Pohodlné opätky

7. mar 2024

Ahojte , poradte prosim pohodlne opatky, mam pocit ze ma bolia nohy v hocicom vysokom, skusam aj kozene vselijake, zatial som nenasla nic dobre. Zavidim zenam co si v pohodicke chodia v opatkoch…
Poradte aka znacka je dobra. Dakujem

anjelicek26
7. mar 2024

Je to len o zvyku, z jedného razu nebudeš mudrejsia.. rovnovaha tela a svaly na chrbate, co to koriguju nie sú zo dňa na deň... plus teda ak má žena nadváhu,tak dvojitá záťaž na nohy a členky teda v tom uhle... ja nosím všetky typy opätkov a všetko fajn.. ale tak ja som zvyknutá denne,to je ten rozdiel... ani teraz 9.mesiac nemám úplne rovné topanky😅🤣

autor
7. mar 2024

@anjelicek26 mna skor zaujima aka znacka topanok je pohodlnejsia, napr ja pocitovo citim ze kozene su pre mna pohodlnejsie ako umelaky z cinaku

anjelicek26
7. mar 2024

Tak iné ako kvalitne kožené nenosím,to ti porovnať neviem. Na to sa mam príliš rada a svoje nohy tiez😅

mata90
7. mar 2024

Ja som mala pohodlné s vysokým opätkom rieker, ale kvalita šla dole. A potom som mala topánky veľmi pohodlné Gabor.

cookie29
7. mar 2024

ja som kedysi chodila v stekliach... ale take ze 10-12cm opatky... potom prisli deti a presla som na barefoot 🙂 ale topanky si proste musis vyskusat, kazdy je iny a to co je pohodlne pre jedneho nie je pre druheho

lavender94
7. mar 2024

Ja som spokojná s tommy hilfiger, su veľmi dobre urobené, ani neviem, že mám nejaký podpatok. Ale na to, že stoja niečo cez 100€ tak kvalita materiálu hrozná, ako všetko od TH. Mám aj guess, klasické čierne lodičky a tie su tiež veľmi pohodlne, kľudne na kilometre chôdze. Kamarátka zasa veľmi chváli ecco, ale podľa mňa tam majú topánky pre staré ženy. Treba poskúšať nejaké drahšie značky, ideálne ísť fyzicky do obchodu a je dosť dôležité aspoň u mňa aby fakt dobre sedeli aj veľkostne, hlavne ak sa jedna fakt o tenký a vysoký podpatok. A samozrejme zvyk. Keď si zvyknutá na mäkkučké kvalitne tenisky, v ktorých máš nohy ako v obláčiku, na podpätkoch ti pohodlne nebude, tak to proste je. Na začiatok skús hrubší podpatok, a keď už budeš zvyknutá, kúp si tenšie a postupne predlžuj.

autor
7. mar 2024

@anjelicek26 tak teda porad znacku ktore kvalitne kozene

majasimon
7. mar 2024

Tamaris, pre mňa pohodlné, mäkké. Treba pozerať na materiál obuvy, koža musí byť mäkká, nemôžeš sa v tom cítiť stiesnene, lebo dlho v nich nevydržíš

marcellka32
7. mar 2024

Tamaris

compra
7. mar 2024

Z bezne dostupnych su pohodlne Hogl, ale musia ti sadnut. Maju aj pol cisla. Dalej Tamaris. Peter Kaiser. Hispanitas.

lindus_esterka
7. mar 2024

Ahoj ja mam lazarini z humanicu, maju super makkucku stielku a vydrzim v nich cely den, ale opatok maju tak do 8cm, neviem aku vysku hladas. Este mam wojas, v tych vydrzim tak 4h a na nich je super ze sa mi nevyzuvaju (mam uzku nohu) ani v silonkach

mk1111111111
7. mar 2024

Nine west, wojas a potom podla toho, ake mi, kde sadnu. Ale, podmienka, podpatok do 9cm. Ideal na celodenne nosenie okolo 8cm, ak su ihlickove, tak ten 8cm este aj dobre vyzera.