Športová podprsenka na von

13. júl 2024

Nosíte v týchto teplách na von/do obchodu aj len tak celkovo medzi ľudí športovú podprsenku? Myslím to tak, že len športová podprsenka a žiadne tričko, tielko ani nič podobné. Rozmýšľam že by som tak išla von ale nie som si istá či je to úplne vhodné.

barka1
13. júl 2024

Za mna určite nie. Vydržat sa dá aj v tričku/tielku.
Určite ti napíšu aj fanynky, že je to tvoja vec a mozes mat ludi u pr.... Ale slušná žena, ktora nepotrebuje za každu cenu putat pozornost, nepojde nakupovat v sportovej podprsenke.

patrissaa
13. júl 2024

Podľa mňa chod, ak sa vtom ty budeš cítiť najlepšie prečo nie 😊 ostatných názor ta nemusí zaujímať čo si o tebe kto myslí 🫡 ľudia aj tak boli budú a sú zavystlivy tie par min ta nezabiju 😃 daj si ktomu nejaké športové kratasy a hajde aby si nebola veľmi vyzyvava

lindous
13. júl 2024

Chodím tak behať, minule som tak vbehla aj do obchodu cestou domov z behu, lebo som mala chuť na nanuk, iba rýchlovka a nemyslím, že by to bolo nejak nevhodné v tejto situácii 😅 na šport alebo tak aktívnejšie strávený čas vonku mi to príde v pohode… ale aby som sa v nej premávala po meste alebo išla na veľký nákup, to asi nie, minimálne ja by som sa necítila komfortne… ja si dám radšej ľahké tieklo bez podprsenky, ako iba podprsenku… ale to je pre mnohých tiež neprípustné…

fido69
13. júl 2024

Za mňa ako chlapa choď do toho! Nie je nič krajšie ako žena bez podprsenky! 😍

janai1
13. júl 2024

@fido69 precitaj si to ešte raz 🤣

lindous
13. júl 2024

@fido69 aaaa práve si ma od nenosenia podprsenky asi odradil 🙃

ukgirls
13. júl 2024

nie- sportova podprsenka ma svoj ucel a tym nieje nahrada tricka... volnejsi top na ramienka spravi lepsiu sluzbu ako obtiahnuta podprsenka v ktorej sa ti prsia viac spotia a ani im tam natlacenym nieje prijemne

dzejny656
13. júl 2024

No vhodné mi to nepríde nikam okrem športových aktivít. To už radšej crop top.

fido69
13. júl 2024

@lindous Jednu odradil a možno dve navnadil 😁
Teraz bez srandy - ženy sa zaoberajú takými smiešnymi detailami svojho tela (nechty, chĺpky,..), že je to pre muža až nepochopiteľné. A za krásne prsia sa hanbia? 🤔

@janai1 Viem, že sa jedná o nosenie športovej podprsenky. Skôr som reagoval na príspevok @lindous a rozhodovaní sa medzi športovou podprsenkou a možnosti bez podprsenky. 😉

januska12323
13. júl 2024

Obliecť si môžeš co chceš. Ako to bude vyzerať je druhá vec plus nie je ti v tom teplo? Hocijaké voľnejšie tričko je určite lepšia voľba.

januska12323
13. júl 2024

@fido69 nehanbia len ich nechcú ukazovať uslintanym fidom s blbymi poznámkami.

fido69
13. júl 2024

@januska12323 Máš veľmi skreslený pohľad na mužov. Nie všetci slintajú. Niektorí píšu o ženskej kráse básne. 😉

vanilkovazmrzka
13. júl 2024

Ked nemas megaprsia tak uplne v pohode.

123kika1234
14. júl 2024

Poviem ti takto. Ženy sa boja aby si ich chlapi nepozerali po iných pekných prsiach.. inak si to neviem vysvetliť 😅😅🌞 úprimne bolo by mi úplne na háku keby ťa vidím v športovej podprsenke v obchode.. mohla si tak skočiť z fitka práve...

Ináč niektoré športové podprsenky vyzerajú pomaly ako top.