Môžem si na svadbu obuť topánky na podpätku?

6. apr 2024

Idem na svadbu, svadba je v maji, obrad bude v kostole, hostina bude v restauracii so zahradou. Mam uz saty ku ktorym sa pytaju lodicky na podpatku, balerinkami by som to zabila. Meriam ale 175-176 centimetrov, neviem ako by to vyzeralo, bola by som od manzela o 1-2 centimetre vyssia. Mam si ich obut aj tak? Nasla som velmi pekne lodicky, jedny maju 5 centi podpatok a druhe 8 centi.
PS: Reci rodiny aka som velkaaa a hlupe poznamky uz beriem s nadhladom, ale nevyhnem sa im ani tentokrat ak si podpatky obujem.

jimi1985
6. apr 2024

Obula by som si tie 8 cm lodicky.

sasa1310
6. apr 2024

anoo, určite obuť lodičky. Dnes nik nerieši či je manžel nižší alebo vyšší. Ale ty budeš krajšia v lodičkách

autor
6. apr 2024

@sasa1310 Lodicky sa hodia viacej, skusala som aj ine typu balerinky, sandalky bez podpatku, ale nie je to ono. Tak podpatky, ale teda musim sa zasobit odpovedami na reci mojej familie :D

reanda
6. apr 2024

a na svojej svadbe si mala co obute?

beata_k
6. apr 2024

Na zahradnu svadbu lodicky nie. Skus nieco take.

autor
6. apr 2024

@reanda Sandale bez podpatku, ale saty boli po zem.

autor
6. apr 2024

@beata_k Pre mna su tieto topanky strasne nepohodlne.

reanda
6. apr 2024

tak by bolo nacase dospiet, ved uz si vydata 😀

autor
6. apr 2024

@reanda Kazdy mame nieco s cim bojujeme 🙂

nikaeli
6. apr 2024

Obuj si to, v čom vydržíš celý večer 😉
Tvoj manžel s tým má nejaký problém?
Nikdy si v jeho prítomnosti nemala podpätky?
Tak nerieš somariny. Nech sa každý stará o seba.

Snáď tam nebudete behať po lúke - predpokladám, že je to tam upravené pre potreby svadobčanov.

beata_k
6. apr 2024

V tenuckom opatku sa budes borit do travy.

autor
6. apr 2024

@nikaeli Manzel sa pri mne nesie ako pav :D To rodina moja by mi najradsej odrezala nohy.

autor
6. apr 2024

@beata_k Ja si dam podpatky na obrad do kostola a potom na zabave sa uz prezujeme aby sme sa citili pohodlnejsie.

beata_k
6. apr 2024

Ved nie problem hodit topanky do auta. Obuj si lodicky a potom prestriedas.

nikaeli
6. apr 2024

Buď úplne v pohode. Je to ich problém, nie tvoj 😉

nikpa
6. apr 2024

1-2cm ved to je nič, to sa stratí 😀 a keď bude mať niekto sprosté reči tak to je len závisť 🙂

zmrzlinka2021
6. apr 2024

Nehnevaj sa, ale ľudia z tvojej rodiny sú riadne zaostaly

candii
6. apr 2024

Sú aj vyššie ženy a nosia podpätky. Kľudne si obuj

zmrzlinka2021
6. apr 2024

Nejde mi opraviť príspevok, takže zaostali

autor
6. apr 2024

@zmrzlinka2021 Su a velmi, ale tak ja uz viem aki su, tak su mi ich reci ukradnute, len niekedy nejde byt ticho ked pocuvam ich nareky nad tym aka som velka. Akoby to bol nejaky hendikep ci co.

reanda
6. apr 2024

tak 'bojuj' a daj si tie osemcentimetrove a este si vyces vlasy riadne dohora 😀 💃

h2
6. apr 2024

Možno ťa nepochopím, lebo som malá, ale bez váhania by som si na tvojom mieste dala tie vyššie! Nech sa všetci pos..ú!

autor
6. apr 2024

@h2 Jasne, ved to aj planujem :D A vychutnam si tie reci 😂
@reanda

ivik4
6. apr 2024

Velka ? 175cm je v pohode

autor
6. apr 2024

@ivik4 No veru tak a ze to nie je pekne :D

bu1bu
6. apr 2024

Mam kamosku, ktora je od svojho manzela vyssia o 2-3 cm, opatky nosi aj 9 cm a jej manzel sa pri nej nosi ako pav, ona a ani on to vobec neriesia, ani ichbokolie. Obuj si co vyhovuje tebe a kasli na blbe reci rodiny.

simca06022011
6. apr 2024

Daj si opätky, rodinu daj dole, výšku si zdedila... mali robiť nižšie deti🙂) to je otras ako niekto dokáže deptat :D ako keby vysoký každému rozprávali, ze sú mali, čo ich viac za uši netahali, aby boli vyšší:D ber ich s rezervou hlavne ze tebe bude dobre 🙂

autor
6. apr 2024

@simca06022011 Ja som z rodiny najvyssia, ziadna ina zena v rodine nie je ako ja. Co im ale nedava pravo ma kritizovat. A este za nieco, za co nemozem. Kupila som si tie s 8 centi 🙂

saxana000
6. apr 2024

2 cm nie je 20..uhlad si vlasy muza nageluj na šišato a obuj si co chces..mame kamosov co chodime na ples baba vyssia od chlapa o pol hlavy nagelovat mu uz nema co lebo je total plesaty normalne chodi v lodickach.aj ked tancuju nikto neriesi.rodine povedz nech donesu škripec ze budete muza natahovat kym nepodrastie...

minenkak
6. apr 2024

Čo, ja normálne nosím opatok a to som som aj bez ,od muža i dvanásť cm vyššia,daj si aj vyššie ak chceš ,čo koho do toho