Opera fest na hrade - dress code

kamowa
22. jún 2023

Ahojte, boli ste prosim niektora? V com obleceni tam chodia ludia? Dakujem

martinmmartin
22. jún 2023

Je to vonkajsie podijatie? Tak uplne ze ziaden dress code, aby si nezmokla a nebola to zima

martinmmartin
22. jún 2023

Aha tu je foto z podobneho potujatia v Rakusku a dress code ziaden

kamowa
autor
22. jún 2023

@martinmmartin dakujem! Nasla som tiez horko-tazko nieco z Prahy, len mi to prislo veeelmi neformalne. Ale zas, logiku to ma. Este raz, vdaka

1denisa1
26. apr 2024

@kamowa ako ste boli teda oblečení min rok? Ja sa chystam tento rok na operafest na hrade a chcela som to na elegantny štyl.. Tak nech tam zase nebudem v dlhych satach ako päť na oko 🤦‍♀️😁 aj ked teda je to aj oslava mojich narodenin a mame miesto vo vip zone..

kamowa
autor
26. apr 2024

@1denisa1 velka vacsina hosti bola elegantna. Ale teda nam zacalo poriadne prsat a nakoniec sme aj tak boli vsetci navleceni v igelitovych sakloch, ktore tam maju pripravene na takuto prilezitost a na seba som si hodila kde-co, len aby mi nebola zima 😂

1denisa1
27. apr 2024

@kamowa ježiši 🤦‍♀️😁 tak ale dobre vedieť, že pršiplašt nemusim brať ked maju nachystané sačky 😂😂😂
Ďakujem za info a normalne sa tu smejem ked si to redstavim ze nam bude liať tak ako zmoknute kury môžeme dopadnut 😂😂😂 ale aspon budem rátat že môže byt sranda a oveľa intenzivnejši až nezabudnutelny zážitok... Snad tento rok nas tam dažd obide 🙏😁