Plavky pre chudú ženu, ktorá má problém s bruchom a bokmi

15. júl 2024

Ženy ktoré plavky by ste odporucali. Som v celku chudá, len problém je brucho a boky po dvoch pôrodoch. Ktoré plavky si kúpiť aby mi zakryli brucho? Viem, že tankini ale keď vyjdem z je to na mne nalepené, no katastrofa čistá 😪

januska12323
15. júl 2024

Obyčajné celé plavky, plavky so sukničkou, po vyjdení z vody si dať plavkove šaty, možností je veľa. Alebo sa prestaň hanbiť za zdravé ženské telo po dvoch deťoch a daj si bikiny.

macatt
15. júl 2024

Alebo plavky s vysokým pásom a nejaký zaujímavý vrchný diel, aby odpútal pozornosť od nedostatkov🌝

zuzudrnda
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
domiklik
15. júl 2024

Ťažko radiť keď nevidíme...neviem do akej miery je to brucho problematické, ale zvýšený pas na spodnom diele vie dosť veci skryť

simca06022011
15. júl 2024

zvyseny pas

henrietkatr
15. júl 2024

@zuzudrnda taketo plavky by som neradila asi ziadnej zene, skor by som zvolila vyssi pas spodneho dielu plaviek, ten totiz zakryje boky a takisto aj brusko. tuto to moze este viac vykuknut. 😀

lilianka28
15. júl 2024

Kúp si normálne 2-dielne plavky, akurát nohavičky so zvýšeným pásom.
Kašli na to, vieš aké ženy chodia po pláži a ku bazénom?
Ja som tiež mala z brucha komplexy, nosila som celé plavky. Ale keď som videla ako niektoré oveľaaa horšie vyzerajú a ako hrdo sa nesú 😀 a to nemajú problém len s bruchom a bokmi, tak už chodím len v 2-dielnych. Naozaj nikto to nerieši. Povedz si, že ťa tam nikto nepozná a užívaj dovolenku😉

norikaro
15. júl 2024

plavky s vysokym pasom su podla mna top na takyto typ postavy. este potom mozno cele plavky, ale neviem v tom sa tiez necitim dva razy komfortne.

vyrovnanaosoba
15. júl 2024

Mam za sebou tri sekcie, brucho ovisnute, zvráskavené a aj tak neriešim. Chcem sa okúpať, opáliť, užiť si, nie riešiť, či sa nejaké oči na mňa lepia, veď o 3 minúty aj tak zabudnú 😀

nina004
15. júl 2024

Mne ostalo po deťoch veľké brucho a dotoho nemám prsia. Plavky sú boj. Ale celkom spokojná som s celými plavkami hl.bonprix a F&F, ktoré sú na bruchu sťahujúce ,také nariasené.Mam aj tankiny a tie vždy keď vyjdem z vody odlepím od brucha a je to opäť ok

pukina
15. júl 2024

spodok s vyssim pasom vyriesi vsetky problemy sveta 😀

zuzudrnda
15. júl 2024

@henrietkatr po 2 cisárskych mám podobný problem ako autorka. Mňa zaujali. Ale rada sa v diskusii nechám inšpirovať skúsenosťami iných.

lakebabe
15. júl 2024

Plavky s vysokým pasom príp aj celé ktoré sú zaujímavé vykrojene .

pralinka86
15. júl 2024

Taketo mozno cosi... Vyber si tak, aby ti v tom bolo pohodlne, vsetko mozne maju baby oblecene, takze na ostatnych mozes ... 🙂

bobco13
1. aug 2024

@pralinka86 presne tieto mám a sú perfektné, bruško skryjú a sú veľmi pohodlné