Šaty na stužkovú - mama

hrabovo
8. sep 2024

Ahojte dievčatá 🙂
Keďže ma čaká za chvíľu stužková môjho syna, rada by som videla dáke inšpirácie, čo ste mali oblečené vy alebo čo ešte len budete mať oblečené, ak už máte šaty kúpené. Idem iba ja, samozrejme syn a jeho priateľka.
Ďakujem za inšpirácie 🙂

joesvk
8. sep 2024

Mne sa strašne páčia košeľové šaty. Existujú aj elegantné verzie. Podľa mňa pôsobia moderne a štýlovo a zároveň to nie je prečačkané.Lebo v ten deň majú byť najviac vyparádené maturantky. Takže dlhú róbu, ktorú budú mať väčšina tých dievčat ,by som nedávala. A zasa šaty ako na svadbenú mamu mi pripadajú starodávne.
To len môj typ.Dlho som nehľadala,tak určite sa dajú nájsť lepšie.

ibrunova
8. sep 2024

Ja som mala vlani tieto

lucia13022023
8. sep 2024

Raz som robila čašníčku na jednej stužkovej, bola tam žena, ktorá mala tmavo modrý až čierny overal, nohavice boli dole široké. Čierne sandalky strieborné doplnky, vysoký cop ulizany, dlhé čierne vlasy, krásny makeup. Strašná kocka bola.

petronelag
8. sep 2024

@ibrunova Skôr takéto šaty majú na stužkovej, košeľové som tam ani nevidela.

ibrunova
8. sep 2024

@joesvk U nás dlhú róbu nemala ani jedna mama, a ani košeľové šaty nemala žiadna. Všetko jednoduché šaty po kolená, dokonca na inej stužkovej sme mali asi všetky mamy jednoduché čierne šaty po kolená.

simsalabim
8. sep 2024

@hrabovo ja som mala taketo podobne (nie z Bonprixu), so sirsou suknou.

joesvk
8. sep 2024

Je mi jasné, že možno nikto nemal. Ale ja by som si dala 😉

dadka1997
8. sep 2024

Moja mama mala taketo len v ružovej farbe

januska12323
8. sep 2024

Jednoduché krátke šaty, dlhé majú maturantky.

1ryba
8. sep 2024

@joesvk prepáč, ale tieto šaty sú úplne nevhodné. Je to slávnostná udalosť.

joesvk
8. sep 2024

@1ryba OK.Chápem, len mne sa to proste páči a dajú sa nájsť elegantné.

paulita
8. sep 2024

@joesvk Tie prvé 2 sú určené asi na bežné nosenie, nie na slávnostnú príležitosť

merlinja
8. sep 2024

@joesvk tak ja neviem, ale podľa mňa košeľové šaty nikdy nemôžu byť elegantné (v zmysle na spoločenskú udalosť), nech sú akokoľvek pekné (ako všetky tie, čo si pridala).

hrabovo
autor
8. sep 2024

@lucia13022023 toto môže byť super, iné, mladistvé a šik ja sa cítim mladá, rada nosím lezernu módu, k tomu tenisky, drdol, šiltovka...

hrabovo
autor
8. sep 2024

Ja som baby pozerala niečo takéto

hrabovo
autor
8. sep 2024

Alebo kombinácia body a saténová sukňa pod koleno, v tom prípade asi čisto čierne alebo dáka nevtierava zrak neoslepujuca kombinácia

danica2711
8. sep 2024

@hrabovo tie šaty sú pekné, aj vhodné

zuzik1407
8. sep 2024

Ja som mala take