Šaty pre bacuľku

26. jan 2024

Baby prosim Vas su teraz vypredaje,v aprili idem kolegovi ma 50tku,ake saty zvolit?take nadkolena ak sa da,posielam aj foto mojej postavy,,,boky a brucho,aby zakryli,poprosim foto,popr.link,saty si nemozem dovolit velmi drahe max do 20€,dakujem za rady

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkaseiner
26. jan 2024

nechcem ta znechutiť ale ake šaty sa daju kupit za 20e? Jedine ak v sekači na nieco natrafis. Skus pozriet v Takko - pred vianocami som su kupila cierne po kolena. Relativne lacne, nečakaj ale nič extra. Boli fajn na vianočnú party - mozem neskor odfotit

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ana82
26. jan 2024

kukni Bonprix, bývajú často zľavové kódy a sú aj výpredaje napríklad tieto sú fajn kúpila som ich v plnej sume https://www.bonprix.sk/saty-so-satenovou-castou... teraz sú takmer za polovicu, uviedla som len ako príklad je ich tam veľa, možno ti niečo padne do oka

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
26. jan 2024

Pytam radu aky styl siat dievcata,nie ci budu zo sekaca ci zo zn.obchodu,daju sa kupit aj lacne,ja nosim sportove veci takze moc nevyuzijem

ankare
26. jan 2024

Zvoľ výstrih do V a rovný strih. Máš štíhle nohy, pokojne aj kratšie.

luccija
26. jan 2024

A čkove ani príliš široké ani úzke a s vystrihom

ana82
26. jan 2024

@taynee práveže som ich kupovala aj kolegyni a tej som brala 44/46 so správnym sťahovacím prádlom a vysokých opätkoch vyzerala super
a som názoru ako @ankare neviem prečo si pevnejšie ženy myslia, že šaty ala tehotná, prestrih pod prsiami im urobia dobrú postavu skôr naopak, určite je lepší rovný strih

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domiklik
26. jan 2024

Ackovy strih šiat, s nie veľmi širokou sukňou. Ideálne by bolo keby mali aj také "polo rukávy", celé šaty by mali tvar presypacich hodín, co b, ze tvojej postave dosť lichotilo. Jednofarebné, alebo aspoň vrch jednofarebný. Pripadne jednofarebná košeľa, áčkova sukňa s vyšším pásom pre viazaná hrubším opaskom.

autor
26. jan 2024

@domiklik
@taynee
@ana82
@luccija
@ankare dievcata viete mi aspon priblizne dat foto aku mate predstavu?dakujjem

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mk1111111111
26. jan 2024

@taynee vhodne na velkost 34-36

ankare
26. jan 2024

Možno niečo takéto...

autor
26. jan 2024

@ankare tie su z akeho obchodu?

saxana000
26. jan 2024

Urcite prekrytie ramien.vystrih radsej preklad nie su tak vypasovane.aj ten odstrih sukne pod prsiami by mohol.byt.stastnejsie rieseny.tie v prvom prispevku sa mi vobec nepacia
@ankare poslala.pekne tie.druhe splyvave a neoplacane

ana82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
26. jan 2024

V tych druhych nebudem ako tehotna?
@saxana000

yvanielka
26. jan 2024

Pozri stránku zazza

yvanielka
26. jan 2024

Sú tam rôzne, aj nad kolená alebo ešte potom Bonprix alebo pampusikfashion

nikinkals
26. jan 2024

@ankare tie druhe su odkial😍?

dudos
26. jan 2024

Skús pozrieť stránku Gate. Krásne aj pre plnoštíhle ženy. Aj do 20 €.
Veľmi sa mi tam páčia biele s tmavou potlačou, majú opasok a dlhy rukáv. Nejde mi pridať link a ani foto 🙈

dudos
26. jan 2024

@dudos podarilo sa 👍🏻

autor
26. jan 2024

@dudos su pekne ano,dakujem,ale mne to pride akony bola tehotna aj ona 😀🫢

luccija
26. jan 2024

@dudos pekne, ale vzory ju rozsiria

dudos
26. jan 2024

Je tam viac šiat, treba ich otvoriť a zvoliť si veľkosť. Sú fotené na modelkach, ktoré majú veľkosť 44 +. Ak je pridané video tak pozrieť aj to. Snáď ťa niečo osloví 🙂.

autor
26. jan 2024

@dudos
@luccija a z tychto?
Tie cierne kebyze dam skratit?