Nočné motýle v oblečení

hopsik
23. jún 2023

Stáva sa aj vám, že pri sušení pradla vonku vám do oblečenia nalietaju nočné motyle a iný hmyz? A potom pri skladani pradla šok, že z rukáva vyletí motýľ? ( taky ten tmavy, odpudzujuci, no hnusný...aspoň pre mňa určite)

viestta
23. jún 2023

Nie, nejak ma to nevzrusuje aj ked nadsena nie som

tamvtme
23. jún 2023

ano, vselico mi na pradlo nalezie, hlavne ak ostane vonku aj v noci....preto, ked je teraz tak teplo, vyvesim pradlo rano a vecer pred zotmenim beriem dnu....uz som si takto aj cmeliaka doniesla dnu :D

liusa82
23. jún 2023

no ja to povytriasam ešte na dvore to prádlo.A nikdy som nič v oblečení nemala.Niekto to len schmatne a dá dovnútra

h2
23. jún 2023

Keby len to! Pravá lahôdka je, keď "to" vyžehlíš. 😵 Odvtedy všetko vytriasam a prevraciam. Ak teda suším vonku, lebo od jesene do jari jedine v sušičke.

hopsik
autor
23. jún 2023

Véd to, že aj pretriasam, prezeram, večer zbieram dnu a aj tak vždy aspoň jeden motýľ sa ,,zatúla,, 🙄🙄

rachel36a
23. jún 2023

@hopsik ani nevrav...kazdy rok ked sa otepli to riesim...takze si davam sakra pozor aby som pradlo vyvesila hned rano, a vecer nez je tma ho pozbierala...inak tam zase tie potvory zalezu..,

hopsik
autor
24. jún 2023

@rachel36a áno presne,aj ja to tak robím,no poobede alebo predvčerom keď saty zbieram vždy ale vždy sa nájde nejaká háveď co v oblečení nema co robiť...nechápem a sú to hlavne tie motyle 🤢🤢🤢