Rifle "mom fit"

akvi
23. sep 2024

Ženy, ktoré trochu sledujete dnešnú módu, prosím vás, tie rifle strihu "mom fit", oni sa nosia také krátke? Aj v zime? Chcela som si kúpiť rifle, idem do obchodov a tam samé čudesné strihy a tieto "mom" mi pekne sedia, akurát tá krátka dĺžka, cítim sa v tom naozaj divne 😀 Nenosím a tým pádom ani nekupujem rifle nejako často, vždy mám takú tú rovnú klasiku, lenže taký strih som nikde nenašla 😅 Tak neviem, či mám ísť s dobou, alebo si počkám kým prejdú tieto 90-te roky zase k niečomu normálnejšiemu. 😀

tinkavvv
23. sep 2024

@akvi ano, nosia sa kratke. Kludne to skombinuj s ponozkami a teniskami. Alebo kotnikove topanky.

akvi
autor
23. sep 2024

@tinkavvv ďakujem za odpoveď. Začala som si všímať, čo nosia ženy a teda, toto som videla fakt len u pubertakov, tak fakt váham, aj keď strih je ozaj veľmi pohodlný a tenisky nosím rada.

sisska96
23. sep 2024

No hej tie vyzerajú otrasne. Pred pár rokmi hovorili, že tá trúba nepozná vlastné veľkosti :D a teraz je trend

akvi
autor
23. sep 2024

@sisska96 😂😅🙈 vieš čo, ono je to asi fakt len o zvyku. Ja som si vzala do kabínky tie dnešné strihy a strašne som sa bavila. Zvonove a tie široké rifle sme nosili v 90-tych rokoch. To poznám a ďakujem, neprosím. A potom som navliekla tie mom a oni sú fakt pohodlné a vyzerajú pekne na postave, kým sa nepozries na tú dĺžku 😅 Ale začínam objavovať aj výhody, napríklad v daždi nebudem zmacat spodky, nemusi ma trápiť, ako sadnú na zimné topánky a pod. 😂

domiklik
23. sep 2024

@akvi Sú pohodlné, lichotíve a opticky predlžujú nohy, vyšší pas vie pekne zákryt spodné brucho. Pre niektoré typi postáv fakt super. K tomu jednoduché, obtiahnute tričko, tenisky, v chladnejších dňoch nejaké pekné ponožky a super zaujímavý nevtieravy outfit je na svete. Alebo keď chceš bazáre sú plné "značkových" jeansov v super stave, určite si vyberies

morusha
23. sep 2024

@akvi Podľa mňa veľmi pohodlné a mladistvé...mne už práveže tie slim obtiahnuté rifle prídu nemožné

akvi
autor
23. sep 2024

@morusha no ved tie slim su pre mna tiez katastrofa. A to ja mam podla mna este velmi dobru postavu na svoj vek, nosim cislo 38 a mam taku praveze zensku postavu, ale slim-ky su podla mna naozaj len pre modelky..

@domiklik no zacinam sama seba ukecavat, ze to skusim..Ved zase, prinajhorsom ostanu lezat v skrini, nebudu prve, ani posledne handry, co nevynosim.. Ale fakt ma lakaju skusit, lebo uz davno mi tak nic nesadlo, ako toto. A pekne zakryte krize tiez ocenim..

lucia13022023
23. sep 2024

Ja si zas myslím, že tieto mom sa už moc nenosia. Ja som ich nosila pred troma rokmi asi, s holými členkami aj keď bol mínus 🤦‍♀️🤣 teraz sa mi to už nepáči, som skôr za straight fit, tieto som si kúpila v Zare a sú krásne, super pohodlné.. A hlavne zakryjú ponožky, čiže kľudne môžem mať aj podkolienky🤣🤣

akvi
autor
23. sep 2024

@lucia13022023 no ved ja taketo nosim poslednych 15 rokov, uplne najobycajnejsie rovne strihy s pasom, ktory nie je ani vysoky, ani prilis nizky. Lenze ja som tento strih nenasla nikde a to som presla asi 10 obchodov. Naposledy som si taky strih objednala z Tchiba a pozeram, ze veru aj teraz ich este maju. Aj ked chcela som si vyskusat, nerada kupujem takto cez net nieco, co ma sadnut dobre na postavu..

lucia13022023
23. sep 2024

@akvi jasne chápem. Nájsť dobre rifle je ťažšie ako nájsť muža snov 🤣