Oblečenie na oslavu - silnejšia, vysoká postava

22. aug 2023

Ahojte, onedlho bude mať dcéra oslavu prvého roka a zároveň by sme sa mali ísť aj fotiť niekde vonku - (kamoška je fotografka) takže brázdim teraz shein. Som vysoká a ešte stále silná 🙈 riešim si diastazu, postava taka fajná hruška😅 kde sú aj silnejšie ruky. Pozerala som ružové body s rukávmi a k tomu ciernu sukňu po kolena, fotky dám do komentu..myslíte,žeby mohla byt taka kombinacia? 😁 alebo radšej pozrieť nejaké šaty, iné farby? 🙈 veľkosť potrebujem 48 ..ďakujem za rady 🙂

autor
22. aug 2023

Toto práve pozerám

jumama
22. aug 2023

Pekna jednoducha kombinacia a urcite sa ti to bude aj hodit.

julovka8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avonladyba
22. aug 2023

@julovka8 pochybujem, že si autorka dá kraťasy, keď ma veľkosť 48 zase...

avonladyba
22. aug 2023

Otázne je, či sa Ti hodí taká "neónová" ružová. Ja by som volila viac nude odtieň. Bolo by to v poriadku, skúsenosť so shein nemám, obávala by som sa kvality, čo príde, ale ak už máš vyskúšané, tak ok.

janewithane
22. aug 2023

Za mna je to prilis volny, siroky vrch ku takej volnej sukni, paci sa mi viac ked je to take vyvazenejsie

jasminet
22. aug 2023

sukna na fotke rozsiruje aj stihlu babu, nieto velkost 48.

veselo_neveselo
22. aug 2023

Top ano, spodok nie - taka sukna ta este v bokoch rozsiri.
Popozeraj saty, ktore maju tak prelozeny predok, alebo riasenie na boku.
Napriklad takto:

https://www.zalando.cz/anna-field-zerzejove-sat...
https://www.zalando.cz/bubbleroom-denni-saty-sa...

veselo_neveselo
22. aug 2023

A potom farby si vyber podla toho, aka ti pristane. Taku ruzovu ako si dala si mozu dovolit len urcite typy, a to by si mala uz vediet predtym, nez si ju kupis, ci ti pojde.

autor
22. aug 2023

@avonladyba noo kratasy určite nie haha 😁

autor
22. aug 2023

@veselo_neveselo viem,že napríklad červená by mi išla, s ružovou som na tom noo...ak je fakt výrazne ružová môže byť ale ak nejaká svetlá pastelová tak nie..a kebyže prekladana sukna? Alebo skúsim ešte zajtra popozerať nejaké šaty s voľným krátkym rukávom 🙂 a ďakujem 🙂

autor
22. aug 2023

@julovka8 ako s kratasami to vyzerá fakt super a ešte k tomu s krátkymi ale toto u mňa nehrozí 😁 jedine,žeby som si dala dlhé modre rifle alebo mam doma 3/4 🤔

autor
22. aug 2023

@janewithane a kebyže k tomu úzke dlhé rifle? 🙂 aj keď na mne nie nevyzerajú úzko 🤭

janulka1802
22. aug 2023

Určite choď do šiat. Šaty zakryjú, vykorigujú postavu omnoho viac ako džínsy. Pekné by mohli byť nejaké bledomodré napr., ale to skôr je otázka, aké farby máš Ty rada.

autor
22. aug 2023

@jasminet a aký typ sukne by si volila? Ci radšej šaty predsa len? 🙂

autor
22. aug 2023

@janulka1802 ďakujem, tak skúsim zajtra niečo popozerať 🙂

janewithane
22. aug 2023

Rifle nezneju pohodlne ani nejako pekne na fotenie... ako radia skusila by som nejake prijemne saty.

autor
22. aug 2023

Baby a čosi také? Začala som pozerať šaty ako ste mi radili..pozerám s kratším rukávom keďže bude predpoklad teplejsieho počasia a dlhšie keďže pri výške nad 180 aby mi zas neboli kratke 😆 nejaké extra slávnostné zas až tak nepotrebujem 🙂

jasminet
22. aug 2023

Urcite saty

katka700
22. aug 2023

Tie modré majú top strih, hľadaj niečo také.

veselo_neveselo
22. aug 2023

Presne take, tie modre vyzeraju super 🙂
Ta skladana sukna na druhej fotke ma ten isty problem - ak nie si stihla, tak ta bude zbytocne rozsirovat. Plus tie rukavy su hrozne.

anos18
23. aug 2023

Ahoj,ja mám postavu asi ako ty a kúpila som si tieto šaty. Sú veľmi pekné
https://www.bonprix.sk/maxi-saty-s-cipkou-letne...

anos18
23. aug 2023

A na stretávku som si kúpila takéto

jumama
23. aug 2023

Pozor na tie prekladane veci - vacsina veci v Shein aj Bonprixe je na nizke postavy a ten preklad vyjde nie na pas, ale skor pod prsia a potom to vyzera ako tehotenske saty🙂 Mam tiez 180 cm a absolutne mi saty z Bonprixu nesedia. Na obrazku krasne dlhe, ale preto, ze modelka je nizka. Ak, tak vyslovene pozeraj, aka je dlzka siat, ale tie prestrihy siat, co maju padnut na pas, na vysokej postave malokedy vyjdu na pas... Ja potom akurat tak vraciam alebo posuvam sestre, ktora ma 165 cm a jej padnu akurat.