Rifle pre nižšie ženy

7. jún 2024

Dobrý večer, poraďte prosím, odkiaľ, vy menšie zienky, 160cm, kupujete rifle, ktoré nie sú dlhe a netreba ich skracovať? Mám pocit, že je to snáď aj nemožné kúpiť si dobre rifle na moju “výšku”.
Ďakujem krasne 🙂

hsara99
7. jún 2024

Mam 158, jedine mi sedia na dlzku Only 🙂 odporucam pevy par vyskusat, potom uz kludne online

doriiis
7. jún 2024

Bonprix ...mávajú tam nohavice ,,krátky strih"

klara351
7. jún 2024

Ja som videla v peeku dlzky short a extra short. Aj na about you mali nieco podobne

sussana29
7. jún 2024

Ja kupujem na About you. Dĺžka 28 a sedia, tak ze nemusím skracovať (napr. Levis, tommy jeans)

k_a_j_k_a
7. jún 2024

Ja som si kúpila naposledy v jednom obchodnom reťazci 7/8, členkové skinny. Mám 164 cm a sedia ako uliate 🙈
A dcéram, obe 160cm, sme naposledy kupovali v stradivaruse, tam majú petite sekciu. Sú akurát.

ivik4
7. jún 2024

Nechapem
Mam 158cm a pre mna dobre rifle kupim vsade , v bezne dostupnych obchodoch . Zväcsa nakupujem rifle v mohite a nohavice v reservede

laura164
7. jún 2024

H&M, Zara, mohito

nevenka
7. jún 2024

Mam 152 cm a vsetko skracujem, bohuzial.

guudy
7. jún 2024

Aj Next ma skratene velkosti

liz_lemon
7. jún 2024

mam 163, nikdy som si nemusela davat skracovat rifle, kupujem v beznych obchodoch, HM, C&A, Tesco

baboobchod
7. jún 2024

Ja mám 160 cm. Tie slim, čo sa už vraj nenosia 😃 nebol problém, buď 7/8, alebo sa to tam dole nejako nazberkalo 😃 straight, zvonové alebo široké, čo sa teraz nosia sú problém, podhýnam, zošívam, ohýbam aj 10-15 cm 🥴 je to hrozné. Alebo to chce riadne vysokú podrážku 😃

martinafilip
8. jún 2024

Ja som na toto vždy nadávala, lebo som tučná a väčšina výrobcov riflí si myslelo, že na moju rit/boky musím merať viac - meriam 165 - a posledné asi dva roky si kupujem vždy v sinsay.. sadnú na moju výšku a aj váhu plus teda sedí mi aj cena..

sandra49
8. jún 2024

Ja mam 156 a odkedy sa v mojich pubertalnych časoch prestali nosiť zvonove rifle tak som neskracovala ani raz. Takmer všetky obchody ponúkajú dĺžku aj pre nas. Ale ako tu čítam komentáre tak slim rifle už zrejme niesu moderné 🤣🤣 a pri tých rozšírených a mega zvonovych, co su teraz asi moderne, je to problém. To bolo aj kedysi😁😉

petronelka47
9. jún 2024

Mne by ani nevadilo si skrátiť rifle ,mam 150cm širšie boky,ale vadi mi teraz všetky robia s mega vysokým pásom, čiže si ich zapinam pod prsiami 🙈,normálne mám na to nervy! Takže nemám doma ani jedny rifle.

sandra49
9. jún 2024

@petronelka47 skus pohľadať v sekaci😉 ja kupujem len tam. Maju tam normálne modely pre nás malé zeny aby sme to nemali pod prsiami a dlhé 🤣