Poraďte kvalitnú kabelku

27. júl 2024

Ahojte, poraďte nejakú kabelku kvalitnú koženú za dobrú cenu, najlepšie takú čo sa hodí aj k elegantnému oblečeniu aj ležérnemu štýlu typu rifle, tričko, svetrík/kardigan. S ktorou značkou ste spokojne?

palicka
27. júl 2024

Nenapísala si finančný limit, čo je pri koženej kabelke veľmi podstatne…

twinflame
27. júl 2024

Mam rada kabelky a batohy od Lubive - kozene, pekny dizajn, na kozu prijatelna cena.

elenka74
27. júl 2024

Ja mám rada kabelky Furla

sundew
27. júl 2024

@elenka74 aj ja!Furla je moja najobľúbenejšia a v akcii sa daju kupit velmi dobre,taktiež kvalita je super.mam od nich task 10r a drzia

petronelag
27. júl 2024

K elegantnému štýlu oblečenia sa hodí menšia kabelka a k rifliam a športovému nosia také ruksaky, prekvačené cez jedno plece. Synova priateľka si objednávala dnes z BELLA kabelky, lebo od augusta nastupuje do práce.

enoula
27. júl 2024

https://www.novakabelka.sk/
Batoh odtial prezil toho dost za ten cas na materskej a stale vyzera ako novy

oli18
27. júl 2024

Pozri Karu, kupila som peknu na darcek, kremova s hnedymi ruckami, cez 100€.

dota6
27. júl 2024

@elenka74 ani som tu nemala klikať. :D asi pribudne nová opportunity 😄😄😄 k veľkej aj malá.

kiki68
28. júl 2024

Hmm, u nas mame v obchode talianske napriklad, nema to nejaku znamu firmu, ale su velmi kvalitne. Si tak okolo 70-150eur, ked chces nieco viac znackove tak na zalando lounge podla mna. Odtial mam Zac Posen, tiez Aigner je velmi fajn kvalita, Furla, MK ( tie vyssie rady), ono ten vyber je obrovsky za mna. Clovek to radsej ani neotvori, lebo hned by bolo nieco prec z konta

lakebabe
1. aug 2024

Furla, KARA, záleží cena