Ponožky v teniskách

24. jún 2023

prosim vas tie ponožky co sa nosia po clenok musia byt len znackove? terazco je ta moda mat ich po clenky v teniskach.

beata_k
24. jún 2023

Nie, nemusia.

dskjhfdlkdjhl
24. jún 2023

Myslis, ze niekto pride a skontroluje Ti, ci mas znackove?

syslik81
24. jún 2023

tak ja napr nenosim od cinana .. ani tie lacne shopy kedze sa v nich poti noha .. ale napr z primarku mam rada sportove ... dolezity je material anie znacka ..

anjelicek26
24. jún 2023

Tak moda-nemoda, bez ponoziek v uzavretych topankach je proste dost nehygienicke... akekolvek jednofarebne cisto bavlnene ponozky ti uplne stacia, "znackove" riesit u ponoziek, no pobavila som sa...

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zirafienka
24. jún 2023

doporučujem do tenisiek podkolienky, kľudne aj bez značky.... Je to in..........

ivka225
24. jún 2023

Pravdaze, musia byt znackove. Inak ti hrozi trest 2 az 4 roky nepodmienecne. Za pasikave az do 5 rokov.

autor
24. jún 2023

zabudla som ze v kratasoch samozrejme poznozky v teniskach
..
@sheila121 to neni pre mna nic nove, od malicka mame takeho suseda aj podpatky nosi a uz je to asi bezne vydiet muza v zenskom obleceni

autor
24. jún 2023

@ivka225 no ale znackove lepsie nie?

viestta
24. jún 2023

Do značkových tenisiek značkové fusakle a samozrejme aj kompletné značkovu ženu, pripadne pána. Keď paráda, tak paráda od hlavy po päty.😆
(ostatným je to aj tak ukradnuté, hlavne aby ti nohy nesmrdeli)

andrejka1974
24. jún 2023

Ja členkové ponožky neznášam nosím normálne do tenisiek aj keď mám kraťasy však je to úplne normalne

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebellefleur
24. jún 2023

Toto ako fakt vazne??? 🙈🙈🙈🙈🙈

ruzovakobyla1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
24. jún 2023

@viestta tak. Len som sa zamyslela lebo som videla tuto modu ako nosia mladí.

autor
24. jún 2023

ze tak dobre by to nevyzeralo keby nemal, nemal znacku na ponozkach

zorkahorka
24. jún 2023

@zirafienka najlepsie pruzkovane a pestrofarebné 😀

evaachesa
24. jún 2023

Prosím ťa a to sú aké značkové ponožky? Akože na nich budeš mať napísané napríklad PEPCO? 😅

daniela1911
24. jún 2023

Rozmýšľam, že aká je teraz móda? Šak členkové som nosila pred 20r na základnej ešte.
Teraz sa nosia skôr vysoké ponožky a teda aj v lodickach, alebo sa naopak nosia vyššie členkové tenisky.
Ja nosim v teniskách balerínkové ponožky. To asi príde do módy až neskor 😅