Plavky väčšie o číslo

5. aug 2023

Ahojte, Kde by som kúpila plavky, stačil by iba vrch. Potrebujem veľkosť 70/J. Pozerala som astratex ale 70€ za plavky mi príde veľa. Ďakujem

marcellka32
5. aug 2023

Bonprix

nevenka
5. aug 2023

Treba asi pockat na akciu, ja som kupovala za tusim 35 vrch, ale velkost 80G, ale male su mi tie kosiky, nesedia uplne dobre, ale ja dojcim, tak snad sa mi potom kus zmensia tie prsia.
Inak, hrozne to je s tymi cenami. A potom, ze velke prsia ake su uzasne, ze... 🙄🤪. Uz ja mam problem, nie este 70J...o cenach spodneho pradla ani nehovorim. Plavky detto...😔

nevenka
5. aug 2023

@marcellka32 no asi tazko 70J 😅🤣. Ked 70, tak tam mas max. F kosik, a to je priserne male...

autor
5. aug 2023

@marcellka32 Bonprix nič.
@nevenka problém je aj v obchode kúpiť. To len také ako pre staré tety

zmrzlinka2021
5. aug 2023

Prepac ale J - to su obrie prsia uz, nie?
Tam fakt vyslovne tie mega plavky, co nosia 150 kilove zeny

autor
5. aug 2023

@nevenka ja to inak zatiaľ riešim tak, že kúpim u činana plavky 5xl a 3xl. Z tých 5xl si presijem podprsenku a z druhých použijem spodok. Ale nie vždy aj tak ta podprsenka úplne pekne sadne

autor
5. aug 2023

@zmrzlinka2021 nie, sú aj pekné. Ale drahé. Oni sú veľké ale zase až tak to nie je hrozné ako si dakto myslí.

minenkak
5. aug 2023

Ja si myslím,že za dobre padnúcu podprsenku, či už spodné prádlo alebo plavky neni ani 100€vela

zmrzlinka2021
5. aug 2023

Inak, podla mna teraz uz je aj dost vypredajov. To vies konci letna sezona.

Ja som si teraz kupovala plavky aj v bonprix aj v lindexe

martinka13
5. aug 2023

Shein

melanta
5. aug 2023

Skús pozrieť značku Hünkemoller, oni majú až po H. Zvyknú mať tú značku aj na Zalando. Potom Next má 70H a 70HH. https://www.nextdirect.com/sk/sk/shop/gender-wo...

autor
5. aug 2023

@minenkak ja by som aj dala, lenže v obchode nieje a keď objednávam z astratex aspoň 3 ks tak mi vo vzduchu často visí aj 300€
@melanta pozriem

@martinka13 tuto nepoznám

patus_2
5. aug 2023

Skús pozrieť decathlon, tam sa dá kúpiť zvlášť vrchny a spodný diel.

minenkak
5. aug 2023

Ale zas tvoju veľkosť kúpiť je asi dosť ťažké

nevenka
5. aug 2023

@zmrzlinka2021 hej, obvod 70 🙄

nevenka
5. aug 2023

@zmrzlinka2021 takto vyzera kosik 80H pre predstavu, zle sa to foti.

nevenka
5. aug 2023

@minenkak no hej, ale ked potrebujes menit casto spodne pradlo, tak je to o hubu, ja mam o dost mensie ako autorka, ale nezozeniem v normalnom obchode nic.

minenkak
5. aug 2023

@nevenka viem o čom píšeš ,mám tiež dosť veľké prsia a úzky chrbát a viem čo stoja dobre podprsenky

nevenka
5. aug 2023

@autorka skus niekde pohladat zn. AVA, mne napriklad dobre sedia, na Astratexe ich ale tento rok nemaju. Este som neskusala plavky, ale podprdy mi sedia a mavaju aj vacsie kosiky, len okolo 45 eur som videla vrch.

nevenka
5. aug 2023

Tu som nasla asi 8 vrchov vo velkosti 70I, drahsie su, ale podla mna stoja za to a spodok si vies aj iny dat, doladis nejak farebne, nemusi to byt rovnake. https://www.luxusnabielizen.sk/ava-sk-168-1-kol...
Ale neviem, ci realne nebudes potrebovat 75 a mensi kosik, ja som nie ina, ako po tretom dietati a vtedy som nosila 75 z tejto znacky a teraz 80...Tak ktovie. Dojciaca od Avy mi je 75G dibra, netusim a obycajna nedojciaca, 80G...🙄. Tak to musis zobrat aj tak zo 2 velkosti.

banalu
5. aug 2023

No ja som vytrepala teraz 70€ za jednodielne, ale bola som taka nadsena, ze sa mi tam zmestili 🐐🐐, ze som si povedala cert to ber. Triumph 80G, v astratexe som 80l-J.
Akoze tie ceny su niekedy fakt mimo... ja nenavidim nakupovat podprsenky a plavky... v UK sa pradne nakupovalo a za normalne ceny... tu to je ciste zderstvo 😣

missviolet
5. aug 2023

@zmrzlinka2021 lenze tie jej nebudu vobec sediet na obvod - nepodrzia prsia, prave obvod drzi vacsinu vahy

autorka, mam 75i a je to na slaktrafenie. musim objednávať online za 100+€. mat velke prsia je jak za trest

rebrambora
5. aug 2023

ASOS

nevenka
5. aug 2023

@banalu ale aj v Astratexe musis pozerat znacky.

nevenka
5. aug 2023

@zmrzlinka2021 v bonprix a lindexe nemaju velkost 70I, ani nahodou. V Bonprix mozno este tak G, ale aj to byva male, Lindex som teraz pozerala, tak najvacsi kosik E, aj to obvod 90, 70 obvod tam nemaju a 75 len B,C...Nuz tam nevyberie 😑.

martinka13
5. aug 2023

Skus pozrieť. Isto nájdeš za viac, než priaznivé ceny. A kvalita prekvapí v dobrom....

banalu
5. aug 2023

@nevenka ano to urcite, ale mensie som tam nemala zatial a mam rozne znacky a este aj kojo som mala J, tiez rozne znacky a vystuzenia.