Môžem si dať čižmy, keď je 23 stupňov?

14. okt 2023

Baby môžem si dať čižmy u nás je slnko 23 stupňov. Nie sú zateplene ale také semišove bagandze .... muž sa mi smeje že je teplo na to...

janai1
14. okt 2023

Však si obuj čo chceš. Čo si nesvojprávna?

patka06
14. okt 2023

Obuj si čo chceš, ale pri 23 stupňoch má muž pravdu

0silvia0
14. okt 2023

Ja by som si neobula, lebo by mi bolo horuco. Ale ty ked znesies, tak si daj. Si uz velka, mozes nosit co uznas za vhodne

lindous
14. okt 2023

Ty vieš či ti bude alebo nebude teplo, nikoho iného to nebude zaujímať... už vídavam kočky v čizmičkách, rána a večery sú chladnejšie...

deti95060810
14. okt 2023

budeš na smiech... 23 je na sandále...

monillia
14. okt 2023

A prečo si chceš dať v tomto počasí čižmy?Aby si bola štýlová?Keď ti nevadí nekomfort daj si aj snehule.Ja sa obliekam/obuvam tak aby bolo mne komfortné.

zuzka1117
14. okt 2023

Nie počkaj do zajtra 🤣

juliacenc
14. okt 2023

🤦🏻‍♀️

tenerifka
14. okt 2023

tenke stylove cizmy sa nosia hocikedy, v Madride ich vidavam bezne aj pri vyssich teplotach, , zalezi len od teba, ci znesies zazeranie niektorych jedincov, ktori nemaju dost svojich starosti

trema
14. okt 2023

Kludne si daj, ja nosim cizmy aj na jar/jesen, ale su take dierkovane, teplo v nich nie je

pribinak
14. okt 2023

Ja mam obuté sandále, BA momentálne 20C

zuzubb007
14. okt 2023

No ja by som si prisla smiesna v tomto pocasi, cizmy aj semisove najskor vytiahnem v novembri/decembri aj to musi byt dobre chladno, muz ma pravdu

slavomira236
14. okt 2023

Momentalne sme prisli z von bolu sme na bicyklich z dverkou a v botaskach latkovych mi bolo teplo

zuzanockamt
14. okt 2023

Úplne pokojne si daj, je to len tvoja vec. A čo si myslí tvoj manžel, ľudia vonku či anonymné osadenstvo fóra ti môže byť ukradnuté. To len tu sa riešia hlúposti. Keď sme žili v UK, to bola brutálna sloboda - nikto neriešil, na ulici si videla všetko - čiapky, zimné bundy, kraťasy, pyžamo, čižmy, žabky. A tu ťa budú okukovať a štebotať si do ucha okolo toho 🤦🤦🤦

misinka0611
14. okt 2023

Nie nemôžeš.

A teraz som zvedavá či si ich dáš napriek môjmu zákazu 😀😀😀

tenerifka
14. okt 2023

@zuzanockamt vies co, ja jej (a inym babam) rozumiem, mne tiez trvalo nejaky cas po odchode zo Sk, nez som prestala riesit spravny outfit, znacky a to, co ludia povedia/pomyslia si. Musela som prist na to, ze kazdemu je to sumafuk a nikto si nic nepomysli, lebo neriesi/nevnima.

caroline_
14. okt 2023

Ja uz mesiac nosím také čižmy a co :D

taminka1986
14. okt 2023

Mozes,ale ja este pri 23 vhodim v slapkach lebo neznasam ked mi je teplo na nohy😅

olimuc
14. okt 2023

Mozes si obut a obliect hocico. Aj pytel od zemiakov. Ked sa budes ty citit dobre. V niektorych zemepisnych sirkach vylezu z mora a behaju v plavkach a chlpatych UGG … aj ja som sa nad tym pozastavila, ale je to kazdeho osobna vec

sissy27
14. okt 2023

Ja chodim este v zabkach 🤷‍♀️ a je mi srdecne jedno, ci s tym cudzi ludia suhlasia alebo nie

a_alexandra_a
14. okt 2023

Môžeš si dať čo uznáš za vhodné, ale 23 stupňov nie je absolútne teplota na čižmy. Čo budeš nosiť, keď bude okolo nuly?
A nie je nič nevkusnejšie ako tie otrasne dierkované čižmy 🙈

daniela2202
14. okt 2023

Keď môžu celebrity semišky k letným šatám ...prečo by si nemohla ty 😁😂😁👉👍

tundra
14. okt 2023

Nie nemozes🙄,poziadaj okresneho hygienika o vyjadrenie ci Ti nebudu smrdiet nohy a ak sa vyjadri,ze je to ok,tak spocitaj reakcie tu na MK a podla toho sa rozhodni.Ak to bude nerozhodne,zaloz este jednu temu👍.Prajem pohodovu noc a krasnu nedelu.

fineta
14. okt 2023

@tundra 🤣

autor
14. okt 2023

Ďakujem za rady, dala som si tenisky 🤭😆

minenkak
15. okt 2023

Toto ani ja nechápem, veď čižmy niesu len na zimu ,ja čižmy nosím aj v lete k šatám,samozrejme zateplené v zime v lete letné

mk1111111111
15. okt 2023

@tundra 🤣