Nosí sa ešte takáto vesta?

Dnes o 19:17

Ahojte, mám tuto vestu už asi rok v skrini🙂 kupila som si ju ku kozenke, ale teraz premyslam nosí sa to ešte?

elanor
Dnes o 19:27

A je to dolezite?
Paci sa ti? Je ti v nej pohodlne? Ak ano, moze ti byt srdecne jedno, ci sa nosi/ nenosi, ci kto si co bude mysliet.
Okrem toho, dnes uz sa nosi vsetko krizom krazom, dnes je moderne vsetko.

vanilkovazmrzka
Dnes o 19:27

Spravna otazka je - paci sa ti?

koniarova
Dnes o 19:39

Nosí sa všetko. Len to treba vedieť nosiť. Táto vesta je otrasná. Ale to je čisto môj názor.

vandica
Dnes o 19:48

Teraz sa nosí všetko, ale mne sa nepáčila ani keď mala svoj boom, príde mi to ako Norika Mojsejová. Ale keď sa to páči tebe, tak nie je o čom, nos ju. Sú katastrofalnejšie veci v móde a ľudia to nosia.

jaja20
Dnes o 19:54

Tento typ sa mi nikdy nepáčil, pripadá mi ako sliepka,ale iné kožušinkové vesty mám v rôznych farbách.

koniarova
Dnes o 19:54

@jaja20 mne ako mamut 😂😂

anjelicek26
Dnes o 19:58

Tak podla mna sa nenosi uz ani ta kozenka no... toto ak zladis, moze vyzerat pekne, je to na type postavy, ako to vyzera...

0silvia0
Dnes o 19:59

@anjelicek26 kozenkove bundy su nadcasove, to sa nosi stale

0silvia0
Dnes o 19:59

A to kedy sa tieto chlpaciny nosili? Ja to vobec neregistrujem

anjelicek26
Dnes o 20:03

@0silvia0 mozno ako kde, ale tu je to uplne out kusok oblecenia uz nejaky ten piatok no... nehovorim, ze nemky su kralovne mody zasa 😂 Ale v obchodoch ich tiez uz takmer nevidiet.

0silvia0
Dnes o 20:09

@anjelicek26 a co nosia? Tie presivane vetrovky ci oversize saka na prechodne obdobie?
Ja kozenkove bundy zboznujem, budem nosit do smrti🙃

anjelicek26
Dnes o 20:14

@0silvia0 cardigany, svetre, poncha, dokonca tie mega saly teraz coraz castejsie vidim a jasne softshellky, presivane vetrovky a oversize mikiny, saka, vsetko mozne.

0silvia0
Dnes o 20:17

@anjelicek26 jezkovy oci, no tieto velke dlhe omotavacie kardiganovite veci su zasa mimo mojho vkusu. Zostanem ja veru pri kozenkovych bundach😀

limoncino
Dnes o 20:26

@0silvia0 súhlasím. A no offense ale ja by som sa Nemkami teda inšpirovať nedala. Stačia mi v lete ich dovolenkové outfity.

1ryba
Dnes o 21:02

Nosí sa dnes čokoľvek, móda už nie je uniformná. Ale táto vesta vyzerá ako od baču zo salaša. Celkovo tie umelé polyesterové kožušiny sú otrasné.