Poraďte šaty na svadbu

10. okt 2023

Ahojte, uz je to par rockov co som bola na nejakej svadbe a neviem, co sa aktualne nosi na takuto prilezitost. Svadbu bude mat svagrina, bude to mala svadba do 30 ludi, v novembri.
Som 174cm vysoka, priemerna postava, typ hruska. Vlasy tmavohnede po ramena.
Prosim poradte nieco adekvatne, prip.aj obchody kde hladat.
Velka vdaka

ninusa221
11. okt 2023

Neviem odkiaľ si ale najviac sa mi overilo proste ísť niekam do kamenných obchodov butikov popozerať vyskúšať. Lebo napríklad strihovo šaty my sadli 40 tky a popritom nosim oblecenie 44.

anonymous87
11. okt 2023

Miadress odporucam

autor
11. okt 2023

@ninusa221 ano rozumiem. Len vobec netusim po akom style siat siahnut 🙈

ninusa221
11. okt 2023

Napis mi súkromnú správu pošlem ti pár fotiek aké mám šaty ja mám takú istú postavu len som nižšia

elviku11
11. okt 2023

Najprv sa pozri čo máš v skrini. Je veľmi pravdepodobné, že nič nové ani nebudeš musieť kupovať. (Prípadne sa odfoť v tom, čo máš doma a my ti poradíme)

sovica
11. okt 2023

@autorka Píšeš typ hruška. To znamená, že máš širšie boky, zadok a stehná, užší pás a horná časť je štíhlejšia. Dobre tomu rozumiem? Pýtam sa preto, aby som vedela, aké šaty poradiť. Lebo pre typ hruška sú to väčšinou zavinovacie šaty, áčkové sukne, šaty strihnuté pod prsiami... Možno niečo takéto?

autor
11. okt 2023

@sovica ty si to presne trafila 🙂 to co pises - zavinovacie saty, ackovy strih a V vystrih mi svedci najviac. Aj tie farby - tmavozelena, bordova 👍👍👍
@elviku11 nic take ako sa pise vyssie aktualne doma nemam

sovica
11. okt 2023

Vidíš, vieš, čo Ti svedčí. Tak potom choď, bez problémov, do niečoho takého. Ak máš doma spoločenské šaty podobného strihu, tak si ich kľudne daj. Ak chceš niečo nové, neviem, koľko si ochotná investovať. Tie zelené a bordó stoja na e-shope 79 Eur.

madeline1
11. okt 2023

Ja by som poradila skor saty dokolien, pripadne pod kolena. Nieco formalne, ale nie plesove. Elegantne, ale jemne, kedze to bude mala svadba. Farba siat by nemala byt, ak nie si nevesta biela, vo vseobecnosti cierna, fialova, ruzova ak nie si druzicka, ani cervena.

anonymous87
12. okt 2023

My sme boli teraz na svadbe zaciatkom septembra. Cca 100 ludi a mala som taketo saty. Ale ja som malinka (153cm)

autor
12. okt 2023

@anonymous87 tie su uplne nadherne 🤩 prosim ta, kde si kupovala?

anonymous87
12. okt 2023

Ako som vyssie pisala, miadress. Ale ty si vyssia, takze ich urcite budes mat nad kolena…len tiez som nechcela robu, ale nieco jednoduche 🙂