Nosia sa ešte kruhové náušnice?

14. aug 2024

Ahojte žienky, dcéra bude mať narodeniny a veľmi rada nosí šperky. Mne padli do oka takéto náušnice ako na foto, veľmi sa mi páčia, no ne

autor
14. aug 2024

Omylom skor odoslane, ach…

… veľmi sa mi páčia, no neviem či sú “ v móde”, či nie sú veľmi tučné. Čo myslíte vy? Nosia sa také ešte? 🤣 Dcéra bude mať 25 a žije v zahraničí, chcem to ako prekvapko

lily246
14. aug 2024

25 ročná samostatná žena už má svoj vkus, pýtala by som sa priamo jej

nika_val
14. aug 2024

Nosia sa, práveže teraz sa zase vrátili do módy
Ale žena na to musí mať aj taký štýl obliekania aby sa k tomu hodili
Ak chodí oblečená skôr športovo tak bohužiaľ určite nie, ak sa oblieka elegantne tak vrelo do nich 🙂

patka06
14. aug 2024

Prekvapko by som neriskovala, poradila by som sa s dcérou či niečo také chce a bude nosiť.

hedviga2
14. aug 2024

Podla mňa divne na uchu sedia. Kúp iné

really8
14. aug 2024

Nosi sa vsetko. Nejde o nausnice samotne ale o celkovy vyzor, styl obliekania a podobne. Presne take mam prave na sebe akurat trosku mensie kedze mam vyrazne licne kosti. Ak ale nie si uplne presvedcena ze to chce nekupuj ich.

adeladulova
14. aug 2024

Mam rovnaké, hodia sa ku všetkému. Pozlátené takže nedávam dolu. A áno nosia sa

cimage
14. aug 2024

Ja si myslim, ze sa nosi to co si kto da. Darmo budu v mode kruhy, ked sa niekomu nehodia, alebo aj zlte zlato sa nie kazdemu hodi. Mne sa napr vacsie kruhy nehodia, nosim najmensie co som nasla. Radsej zisti od dcery, ak sa jej budu pacit, tak sa im potesi aj ked to nebude prekvapenie.

babulkomale
14. aug 2024

Nikdy sa mi kruhy nepacili, nikdy som ich nenosila, nechapem co na nich kto vidi. Zisti, ci dcera nepatri tiez do tejto nazorovej kategorie 😃

sisska96
14. aug 2024

Tak aj sa jej páči kúp, ak nie tak nie. Podľa mňa nie sú pekné, ale každí ma iny vkus

domkakvet
14. aug 2024

Za mna su tucne.

hrasocek12
15. aug 2024

Ja nosím čo sa mi páči,nikdy som nebola ovca ,ktorú ovplyvňuje nejaká vymyslená móda 🤔 takže spýtaj sa dcéry čo sa jej páči a podľa toho budeš vedieť čo jej kúpiť. Veď to už nie je malé dieťa.🤗

kiki68
19. aug 2024

Ano, su v mode, mensi kruh nic nepokazi si myslim. Velke kruhy uz su take, ze niekto ich vie nosit a iny to zas neznasa

jarahegedusova
26. aug 2024

Msm dvoje zlaté.Menšie aj vačšie.Nernosím ich.Hodia sa k rozpusteným vlasom ak si ich dať.Kúpilasom si a nosim stále šrubovacie zlaté z diamantamy.