Organizér pre detské oblečenie

13. sep 2023

Ahojte chcem sa opytat pripadne poprosim foto inspiraciu ako ukladate novorodeniatkam oblecenie, ake mate organizery do skrine nie do komody, ako triedite bodicka a ponozky, atd a drogeriu, atd. Premyslam nad organizermi samozrejme nic drahe pozeram pepco, jysk tie plastove stoja 4-5e, a latkove organizery aj 10e. Co je pre mna vela. Dakujem za odpoved

2006_1211
13. sep 2023

Normalne poukladané v skryni

struhanka
13. sep 2023

Veci má v komode a ešte na jednej hrazdičke na vešiakoch. V šuflíkoch sú veci rozdelené podľa druhov - body spolu, svetre atď. spolu, uložené je to ako na ilustračnom obrázku.

autor
13. sep 2023

@struhanka dakujem za odpoved, ale ako som pisala vyssie nie do komody, ale do skrine.

autor
13. sep 2023

@2006_1211 pfu tak ja osobne si to viem predstavit ked poslem miza v rychlosti vsetko bude za minutu tie kominky rozhadzane 😀

enoula
13. sep 2023

Organizery skús pozriet v IKEA, majus sikovne a hadam aj lacnejsie . A na inšpiráciu pozri Minidiamondblog. Ma ak kopec kratkych videi ako ukladat, skladat,...

2006_1211
13. sep 2023

Preto vždy zo skryne vyberám veci len ja😂

autor
13. sep 2023

@enoula dakujem 🥰

cookie29
13. sep 2023

@enoula hej ona vykrada co sa vykradat da a neudava ani zdroje... staci si pozriet Marie Kondo napriklad a mas vela skladania 😉

@autorka, latkove z Ikey, sice kusok drahsie, ale das v pohode do skrine. Kludne vyskusaj na zaciatok napriklad s krabicami a uvidis, ako Ti to sedi, ci sa Ti to paci a podobne.

enoula
13. sep 2023

@cookie29 ano, ma vela spolocne, urcite sa inspirovala, ale aj cosi inak uklada a aspon uvadza odkial co kupila

Treba si popozerať, doma skusit a clovek uvidi, ci bude chcieť takto ukladat alebo hentak, lebo zase asi nijto iny doma tak skladat nebude 🙈

helcanw
13. sep 2023

Pre novorodenca mám v boxoch v komode a pre staršieho mám v šatníku v košíkoch a boxoch z pepca a Ikei.

lorelaii
13. sep 2023

Da sa pouzit aj nejaka krabica podobneho tvaru ako su tie boxy😉

cookie29
13. sep 2023

@enoula uvadza kde kupila, casto sponzorizovane/affiliate links... (nie vzdy). Ale mozno tym, ze sledujem zahranicne stranky a IG konta, tak je to flagrantne. Systematicky, ked sa niekde nieco objavi, tak za kratky cas to nahodi ako vychytavku. Ja viem, ze casto je tazsie najst skutocny povod, ale teda vydavat to za svoju pracu :( a este na tom aj zarabat, ako napriklad knizka ci TV show :(

teraz netvrdim, ze vsetko. Hovorim len o domacnosti.

@autorka ked si hodis na IG nejake hastagy typ folding, babyfolding, foldingdrawer etc... tak najdes vela videi, s roznym typom skladania a pod a urcite si najdes ten svoj "hack"

majlo1234
13. sep 2023

@2006_1211 toto je pre mna nocna mora, hned by to bolo rozhadzane😅 to je pre jedno dieta?

Vyskusaj pozriet cel aliexpress ak ti to neponahla, ja som odtial objednala za par eur organizer na ponozky a slipy, plus mam latkove bednicky do skrin. Ale najlepsie su naozaj sufliky

2006_1211
13. sep 2023

@majlo1234 áno pre jedno ale to není všetko ešte tam poukladané už sú tam ďalšie veci a musela som už ďalšiu poličku použiť a ešte ma ďalšie veci ale tu v skrynu ma len tie ktoré sú jej dobre veľké ma ešte vo vreciach

2006_1211
13. sep 2023

@2006_1211 ešte akurát perem jej veci plnú pracku ejj veci a ešte sa vonku sušia takže som zvedavá kam to napracem😩by som potrebovala pre ňu aspoň 2 skryne

autor
13. sep 2023

@2006_1211 poznam to ja to zatial mam v boxoch zatvaratelnych chvalabohu mam poprate len zehlit mi treba ja by som sa v tom nevyznala kde co ma preto musim nejake organizerx samozrejme aj muzovi musim oznacit s lepkami kde co je kedze budem po cisarskom tak mi bude pomahat … tie male veci sa nedaju ani skladat 😀😀😀 take minii mnrnaaveeeee 🥰🥰🥰

cookie29
13. sep 2023

Autorka, ale daju. Kup si taketo organizery z Ikey, alebo len skatule. Ja som to mala v suflikoch, na zaciatku, lebo pohodlnejsie. Ale teraz to mam v skrini na polickach. Respektive, co mozes urobit, je vyskladat komplet oblecenia a tie poskladat dohromady. Napriklad bodycko + dupacky + svetrik + ponozky a to mas jeden balicek. Takto muz nemusi hladat v roznych suflikoch, ale mozes mat jeden, kde mas hotove staci siahnut.

2006_1211
13. sep 2023

Aj ja mam také veľké boxy tam mala veci na začiatku vždy o 2 veľkosti nachystané poprane ozehlene ale teraz už pol roka má tak už nezehlim lebo keby jej mám hentolko veci žehliť do teraz tak to by som sa pri nej narobila ešte s tým ze je hyperaktívna a lozí, furt potrebuje pozornost.

simca06022011
13. sep 2023

nic som nemala, normalne v suflikoch v komode. Jedna kopa body, jedna kopa to a dalsie to. zase tolko toho nie je. Potom mala mala vlastnu skrinu s obleckom. Za mna krabicky a spol su zbytocnost pomaly vsade, viac sa zabavam s krabickami potom ako s pradlom.
Jedine teda co sa u nas dava do niecoho (ci uz oddelene predelovacmi v suflikoch, ale fakt krabice sa mi viac osvedcili, neskor aj zatvaracie - napr topankove a pod, mensie) Su veci ako pancuchy, ponozky..
kozmetiku som mala v plastovej krabici malej na vysku postavene, a potom to co som potrebovala stale po ruke, v takom stojane na komode.
A samozrejme daju sa skladat tie veci...

autor
13. sep 2023

Zeny nasla som taketo nieco kedze ikeu nemame v meste .. co vy na to?

cookie29
13. sep 2023

to si musis vyskusat Ty. Ja mam tie velke boxy, tusim STUK. Vyssie aj nizsie. Pekne takto na stojato to mam na polickach v skrini. Vacsiemu 6 rocakovi tam mam naskladane aj nohavice, tricka a podobne a pekne si sam vyberie. Za mna su tie malicke piplacka a neprakticke. Ale to si uz musis sama. Ja som v suflikoch nemala, maximalne len predelovace a teda kusok kartonu posluzil.

zuzanka.zuzu
13. sep 2023

tie viacpriehradkove som mala aj ja a je to úplne k ničomu, ale tak ja som celkovo neprišla na chuť tomuto trendu ňuňu balenia z IG, ja mám kominky 😀

@2006_1211 toto je oblečenie novorodenca???? ešte raz - novorodenca???? môj mal body 3ks v 1 balení z tesca, k tomu 1 gate a 1 zimný overal. a toto všetko ešte raz z väčšej veľkosti 🙈 do pol roka som neriešila (ok môj negrckal, ale aj keby tak toľkoto veci nemá snáď za celý svoj 2r život)

autor
13. sep 2023

Ach zacinam lutovat ze som kupila skrinu a nie komodu 🤦‍♀️ lenze som premyslala, ze aj do skrine jej skor odlozim ked bude aj vacsia oblecko hrube zaberie vela aj fusak tam mozem odlozit deky hrube, do komody som to videla len docasne kym ma mozno velkost do 68, 🤷‍♀️🧐

2006_1211
13. sep 2023

@zuzanka.zuzu 😂naša bude mať o tazden pol roka keď sa narodila tak mala asi polku veci z tohto co ma teraz lebo bola veľmi malinká a všetko jej bolo veľké. A to ešte není všetko.😂 Ona veľmi slinta lebo jej idú zuby a zvikne si aj grcnut. To já som skôr na tom aj s mužom ze mame 3 tričká a 2 gate 😂😂

2006_1211
13. sep 2023

Moja ma pol roka a ma veľkosť 62-68 a podla mňa je skryna lepšia predsa sa tam viac zmesti a aj tie väčšie veci keďže tam mam aj jej uteráky a deky ci tie zimné overali

simca06022011
13. sep 2023

Nelutuj, skriňu využiješ určite, ja som komodu na prebaľovanie predala ked mala dcéra cca 1,5roka.. A tie nale veci sú rýchlo preč. Väčšie body na seba nakladať a máš pokoj. Prídu teplejšie veci, väčšie, .. dobre bude

zuzanka.zuzu
13. sep 2023

@2006_1211 vidíš, ešte zúbky som zabudla, tak ani vtedy neslintal... možno preto sme vydržali s tromi vecami, čo som furt točila 😀 zato teraz ide na hodinu na ihrisko a vráti sa ako po šichte v bani 🙈

autor
13. sep 2023

Zienky ste uzasne dakujem za odpovede zajdem dnes do obchodikov nieco popozerat nieco vymysliet snad natrafim na nieco vhodne dakujem este raz ste zlatunke 😍

2006_1211
13. sep 2023

@zuzanka.zuzu 😂No pekne naša slinta jak bernandin. Teraz som triedia veci co mala ešte vo vreciach a co by jej už mohli byť tak budem mat co zas prať vešať zvesavat a ukladať len neviem kam to dám 😅

majlo1234
13. sep 2023

@2006_1211 haha, tak to mas tazke, ja mam pre dvojrocneho syna dva sufliky a konec, viac nie som ochotna 😂