Skúsenosti s Birkenstock

3. júl 2023

Dobrý deň, tie čo máte Birkenstock klasické korkove (nie plastové) sú naozaj tak pohodlne ?
Nemám kde ich vyskúšať osobne……nie sú pri chôdzi príliš tvrdé ? ako je napr.ortopedicka obuv ? Chcem ich kúpiť aj deťom ako sandale ….no doteraz mali Skechers s pamäťovou penou makucke …tak sa bojim že toto mi nebudú chcieť nosiť
Ďakujem za názory

melanta
3. júl 2023

My sme veľmi spokojní, čo sa týka pohodlia. Ale my ich nosíme ako papuče, kožené vnútri, gumené na terase a na záhrade.

matkahelka
3. júl 2023

ja ich nosim roky cele leto, ci v meste, ci pri mori. pre mna su velmi pohodlne.

simsalabim
3. júl 2023

Su super, len trosku trva, kym sa prisposobia nohe.

mirage
3. júl 2023

ja mam zlu skusenost, ten korok casom velmi pachne.. napachne potom nohy. Drhlas om ich kefou, s praskom, atd, ale pachnu.

akab
3. júl 2023

Nosím doma a von gumené a v práci korkové. Nemám len jedny, striedam, čistím a preto nesmrdia. Sú pohodlné, majú dve šírky...

majlo1234
3. júl 2023

Tiez mam tri modely a nosim cele leto, zo zaciatku ma trochu otlacali, ale to mo robia vserky topanky

mirage
3. júl 2023

@akab ved aj ja cistim, a smrdia, na nete je o tom kopec clankov, tak asi nebudem jedina.

marhulka13
3. júl 2023

Pre mna tiež úplná topka co sa pohodlnosti tyka

majlo1234
3. júl 2023

@marhulka13 uplna topka su pre mna crocsy ale vyzorovo teda nic moc

danieli
3. júl 2023

Mam korkove druhym rokom, nosim vylucne tie a nesmrdia, penove mam k vode a rovnako parada, tento rok uz maju penove slapky aj deti, pol slova som nepocula, ze by neboli dobre

ivkav5
3. júl 2023

Mám asi 4 korkové a neviem si vynachváliť 🙂 Nosím zhruba 4 roky a určite kúpim zasa 🙂

marhulka13
3. júl 2023

@majlo1234 na tie mam strasne chudé nohy a vyzerám potom smiešne

majlo1234
3. júl 2023

@marhulka13 akoze oni vyzeraju ozaj otrasne😄asi na kazdom, ale su mega pohodlne

babulkomale
3. júl 2023

Pre mna tie okraje neprijatelne. Mam citlive nohy, nemozem mat take tvrde lode s ostrym okrajom.
Ak boli zvyknute na penu, pochybujem ze budu vyhovovat.

bluka2
3. júl 2023

Ich výhoda je hlavne na také neasfaltove cesty mimo mesta. Vydržia, kde ostatné bežné za 2 týždne vyzerajú ako do odpadkov.

raduska458
14. máj 2024

Ahojte, nemáte niekto skúsenosť? Objednala som si tie gumové a ľavá je skoro o 1 cm väčšia ako pravá. Veľkosť je uvedená rovnaká. Myslela som že sú to kvalitnejšie šľapky a nie je takáto chyba 🤷🤦

simsalabim
14. máj 2024

@raduska458 to je zjavne nejaka vyrobna chyba. Vratit.

bzuco
15. máj 2024

Ako sa nosi tento typ?