvázi umelina tak neviem ako by som ho zniesla, inak vyzerajú fajn. Stačili by mi jedny - na legíny to nie je malá investícia, ktoré by ste mi odporúčali? Alebo máte tipy na nejaký iný model? Bavlnené nechcem, mám ale nie je to ono... ďakujem vám krásne.

babulkomale
26. júl 2024

@ivula7 prosím ťa, čo je to "kus" alergická?
Niečo ako kus tehotná?

egonsk
26. júl 2024

@ivula7 v tonto teple kludne nos volnu suknu, aspon sa ti chachara nezapari ;)

iwesska
26. júl 2024

Sportove veci maju byt funkcne, bavlna ti vadi,funkcny material neznesies,ozaj neviem co medzitym ine este hladas. Ja mam normalne bavlnene take do pol stehien a su uplne super. Tie umelace tiez neznesiem,lebo mi je vtom strasne teplo.

ivula7
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivula7
autor
26. júl 2024

Ďakujem za kvalitné odpovede 🙂 Krásny deň vám ešte prajem.