Šľapky značky Birkenstock

28. júl 2023

Ahojte, aké máte skúsenosti so šlapkami značky Birkenstock? Su naozaj kvalitné a pohodlné? Zaujímajú ma hlavne tie celogumové či ako to nazvať, nie tie s korkovou podrážkou...dakujem

gejb
28. júl 2023

Áno, pohodlné, kvalitné, mäkké. A lahko umyjes.

majlo1234
28. júl 2023

Gumove su perfektne, aj k vode. Pohodlne, lahke, makke.

autor
28. júl 2023

@gejb
@majlo1234 a ktorý typ presne máte? Lebo sú tie jednoremienkove, dvojremienkove a také akoby športové. Neviem sa rozhodnúť. A bývajú niekedy aj nejaké výraznejšie zľavy? Musela by som objednať cez net,tak sa chcem opýtať,ako sedí číslovanie...

gejb
28. júl 2023

Číslovanie normálne. Mam žabky aj šľapky a spokojnost. a zľavy možno budú nejaké na jeseň, ale nie veľké. Držia si dosť cenu, zdá sa mi dokonca ze kazdy rok idu hore.

autor
28. júl 2023

Neviem sa rozhodnúť medzi týmito troma

gejb
28. júl 2023

Ber tie stredne, tie dáš aj k sukni/šatám.

autor
28. júl 2023

Take aj k športovému outfitu keď mám aj kraťasy alebo aj riflovu sukňu napr.
@gejb ktoré máš ty?

autor
28. júl 2023

@gejb veď presne aj ku kratasom aj k sukni chcem. Nechodím moc elegantné oblečená...

gejb
28. júl 2023

Stredné plus aj žabky. Obuvam podľa toho ktorá farba sa mi hodi k outfitu. Nosím ich aj k šatám....proste ku vsetkemu.

autor
28. júl 2023

@gejb máš aj viac farieb? Ja mám vždy niečo čierne na sebe,tak ja čierne jednoznačne. Ďakujem teda za skúsenosť.

sissy27
28. júl 2023

Za mna tie stredne nie, podla mna to vyzera hrozne na nohe, ale kolko ludi tolko chuti. Ja mam od Birkenstock ten posledny model a este take medzi prsty vo viacerych farbach, ale tie klasicke, nie gumove. Za mna super, nosim ku vsetkemu. A cislovanie sedi presne, da sa este vybrat ci na uzsiu alebo sirsiu nohu.

hariet
28. júl 2023

Stredy a spodny typ- podla mna top. Cislovanie take, ze mi super sedia na moje bezne cislo, co nosim. Pri inych typoch slapiek ale potrebujem zvycajne o cislo vacsie. Tak moja skusenost je, ze ked si zoberies svoje bezne cislo, nebudu ti male☺️

autor
28. júl 2023

@sissy27
@hariet ďakujem žienky, stále sa neviem rozhodnúť,ktoré😂 tiež rozmýšľam nad druhým a tretím typom...

lalilla
28. júl 2023

Ja mam tie stredne a naj slapky. Makke pohodlne aj na dlhsiu chodzu. Tie korkove napr mne vobec nesedia

nafka0483
28. júl 2023

Ja uvazujem presne nad strednym - mam inu znacku a tento typ mi lepsie drzi nohu, pri chodzi sa nedviha pata tak ako pri tom tretom type.

majlo1234
28. júl 2023

Ja vidim lwn jednu fotku, ale ked chces iba jedny, tak tie s dvoma remienkami su take najidealnejsie a najviac flexibilne-aj do zahrady, aj do mesta, super pohodlne. Mam aj tie s jednym renienkom, ale korkove, trochu horsie sa mi v nich chodi. No a teraz som si kupila boston model a tie su najlepsie najviac😄

majlo1234
28. júl 2023

A maju dvojitu sirku, tak na to pozor ak mas sirsiu/uzsiu nohu, podla toho vyberaj

akab
28. júl 2023

Ja nosím 2. model v gumenej i koženej verzii. Aj odporúčam.

hradnapani
28. júl 2023

najlepsie! mne ich tu odporucali baby a naozaj stoja za tie peniaze. Mam kozene s jednym remienkom. Ja som si myslela, ze som doteraz nosila pohodlne ortopedicke slapky, ale bola som na omyle :D

sissy27
28. júl 2023

Tie druhe s 2 remienkami su pre mna opticky mohutne a pripominaju mi take tie sandale co nasi ceski bratia oblubuju nosit s ponozkami 🙈😂 tie tretie su take jemnejsie, zenskejsie, aj k sukni ci satam vyzeraju dobre. Ale to su moje osobne preferencie, ako vidis aj tu, tak vacsine sa pacia prave tie.
Vyskusaj niekde v predajni a uvidis sama ktore su pre teba tie naj.

poxy125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
poxy125
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akab
28. júl 2023

@poxy125 nikdy sa mi v nich nohy nepotili, nosím doma i v práci. V práci aj aj. Teraz kvôli problémom s kolenami nosím len ľahké gumové a občas korkové sandále.
Myslím, že ak sa niekomu nohy potia, tak sa budú sa vo všetkých...

ema229
28. júl 2023

Ja mám aj aj. Tie gumené nosím na doma každý deň už cca 3 roky. Takže ja len odporúčam.

autor
29. júl 2023

@akab
@poxy125 ja napr nosím v práci aj doma crocsy na prezutie a noha sa mi v nich nepoti,takže s týmto problém nemám

bzuco
15. máj 2024

Prosim, ako sa nosia tieto? Nelogaju na nohe?

momoqui
27. máj 2024

@bzuco tieto su super pohodlne - mam 1 nazvys kupene nevynosim ak by bol zaujem za lepsiu cenu 🙂

dendulik82
25. jún 2024

@momoqui este ich mas prosim, ake cislo?