Skinny jeans

29. jan 2024

Čo robíte s obtiahnutými riflami, ktoré sa už oficiálne nenosia? Určite ste si všimli, že skoro všade teraz vídať širšie alebo celkovo voľnejšie oblečenie, hlavne nohavice a rifle. Zaujímalo by ma, či odkladate tento typ oblečenia a čakáte, kym sa znova vráti do módy alebo vyhadzujete. Prípadne s čím kombinujete užšie strihy riflí, aby to nevyzeralo staromodne.

janai1
29. jan 2024

Neodkladam, nosím ďalej 😀 iný typ ani nemám v skrini

summer23456
29. jan 2024

Veľa žien ich stále nosí vrátane mňa...

melanta
29. jan 2024

Nosím úzke rifle a neplánujem ich nenosiť. Normálne k nim nosím vysoké opätky, blúzku a sako, občas tenisky a sako.

zuzubb007
29. jan 2024

Ja nosím len skinny jeans iné by som si neobliekla, nemám 15 rokov také baby nosia široké, vygajdane a vytiahnuté po kozy 🤣, každý nech nosí čo chce nedrzim sa aktuálnych trendov

0silvia0
29. jan 2024

Ja tiez stale nosim, nikdy som nesla s modou, vzdy mi liezla ta uniformita na nervy.

smajcii
29. jan 2024

Éru zvoňákov už mám za sebou, keď som mala tak 8-14 rokov a nerada by som sa do nej zase vrátila 😁 takže skinny sú pre mňa stále v pohode 😁

crazy_cat_lady
29. jan 2024

tak isto nosim stale uzke rifle a neplanujem sa vratit k zvonacom, v ktorych by som sa citila ako vo vreci :D

simca06022011
29. jan 2024

nech je moda aka chce, nosim co sa mi paci a hodi. AJ skiny mam v skrini a vobec neriesim ci to prave je in, ja osm si ista, ze tie siroke nohavice nikdy na seba nedam, zvonove alebo dlhe siroke nohavice necham dcere. Este stale si pamatam mokre spodky nohavic, v zime aj po kolena :D plantave gate...:D
A ak nieco nenosim dlhsie, tiez to nevyhadzujem, mam boxy, kde to odlozim a proste raz za cas prehrabem a vytiahnem nejaky poklad. Oblecenie nestoji par centov, okrem toho ekologicky treba trochu mysliet, cize si rozmyslim ci si nieco kupim/ci nieco vyhodim ;)

solange7
29. jan 2024

Ja neznasam volne nohavice a rifle. Hlavne take, ktore sa teraz nosia. V zime by som v nich asi zamrzla a nepomohli by mi ani pancuchy.
Nosim uzke alebo normalny strih. Nejde len o nohavice ale aj o celkovy look, ked sa skombinuju materialy a doplnky, tak nezalezi ci mas na sebe aktualne trendy alebo nie.

simsalabim
29. jan 2024

Moje dcery ich stale nosia...podla nalady raz uzke raz siroke...

zuzanazu85
29. jan 2024

Ja ich tiež už budem nosiť navždy . Na pekných ženských postavách sú fajn,ale zasa,nepáčia sa mi na mužoch, chlapcoch,keď nosia úzke ... všetko 😁

kukuk29
29. jan 2024

🙊🤔oficialne sa nenosia 🤣 to ma pobavilo 🙂 ja modu nesledujem a ziadne oficialne oznamenie mi ani neprislo... svet je krajsi ked sa clovek oblieka ako sam chce - podla moznosti,nalady 🙂 a svojich pocitov 🙂

laura164
29. jan 2024

Stále nosím, hlavne teraz k cizmam. Dnes som videla babu čo mala také hip-hopové nohavice čo nosili chalani v roku 2000, normálne som sa pozrela či to je dievča alebo chlapec. Podľa mna teraz sa už nosí hocičo, aj z koša vytiahnute 🤣

miadi
29. jan 2024

Skinny jeans 👖😍je mi jedno ze momentalne nie su uplne in .. ale zachvilku zas budu, mam aj zvonove aj straight.. roztrhane uz odisli 😏nie koli mode ale uz boli moc ripped 😅mam odlozene jedny krasne skinny co boli vzdy o cislo mensie Este nez som mala deti uz 9r stym ze mozno raz sa do nich dam 😄ak nie tak dcera zdedi. A mam jedny krasne kremove hippie style zvonaky dole maju fialovy vzor len su moc dlhe a musim to skratit lebo co mi v 20 nevadilo ze sa šucha po zemi a je to spinave mi teraz vadi . Ak je to 100% denim tak nevyhadzuj mozes si z nich nieco vyrobit recyklovany denim je velmi v mode vzdy . ( v dobrom prevedeni)

kukuratko
29. jan 2024

Presne som sa o tomto s mojou dcérou rozprávala. Vysvetlila mi to celé pretože pre mňa tiež nepochopiteľné, ale ona sa dosť do módy rozumie. V prvom rade mladé baby vôbec nechodia ako ''bezďáčky'' alebo čosi podobné. Je to momentálny trend tak isto akože kedysi boli bedráče alebo skinny jeans. Veď nás tiež kárali rodičia za to čo máme oblečené tak ich prosím vás nechajte nosiť čo chcú. V druhom rade, ja nosím skinny jeans hlavne preto lebo moja postava je trošku širšia a jednoducho v nich mám krajší zadok🤣🤣ale aj mna presviedčala dcéra aby som ich nosiť prestala kvôli tomu že vraj vyzerám ako v roku 2015 a to dnešní mladí považujú ako skazu sveta a musím povedať že majú pravdu lebo keď si spomeniem čo som ja v tom období nosila...som rada že dcéra to nezdedila po mne🤣🤣🤣

simca06022011
29. jan 2024

@miadi ja mam tiez take skinny jedny, ze raz sa od nich vprace :DDDD v obdobi mojej najvacsej chudosti som ich ledva natiahla na seba a gombiku chybalo nieco... :DDD a stale ich odkladam... :D

ankare
29. jan 2024

Stále nosím skinny. Nezaujíma ma, čo sa nosí teraz, čo je v móde. Nosím, čo sa mi páči a čo mi sedi.

kukuratko
29. jan 2024

@kukuratko boli sme spolu nakupovať a vybrala mi straight, vraj to vyzerá lepšie než skinny a stale mam pekný zadok 🤣🤷‍♀️❤️

ndrag
29. jan 2024

Mam doma kopu low rise a skinny rifiel, su v pivnici. Radsej teraz nosim tie modne siroke, mne sa pacia viac a su aj pohodlnejsie. Uz sa tesim na low rise verziu ak bude 🙂.

jarnajar
29. jan 2024

@kukuratko tak ale mne je uplne jedno, čo si o mne myslí generácia 12 - 19. Kľudne nech si myslia, že vyzerám strašne a ako z roku 2015, neašpirujem na to aby som sa páčila puberťákom 🙂
Keď už okrem seba niekomu, tak moja referenčná skupina je 35 +
Ale inak pre autorku, mám aj širšie, aj zvonové, aj mrkvy, ale zase to voľné kombinujem s obtiahnutejším vrchom. Ja už nové slimky momentalne nekupujem, ale tie staré v pohode nosím.

miadi
29. jan 2024

@simca06022011 Hej mam pocit ze daka xs velkost 😂zmestila som sa len dychat a jest sa moc nedalo 😂ale su krasne a nic sa im nestalo stale ako nove. A este dlho budu 😆nenosene.

miadi
29. jan 2024

@ndrag Ja zas milujem high rise 😄neznasam low rise ked sa zohnem bum builder’s bum. Vyskakuje z nich zadok

viera77
29. jan 2024

Dcére som tie široké, okolo nôh plantajúce rifle kúpila, už aj druhé, aj keď v nich vyzerá, žeby mala do nich ešte pribrať min. 5 kíl - no a odpoveď dcéry bola: "Mama, to nerieš"....ale ja 45+ som v nich vyzerala ako pomýlená v storočí. Aspoň sme sa kvalitne zasmiali.

kukuratko
29. jan 2024

@jarnajar nehovorím že sa máš obliekať aby si sa niekomu páčila, to nie, hlavne aby si sa cítila pohodlne. Ja len hovorím prečo dnes mladí ľudia ''odsudzujú" skinny jeans. Ja hovorím že roky 2010-2015 boli pre mňa skazou, pretože som podľahla trendom.

januska12323
29. jan 2024

Rozšírené som nosila na základnej, teraz by som v nich vyzerala smiešne.

simca06022011
29. jan 2024

@viera77 moja ich ma tiez kopu :D iba tieto sirokanske chce nosit

simca06022011
29. jan 2024

@kukuratko moja dcera, aj ked sa s nou rozpravam, mi do obliekania nekybicuje:D A to z jedneho dovodu: vek. Ja sa nebudem obliekat ako nastrocna, tiez si nepamatam, ze moja mama by chodila v zvonovych gatiach, bedracoch a pod. lebo moda, chodila vzdy primerane veku = stihmi, materialmi. Kazda generiacia a vek ma nieco svoje, v com vyzera dobre. V istom veku blaznit sa za modernymi vystrelkami mi uz pride zbytocne. Rovnako nebudem sa hrat na niekoho kto sa nevyzna. Skor ma to nezaujima, lebo ked clovek nakupuje kvalitne oblecenie, kupuje nadcasovo, veci ktore su pohodlne, kvalitne a pristanu mu. A tiez opzeram co je moderne v tom mojom "oddeleni", cize nebudem pozerat modu nastrocnych.
Samozrejme nebudem v 40tke chodit ako babaka v zastere, ale ani potrhanych gatiach alebo v niecom v com vyzeram ako bezdomovec :D a rovnako nerozumiem mladickej "neupravenej" mode, ked 40tnicky chodia v teplakoch a mikinach po MESTE. A este aj tie su o 5cisiel vacsie... Ale zase nestaram sa, naozaj nech si nosi kto chce co chce 🙂) Inak je pravda, ze nam bola moda nasich rodicov smiesna, nasim detom je tiez nasa... ale vyrastu z toho... u nas to vidno v tom, ze uz tie mikiny a siroke gate postupne dcera vymiena, pozera uz aj na prilezitost, kupila si aj elegantne saty atd... Kazdeho to raz prejde... Tiez roztrhane rifle som nosila ako 14rocna, ako 18tka by som to uz na seba nedala. Do prace by som v tom prist potom tiez nemohla, cize prirodzene sa tieto kusky vytratili :D

0silvia0
29. jan 2024

@kukuratko a co take strasne sa nosilo v rokoch 2010-2015?

mercy13
29. jan 2024

Nikdy si neobleciem zvonove, dakujem 😁 mozno budem staromodra, ale mna to nezaujima.

slavomira236
29. jan 2024

Nosim obtiahnute a este aj derave . Mam 45 a je mi jedno kto si co mysli. Obtiahnutych rifli ma asi 13 ks a neolanujem sa ich zbavit