Pánsky look oblečenie na stužkovú

31. aug 2024

Ahojte dcéra bude mať tento rok stužkovú. Problém je v tom ze vôbec nenosí sukne a šaty. Je skôr taký chlapčenský typ aj obliekaní aj postavou. Teraz nastal problém co si obliecť na stužkovú. Chcela by oblek, len ja vôbec neviem aký ako to skombinovať. Vedel by niekto poradiť? Kľudne aj niečo extravagantné. Chodí na umeleckú školu takže extravagantne sa tam obliekajú skoro všetci 😁

thereisabear
31. aug 2024

A overal nechce?

autor
31. aug 2024

@thereisabear to si necháva ako poslednú možnosť,ked nič iné nezozenie

andreakotesova
31. aug 2024

Ja ako jediná som mala nohavicovy kostým 😁

fido69
31. aug 2024

Chodí na umeleckú školu a ty sa jej snažíš kupiť oblek na stužkovú? To by si mala pravdepodovne vyriešiť sama. Pri jej inom vkuse či orientacii jej tu nikto veľmi nepomôže. 😉

dadis
31. aug 2024

@fido69 Si trapny.

veronikaszabova
31. aug 2024

@fido69 🤦🤦🤦 ty si fakt neskutocne prizemny clovek! Preco by musela byt hned lezba???

autor
31. aug 2024

@fido69 prečo hneď do toho zatahovat orientáciu. Ak žena nenosí sukne a paci sa jej pánsky štýl musí byť hneď inak orientovaná?

fido69
31. aug 2024

@dadis @autorka Ja to myslím v dobrom. Jednoducho pri takom type sa nedokážeš vcítit do jej/jeho vkusu. Väčšinou ti chýba prehľad.
Musí si sama nájsť čo si oblečie, aby sa v tom necítila ona trápne. 😉

zuzikak
31. aug 2024

oblek je mozno zbytocna zalezitost - ktovie kolkokrat ho este oblecie. Kludne nech si da nohavicovy overal. Ten moze prisposobit na "umeleckejsi vzhlad". Nevidela som ho ale moze si tam dat nieco nasit, pouzit vyrazny zaujimavy opasok a pod.

nikdenikto
31. aug 2024

Som za overal pripadne pekný nohavicový kostým, to by mohla využiť aj na nejaké pohovory v budúcnosti. Aj keď, pekne jednoduché dlhé saty by mohla nachvilku prekúsnuť 🙈

biba_18
31. aug 2024

prečo hneď oblek. veď existujú aj bežné nohavicové kostýmy…

veronicka88
31. aug 2024

A suknove nohavice a košeľa?ani za svet si neviem spomenúť na tú Slovensku návrhárku čo predáva také suknice na internete

veronicka88
31. aug 2024
veronicka88
31. aug 2024

Spomenula som si: rivica.sk

anita6666
31. aug 2024

Dámske smokingove sako, nohavice...klasika