Nesčernel vám Pandora náramok?

64jarka64
17. aug 2024

Dobrý deň.Dostala som pandora náramok a zaujímalo by ma či ho stále nosíte,či vám nesčernel.

tanicka907
17. aug 2024

scernel, ale da sa to vycistit niekde u zlatnika alebo su na to specialne handricky

gabus543
17. aug 2024

@64jarka64 ahojky v decembri budú 2 roky čo ho mám a vôbec nesčernel a robím s ním všetko, nedávam ho dole vôbec. Ešte ani raz som ho nečistila.

pribinak
17. aug 2024

Keď sčerna, kúpiš si takýto roztok a vycistis si

https://sk.pandora.net/sk/jewellery-boxes-and-c...

evcagabi
17. aug 2024

Scerna ti, ked ho nebudes nosit

ninusa221
17. aug 2024

@64jarka64 nosim ho nonstop už 6 rokov ( sprcha, more každý rok) a nezčernel.

traktor
17. aug 2024

V kuse už niekoľko rokov, vôbec ich nedávam dole (mám na ruke 2) a to pracujem aj zo savom a pod. a sú v poriadku

domiklik
17. aug 2024

@64jarka64 nescernaked ho budeš nosit

lienkashcj
17. aug 2024

Nie, pokiaľ máte originál pandoru nie ak máte fake za pár eur nečudujte sa

lienkashcj
17. aug 2024

Mam naramok už 10 rokov a nespoznal ani raz. A teraz už mám tri a aj prstene tri. Ak by sa stalo ze by prišiel do nejakého kontaktu resp striebro s nejakými látkami môže sa stať ale dá sa to vyčistiť. Skúste klasicky vyvarit a zubnú pastu a vydrhnúť a ak nie tak zlatnik. Ale sčernajú šmejdy čo sú na facebooku dané ako pandora za 2 eura originál tak ľahko nie. Treba investovať iba do originálu a nie do lacných šmejdov a napodobenín

strop23
17. aug 2024

@64jarka64 netreba nic kupovat, vacsinu veci mate doma.
Vystlat misku alobalom, leskla strana hore, vlozit striebro, zaliat vriacou vodou a pridat dve lyzice sody bikarbony, nechat vysumiet a potom len oplachnut a vylestit.