Podprsenka do šiat na svadbu

22. jún 2023

Poraďte s akou podprsenkou ste spokojne ( odkiaľ a aký typ) pod šaty aby ju nebolo vidno 😊 idem na svadbu, kúpila som si šaty na tenké ramienka a majú aj trosku výstrih vpredu ale aj vzadu presne v mieste kde sa zapína podprsenka
Mám väčšie prsia čiže niečo čo je aj pevne a hlavne nech si to nemusím stále popravovat- s tým mám skoro vždy problém
Naostro určite nepôjdem a nevyhovujú mi ani lepky na bradavky, hľadám niečo čo zakryje celé prsia aby to nerobilo skaredy tvar keď zakryje len časť z nich ( napr taká ta samolepiace podprsenka silikonova mi nesedí lebo sa mi z nej vylievajú )

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lualjosa
23. jún 2023

Wonderbra Ultimate Strapless Bra, drzi, nepusti, aj pri plnych prsiach vyzadujucich silnu podporu, aj pri vacsom obvode - napr. tu https://www.zalando.sk/wonderbra-podprsenka-s-v...

autor
23. jún 2023

@lualjosa ďakujem máš ju ? Vidím že pisu že veľkosť je mala tak či treba o číslo väčšiu

kornelies
23. jún 2023

Triumph, Triola, specializovane predajne. Popripade Lindex. Zober saty a skusaj.

rebrambora
23. jún 2023

Je velmi vela typov prs na tomto svete. Niekto ma objem rovnomerne vsade, niekto dole, niekto na strane atd. Najlepsie je ist so satami, nechat si poradit a vyskusat. Lebo ak si najdes strihy podprseniek, kt ti sedia, mas do konca zivota (alebo tehotenstve) pokoj.

lualjosa
23. jún 2023

ano, ciernu, aj telovu. Obvod drzi dost pevne, co je potrebne, aby nezliezala. Inak sedi podla velkosti, co mam Freya aj Triumph (rovnaky obvod aj kosiky). Tato wonderbra ma zvnutra taku pevnu vystuz, u inych samodrzaicich som to nevidela, a to som ich mala pozehnane 🙂 ..ale tak cez zalando vies vyskusat a vratit, az by nesadla