Nosíte crop top?

1. sep 2024

Zamýšľam sa do akého veku je ešte vhodné nosiť crop top.
Mám rada elegantne kúsky skôr zahaľujúce no občas si dám rada aj džínsy a kratší top. Kam je pre vás ok toto nosiť a kam by ste si to už neobliekli? Ja nosím ak idem len tak do mesta, na dovolenke, do kina a podobne, aj do školy po deti. Mám pod 30r.

biba_18
1. sep 2024

vek nie je dôležitý. ale kondícia brucha…

nenne27
1. sep 2024

Nie, lebo nemam perfektnu postavu. Ale ked v tom vyzeras dobre, preco nie? Kludne nos.moja dcera ine v lete ani nenosi, este ma aj piercing v pupku a vyzera super 🙂

lindous
1. sep 2024

Mám 27, nosím kratšie topy, ale nie až tak, že mi vyslovene trčí úplne celé brucho a mám komplet holé kríže, preferujem sposok s vysokým pásom a klasický croptop (nie úplná "podpresnka"), v tom by som sa ja osobne necítila dobre v žiadnom veku a so žiadnou postavou 😅

lakebabe
1. sep 2024

Nosím ale len na dovolenke pri mori tam sa mi to hodí. Nie je to o veku ale o postave. Ale vždy k vyššiemu pasu inak mi to príde vulgárne
Keď si ho môžeš dovoliť prečo nie. Na také bežné nosenie tu po meste sa mi to nepaci na nikom. Hodí sa mi to tak na kupko a k moru

marca12
1. sep 2024

Keby na to mala brucho,nosim. Kludne aj 40 rocna moze nosit pokial nato ma postavu.

michaela329
1. sep 2024

Iba do fitka už - ale ja mám 38 🤷 Inak mi je to dosť jedno, ak je postava a vhodná príležitosť, kľudne nos.

katica06
1. sep 2024

Nie, nikdy som nenosila ani v budúcnosti neplánujem

januska12323
1. sep 2024

Mode croptopov som neprišla na chuť, ja ich nenosím nikde ani nebudem.

ivik4
1. sep 2024

Mam 31 a nosim, som viac odhalena ako zahalena ale nenosim skoro nikdy vystrih a ani zadok nemam von. Len brucho
Tu ani nejde o vek ale postavu

ukgirls
1. sep 2024

dnes 40 rocna vyzera lepsie ako 20 rocna takze na veku nezalezi-nemas ho na cele vytetovane .. kazdopadne nieje kroptop ako kroptop-ja mam 42 kratsie tricko nosim -ale nie upne kratke .. nosit ho budem dovtedy dokedy mi to bude prijemne a nazor ludi ma nezaujima ..

masandra
1. sep 2024

Mam 27, nenosím to vôbec, neznášam to, nemám celkovo rada hole brucho a kríže, ale ak je v tom niekomu príjeme, nech si to nosí dokedy chce, mne to príjemné nie je a nie kvôli postave🙂

lindusss2016
1. sep 2024

Mam 37 a nosim. Ale samozrejme zalezi kde. Len tak do mesta si ho v pohode dam. Ja vela cvicim a ked sa presuvam medzi telocvicnami, tak nosim skoro vzdy crop topy (samozrejme podla pocasia). Ale aj do prace pridem v crop tope, v praci sa prezliekam, takze tam ho nrmam, iba na cestu.

nika23t
1. sep 2024

Mne sa to veľmi páči, ale nemám na to brucho. Síce som stihla, ale nepáčim sa sama sebe v tomto. A nosí to moja dcéra, tak nechcem popri nej vyzerať smiešne, keď ona ma super brusko a mne moje tečie. Ale keď vidím takto oblečenú maminu, a sekne jej to, tak preco nie. Nie je to o veku.

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
baskustek
1. sep 2024

Mám 38 a nosím, ale k nohaviciam/sukni s vysokým pásom, takže odhalených mám len pár cm brucha. Nosí ich aj moja kolegyňa 52ročná, ale postavu má na 30, vie si to pekne zladiť k elegantným kúskom, nič vulgárne

baskustek
1. sep 2024

Niečo na tento štýl si môže dať aj dáma 50+, ak má na to postavu, nemusí to byt len obtiahnuté crop tielko, ako nosia teens

autor
1. sep 2024

Mne sa to tiež páči elegantne skombinované, myslíte že by bolo vhodné aj do práce niečo takéto ? Pracujem s ľudmi ale nemáme žiaden povinný dress code.

huxy
1. sep 2024

Ja som ich nenosila, ale tento rok som si ich viacero kúpila a nosila k sukni, kraťasom... Mám 40. A ako bolo spomenuté, nezáleží na veku, skôr na postave.

ninusa221
1. sep 2024

Mám 24 a nikdy som croo top nemala. Nikdy som nebola chuda. No možno bola keď som mala 13 a vtedy to až tak nefrcalo.

lucia13022023
1. sep 2024

Mam pekne, vyšportovane brucho čiže nosím. Ale záleží aké, nenosím nevkusne veci co odhaľujú celé prsia, polku zadku atď.

nikpa
1. sep 2024

Mam pred 40kou a nosím. Ale nie taký ten tesne pod prsia, čo nosia 15 ročné 😄 ale taky z pod ktorého mi obcas vybehne pupok. Ale podla mňa to nie je o veku ale o postave, konkrétne o tom v akej kondícii máš brucho. Keby som si to nemohla dovoliť a trčia mi z nohavíc faldy, určite ich skryjem, no zatiaľ nemám čo skrývať 🙂

basullinka
1. sep 2024

Ja nie, úprimne, nemam na to brucho. Ale ja na tom aktívne pracujem, aby bolo aj brucho pekné a potom si ho dám a patrične si to užijem (ale nie do práce, nakoľko som učiteľka, skôr voľnočasové). Mám 30 r.

barborachors
1. sep 2024

tato tema tu už bola...nemôžete vymysliet nieco ine?

lucilaines
1. sep 2024

Ja mam uz 35 a brucho je moja najslabsia cast postavy, ma dost daleko od plocheho. A nosim crop topy v lete skoro stale. Nosim ich ale k sirokym nohaviciam a sukniam s vysokym pasom nad pupok, takze ten mi nikdy nie je vidiet. Vyzera to na mojej postave praveze lepsie ako cokolvek ine, lebo brucho mi nie je vidiet a zvyraznuje to pas a prsia. Vidiet mi je asi tak 4cm holej koze, takze ani vulgarne mi to nepride. Podobny styl ako tu boli prilozene fotky.

svokrinjazykmonika
1. sep 2024

Určite by som nosila keby mám na to postavu ale bohužiaľ nemám ani zďaleka 😂 ale spodná časť oblečenia by musela byť vysoká aby bolo vidno len kúsok, nie celé brucho, chápeme sa. Mám 32

petrahl
1. sep 2024

Do ziadnej prace by som v tomto nesla.

blonde_bella
1. sep 2024

Ja už som nosila hole kríze ako pubertiacka a mám problém so zapalenym mechurom casto....
Ľutujem, že som to kedysi vôbec nosila...

beata_k
1. sep 2024

Do prace sa hole brucho nehodi. Aj ked len kusok. Mimo toho, ak mas postavu, tak kludne.

lakebabe
1. sep 2024

Súprava pekná ta čiernobiela, ale do prace nie. To sa nehodí do officu

1ryba
1. sep 2024

Do práce určite nie. A dupľom, keď robíš s ľuďmi. Tam to je úplne nevhodné. Na voľný čas je to ok.