Spoločenské sandálky z čínskeho obchodu

xckaretxxx
26. máj 2024

Ahojte, potrebujem kúpiť spoločenské sandalky na jednu akciu 4 - 5 hod. budem ich mat obute. V obchodoch sa mi nič nepáči. Rozmýšľam, ze kúpim v čínskom. Prosím mate skúsenosť, vydržia mi?

jaskolka
26. máj 2024

@xckaretxxx prečo by nemali vydržať?

egonsk
26. máj 2024

@xckaretxxx tu jednu akciu urcite vydrzia, len davaj pozor aby nesmrdeli tak, ze sa od neho budu bocit aj kvetinky vo vazach.

vyrovnanaosoba
26. máj 2024

@xckaretxxx vieš koľko ľudí nakupuje v čínskych ale tvária sa ze fuj, toto je ble? Ja aj deťom, aj sebe, aj oblečenie.

zuzulkika
26. máj 2024

Ja som si včera kúpila sandále z pepcu za 9e....prvýkrát,ešte mi ich nevideli deti,tak som zvedavá co nane povedia🫣....ale nesmrdia,musím povedať...

xckaretxxx
autor
26. máj 2024

@vyrovnanaosoba ja len, že podobné alebo tie isté sandalky vidím na Topankovo za 30,-. Neviem, či je to to iste, alebo napodobenina.

jaja20
26. máj 2024

@xckaretxxx Úplne s kľudom. Čo si myslíš, odkiaľ je všetok tovar, ktorý predávajú na rôznych akože "nóbl" internetových stránkach? Gro oblečenia a obuvi je z Číny.

sandra49
26. máj 2024

@xckaretxxx jednu akciu určite vydržia potom ich môžeš pripadne hodiť do koša. 🙂 malej kupujem drahe barefoot topanky ale mali vystúpenie na deň matiek a teda na dve hodinky som nebola ochotná dat 50€ za topanky ktoré viac nosiť nebude. Kúpila som síce v deichmane ale to je to iste ako u Číňana. Uz sú z domu preč 🙂

caroline_
26. máj 2024

@vyrovnanaosoba oblečenie je v pohode, len z čínskych topanok mi vždy strašne smrdeli nohy 😂

sisska96
27. máj 2024

Čo by nevydržali. Ja mám také sandále ktoré viac vydržali ako z CCC