Plnšia postava a tylové šaty

23. jún 2024

Je vhodné obliecť si na plnšiu postavu takéto šaty?

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yvanielka
23. jún 2024

A kde je tá plnšia postava, toto na foto si ty? Pristanú ti

stanulienkat
23. jún 2024

Vôbec nie si plnsia, mas peknú postavu.

mareka49
23. jún 2024

Pekné.
Šaty aj postava.
Celé

camelie12
23. jún 2024

Mne v nich tucna nepripadate.

No mozete mat taky pocit kvoli dolnej casti siat, pretoze tam su vodorovne linie, ktore opticky rozsiruju danu cast tela.

Ak sa v nich necitite dobre, hladajte ine saty s hladkou suknou bez linii (predelov), teda ak je to mozne.
Ak nenajdete, pozornost mozete pritiahnut na hornu cast tela vhodnymi doplnkami, napr. nahrdelnikom a nausnicami.

Drzim palce pri vybere!

egonsk
23. jún 2024

daj si k nim aj pushupku a ludia budu pozerat viac hore ako dole 😉 ... inak v nich vyzeras normalne, ako bezne chodia zeny v BA.

bublinka1426
23. jún 2024

tucna???? kde.

januska12323
23. jún 2024

Kde je tá tučná postava?

luciaruz
23. jún 2024

Plnšia? Vyzeras v nich super dník 👌🏼

veltraud
23. jún 2024

Naozaj nemas plnsiu postavu ;) ak mas, tak ju saty uzasne maskuju 🙂 saty ti pristanu

sonye
23. jún 2024

pekné..aj postava aj šaty..

cukroska
23. jún 2024

mme to nepríde plnšia postava. Normálna. Pristanú ti.

pinkgirl
23. jún 2024

Takto strihana sukňa s nariasenymi pruhmi látky opticky "pridáva" postave na objeme. Je len na tebe ako sa v nich cítiš, saty sú pekné.

ninusa221
23. jún 2024

Nevidím na tých šatách tyl. A volila by som inú farbu tieto vyzerajú dosť fádne skús cyklamenovú alebo tyrkysovu

apolka77
23. jún 2024

Šaty sa mi páčia len škoda že nie sú v inej farbe . Splývajú s Tvojou pokožkou. Treba výraznejšie doplnky - kabelka, sandálky, náhrdelník a bude to o.k
Mne sa tento strih šiat na leto veľmi páči v podobnom strihu (nie ramienka) mám niekoľko kusov v tomto počasí na nezaplatenie. Vzdušné, ľahké ..nemyslím že pridáva na kg práve naopak tento strih vie skryť nedostatky.

nat_alia
23. jún 2024

Toto nie su tylove saty a budem uprimna su veľmi nevyrazne..trosku jasnejsie farby by som volila

autor
23. jún 2024

Mne sa celkom páčia, len nie na mne. Ale uistili ste ma, že nebudem v nich za šaša aspoň, ďakujem.

lakebabe
23. jún 2024

Šaty máš veľmi pekne a ty máš ozaj ďaleko od plnsej postavy zvesela ich nos

sofia1979
23. jún 2024

Veď super možno máš väčšie prsia, aké tu to nevadí sedia ti v pohode pekne