Šaty a letné oblečenie

neferneferuaton
7. apr 2024

Ahojte dievcata hlavne tie plnších tvarov. Mam nadvahu,nie zas morbidna obezita ale brusko mi vytrca v obtiahnutych veciach. Kde nakupujete saty a letne oblečenie? Aj ked najdem saty co su mi dobre su zasa krátke. Chcem ich minimálne po kolena. Ďakujem

zuzanka.zuzu
7. apr 2024

veľkosť oblečenia?

neferneferuaton
autor
7. apr 2024

@zuzanka.zuzu ako na ktorom. Mam aj L aj 3xl .podla toho kde kupim. Na Bonprix 42/44 aj to mi je niekedy male niekedy velke

maratonka
7. apr 2024

Skús Blancheporte, Klingel už skončil, tam boli pekné veci.

zuzanka.zuzu
7. apr 2024

42/44 je bežná konfekčna veľkosť, kúpiš hocikde. asi bude skôr problém do štýlom lebo rozptyl l-3xl je veľa, čiže asi kupujes aj v oversize oddelení, aj u číňana, potom jasné že sú iné veľkosti lebo to sa aj inak šije... radím nájsť si svoj štýl 😉

katka533
7. apr 2024
muchotrafka298
7. apr 2024

Zalezi od toho, kolko si ochotna investovat. Ja si kupujem tuto velkost 42/44 na BestSecret, vacsinou znacky ako Betty Barclay, Taifun, Cartoon alebo Gerry Weber. Maju za mna pekne veci vo vacsich velkostiach, myslim ze niektore az do 50. Cenovo je to ale drahsie, saty vychadzaju okolo 50 EUR, tricka 20 a pod. Ja mam saty aj z Reserved alebo Mohito, tam si to kupujem ale az vo velkych zlavach, lebo kvalitovo to nie je za viac ako 10 EUR (tam mam L - XL, zalezi od strihu)

ninusa221
7. apr 2024

Na fb. SK fashion, instyshop, parisfashion, andzela, potom v butikoch v meste..

vyrovnanaosoba
7. apr 2024

@neferneferuaton tak to je obezita, nie vytrčajúce bruško 🤔 keď aj 3xl kupuješ.

neferneferuaton
autor
7. apr 2024

@zuzanka.zuzu praveze nekupujem ani u cinana ani oversize.

neferneferuaton
autor
7. apr 2024

@vyrovnanaosoba hej aj keď to 3xl je rozmerovo take iste ako L ???? To je obezita? Cize vsetci co nosia L su obezny.super vdaka za postreh. Vidim sa ako vyzeram. Treba citat co pisem ale vdaka ze si sa unuvala mi to napisat 😆

lubkovaandrejka
7. apr 2024

@neferneferuaton ja mam zas jeden sveter z Polska,ze XXXL a to bezne nosim M :D to cislovanie je niekedy fakt odveci.

neferneferuaton
autor
7. apr 2024

@lubkovaandrejka presne tak

vyrovnanaosoba
7. apr 2024

@neferneferuaton nosím xs, keď si kúpim s z bonprix, je mi to extrémne veľké. Čiže predpokladám ze L z bonprix sa môže rovnať tak XXL bežnej veľkosti.
3xl jedine, ze kupuješ u Číňana, oni sú maličkí a tam mi treba napríklad rifle xxs, aby som v tom neplavala.

enoula
7. apr 2024

Pozri about you, vies zadarmo vratit .. je tam aj kategoeia vacsie veľkosti, casto pisu aj vysku modelky, takze si vies lepsie predstaviť
https://m.aboutyou.sk/p/only-carmakoma/saty-lol...

natall113
7. apr 2024

@vyrovnanaosoba skôr ide o číslovanie výrobkov, mám rifle veľkosti 46 z H&M a mám rifle 38 zo sinsay
Tiež sa mám rátať ako obézna? 🤔

vyrovnanaosoba
7. apr 2024

@natall113 mne sa ešte nestalo aby som musela kupovať také veľké rozdielne veľkosti kvôli bruchu. 🤔 Ci je to tričko ci rifle. Pokiaľ nemáš 2 metre a nekaju robusnejsiu postavu, tak nemôžeš mať 46 veľkosť.

natall113
7. apr 2024

@vyrovnanaosoba neviem kde nakupuješ ale je to úplne bežné, záleží od strihu, normálne mám v skrini tričko M ale aj XL a aj keď ich priložíš na seba sú rovnaké, tak isto aj tieto dvoje rifle čo spomínam.
To že si niečo nevidela neznamená že to tak nemôže byť

pomoni
7. apr 2024

@vyrovnanaosoba autorka chcela poradit kde nakupovať…. Nie zhodnotiť/zaskatulkovat jej váhu, postavu či konfekčnu veľkosť. Zase klasika príspevok od temy, len aby si si rypla? Či poukázala na svoju xs veľkosť?
Btw… ja nakupujem v About you, sú tam velkosti pre krásne krivky. Pošta aj vratenie zadarmo.
@neferneferuaton

vyrovnanaosoba
7. apr 2024

@pomoni nepotrebujem poukazovať na nič, len na to, že je zvláštne keď ma L a dobre sú jej aj 3xl veci. To neviem kde nakupuje, keď píše ze žiaden číňan ani oversize oblečenie.

neferneferuaton
autor
7. apr 2024

@vyrovnanaosoba tu nejdeo rozdielnu veľkosť kvoli bruchu 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

neferneferuaton
autor
7. apr 2024

@pomoni ďakujem pozriem

neferneferuaton
autor
7. apr 2024

@vyrovnanaosoba v obchode

vyrovnanaosoba
7. apr 2024

@neferneferuaton obchod je aj číňan, aj sinsay, aj lidl.

dadis
8. apr 2024

@vyrovnanaosoba Posli fotku postavy, to dost napovie..

vyrovnanaosoba
8. apr 2024

@dadis ja?

dadis
9. apr 2024

@vyrovnanaosoba haha sry 🙈🙈😅, pomylila som sa