Skúsenosti s napichovacími náušnicami

moonka011
9. feb 2024

Ahojte žienky,asi to sem nepatrí ale chcem sa spýtať na vaše skúsenosti s napichovacimi náušnicami,tie ktoré ich majú či vám nezavádzaju,či netlačia pri spánku a tak?

sejbipi
9. feb 2024

Mam prestrelené 2 dierky v pravom uchu, chvíľku mi trvalo kým som si zvykla, ale v pohode. Skôr mi vadia keď telefonujem😁

1ryba
9. feb 2024

Nosím iba takē, nedávam ich dole, spím v nich, mám ich stále. Nezavadzajú mi. Ale nosím napr. malé perličky, kvietky a pod. Takže nemá čo zavadzať.

bylinka25
9. feb 2024

Mám v šperkovnici aj také, ale nenosím ich, veľmi mi prekážajú, pichajú ma za lalôčkom.
Preferujem na kĺbové zapínanie, alebo klasické klenotnícke.

moonka011
autor
9. feb 2024

@bylinka25 Práve toho sa obávam aj ja,len chcem niečo malé,jednoduché nič visiace

bylinka25
10. feb 2024

@moonka011 Ja mám také malé srdiečka, ale tie kolíky, či ako sa to volá, sú veľmi dlhé na moje uši, lalôčiky mám tesne pri tvári.

slavomira236
10. feb 2024

@moonka011 mam na usiach uz rok vobec ich necitim.

yvankamala
10. feb 2024

@moonka011 skus pozerať so šrobovacim uzáverom. Klasické mi vadili,tieto šrobovacie napichovačky vôbec necítim

estellas
11. feb 2024

@moonka011 Ja nosím napichovacie vôbec ich necítim, nevnímam. Momentálne s nimi nespím. Na spanie si ich dávam dole. Niekedy som s nimi aj spala ale neprekážali mi.