Nákupy v second handoch

sosana123
31. aug 2024

Nakupujete v sekáčoch? Ak áno, kde ste nakúpili najlacnejšie a za koľko? Humana máva napríklad výpredaje za 70 centov...

zuzinabila
31. aug 2024

@sosana123 ano,v internetovych.ale ked napisem nazov,admin ma zrusi😅

zuzudrnda
31. aug 2024

Genesis, Textil house a malé súkromné sekáče. Veľké, keď je jednotná cena napr. 3 eur.

livuska124
31. aug 2024

Áno, nakupujem. U nás sú dve Kilovky. Čiže na váhu. V pondelok je najdrahšia cena (tuším 14€ za kg) a postupne po dňoch klesá (v piatok je asi za 6€ za kg), pričom každý pondelok je tam kompletné iný tovar. Čo sa nepredá cez týždeň, pošlú preč a cez víkend im príde nová várka. Samozrejme naj kúsky sa vychytajú na začiatku týždňa. Pred dvomi týždňami som si v pondelok ulovila 2ks Lelosi legín, vyzerajú ako nové, nevyblednuté, proste top stav. Vyšli ma cca 5,50€ oboje dokopy 😁

simca115
31. aug 2024

@sosana123 kedysi bolo za 50 centov. Hilfiger šaty , liu jo sako a šaty, Guess šaty 😂 vždy sa dá niečo uloviť

martinkatinka
31. aug 2024

Ano, humana a este jeden nas miestny. A uz som bola aj v outlet Galeria Martin

mamickalisticka
31. aug 2024

Nakupovala by som, keby máme sekáče v meste, máme jeden a ako viem si tam vybrať ( minule pukove gate z HM za 2eura) ale su tam staré veci, že vela úsilia ma stojí niečo nájsť. Ale sekáče milujem, hlavne ten jeden výnimočný appkový, na MK zakázaný 🥹😂 95% mojej skrine a skrine mojich detí je z druhej ruky. Som taka cheap queen 😁 vždy sa mi podarí kúpiť super veci za úplne smiešnu sumu. Ale nehľadám značkové, skôr také aké sa mi hodia a páčia.

suzy2508
31. aug 2024

@mamickalisticka ja to maximálne schvaľujem a tiež aplikujeme doma na všetko možné, čo sa dá, zháňam z druhej ruky. Vecí je enormné množstvo, planéta úplne zaplnená a keď sa vie dať veci ešte jedna šanca, prečo nie. 😊

oli18
31. aug 2024

Najlepsie veci mam za 30 centov. Teraz zdrazeli na 50. Ale uz to nie je, co byvalo. Uz nechodim, kupujem v obchode, je plno peknych a lacnych veci.

sun_shine_2020
31. aug 2024

@sosana123 asi v roku 2014 v humane, tzv "male cierne" saty za 0,50 eur a mam ich este doma 😁

rozculena
31. aug 2024

u nás sú dv malé sekáče,celkovo o ničom.....

banana10
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zorkahorka
31. aug 2024

Ano, zo sekaca mam najlepsie kusky. U nas fici humana

kaktusik007
2. sep 2024

ja si tam uz teraz neviem najst - ale kedysi, ked som mala vekost 38, tak sa mi tam nakupovalo celkom dobre 🙂 teraz u nas veru nic moc sekac, a mozno je to aj vekom, ze ma uz nebavi sa tam prehabovat....